Karnawał

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika dersar, 7. Mar 2018.

Poleć tę stronę

1. dersar

dersar

Docenione treści:
    1
    Pytanie o piórka które wypadają w czasie prac. W pracach po 15s wypadaj z reguły częściej niż pracach godzinowych. Zawsze tylko jedno co trochę mnie rozczarowało. Liczyłem że będzie większej ilości a tak większość obligacji pójdzie na set. Czy zamiar był taki że w parach godzinowych ma wypadać pojedynczo. Jedno zadani polega na zebraniu 100 szt piórek czyli zajmie dużo czasu lub zakup skrzyni za złoto , obligacje. Brawo udany ewent bardzo ;)

2. ZIMApl

ZIMApl

Docenione treści:
    21
    Takie moje pobieżne wyliczenia ;) z dwóch pasków energii na 15 sek wypadło mi około 70 piórek. Wychodzi że aby zdobyć wszystkie 925 potrzeba ~3000 prac. Co się przekłada na jakieś 12-13h pracy non stop na 15sek. Jako że karnawał trwa do 20 marca daje nam to przynajmniej 2 paski energii dziennie na tym klikaniu. Troszkę dużo w moim odczuciu ;)

3. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    26
    Ej, przecież nie jest tak źle. INNO dba (o własną kieszeń), żebyście nie musieli tak dużo klikać i zawsze można kupić pióra za OUP :). Take pay2win coraz bardziej ^.^. Pewnie za kilka aktualek to już obowiązkowy abonament wprowadzą :D

4. lechia66

lechia66 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    230 prób 15 sek. wyszło 66 piórek, słabiutko.....

5. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    20
    Skoro temat o karnawale, to mam pytanie odnośnie toreb z piórkami.
    Czy pióra, które z nich wypadają również wliczają się do osiągnięcia o zdobyciu 925, czy tylko te, które się znajdzie w pracach? Jeśli nie, to czy posiadając np. 100 piór kupionych za oble, dalej można znaleźć te 925, a jeśli tak to co wtedy z tymi, których nie wykorzysta się w zadaniu?

6. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    26
    Nie, pióra z worków nie wliczają się do osiągnięcia.

A na drugie pytanie nie znam odpowiedzi, mi zalegają w EQ. Być może zrobią tak, że po evencie one znikną

wariata17 lubi to.
  7. zawieju

zawieju Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Znacie jakieś pracę w których najczęściej wypadają te pióra? jak dla mnie zbieranie dyń i handel z indianami

8. ciumciurajda

ciumciurajda

Docenione treści:
    0
    A mnie interesuje jak można zdobyć niebieski kwiat ? Próbowałem lotosem i kwiatem pokoju na borówkach i indygo i nic z tego.Wie ktoś może ?

9. HondzianNs1

HondzianNs1

Docenione treści:
    15
    Spróbuj handel ;)

10. dersar

dersar

Docenione treści:
    1
    zestaw kupilem za obligacje na Blackfoot tak z ciekawosci , teraz pytanie co jak bede zbieral piorka zystakam tylko te same ciuszki do ulepszenia? w opisie jest podane ze mozna zdobyc spejalne piorko chyba ze zle zroumialem.

11. bialka

bialka

Docenione treści:
    8
    To specjalne piórko to część zestawu ze złotym pawiem, można by rzec że robi za siodło pawia :D . Piórko dostajesz za wykonanie zadania a Pawia złotego trzeba kupić za obligacje/ bryłki w SHOPIE.
    Jeśli zrobisz wszystkie zadania to oczywiście będziesz miał wszystkie elementy zestawów karnawałowych oprócz Pawia złotego

12. dersar

dersar

Docenione treści:
    1
    szkoda tylko ze same piorka wypadaj pojedynczo nie zaleznie od dlugosci prac, nie kazdy ma czas zeby siedziec i w trybie po 15s usatwic prace zeby dropic piorka. I dlamnie jest bledem czas i ilosc wyszukanych piorek. same piorka i tak sie zbiera zuzywa przy zadniach do zestwu jak nie mozna kupic za obligacje za pierwszym razem. pytanie czy event powtrzy sie ponownie w przyszlym roku?

13. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    21
    nie każdy musi zaliczyć to osiągniecie i zadanie

ReFresh04 lubi to.
  14. ReFresh04

ReFresh04 Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    Dokładnie,kto ma czas i chęci to pozbiera,a kto nie ma to ma,opcje drugą aby kupić sobie te piórka.

15. Patty

Patty

Docenione treści:
    0
    Jednak dobrze byłoby, gdyby ten event był możliwy do zaliczenia. Dla mnie nie jest możliwy, bo nie jestem w stanie siedzieć godzinami przy komputerze i klikać w 15 sek. prace. Pióra w pierwszym zadaniu 50, potem 100, 150 i 250 (dalej nie doszłam), a nie wpadają przy każdej pracy. Cóż, pogodziłam się z tym, że nie pojadę do Rio :)

16. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    mi zajęło to do 10h klikaniny 15 sekundowej, rozłożyć to na kilkanaście dni eventu... da się zrobić.

17. dersar

dersar

Docenione treści:
    1
    konkretne ubrania zakładałeś, czy też z wspomaganiem energi do odnowienia?

18. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    Żadne ubrania nie zwiększały szansy na drop piór. Tak wspomagałem się.