karty tarota, cyrkowe gry

Status
Zamknięty.
Siema, mam pytanie. W jaki sposób mam wbić kolekcjonerke tych dwóch przedmiotów skoro cyrk na s1 jest co pół roku (ponieważ dopierdzielacie cały czas jakimiś eventami) A JAK CYRK JUŻ JEST to tych przedmiotów praktycznie nie ma w puli nagród? w jaki sposób mam uzbierać tak z 25 tych przedmiotów w 2019 roku? jak na moje możliwości wydaje się być to niewykonalne.
 
Fortów nie ma, pustki na serwerach, kasy nie ma z kim wymieniać, a ten mi tu o cyrku

Ta gra ma większe problemy
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Siema, mam pytanie. W jaki sposób mam wbić kolekcjonerke tych dwóch przedmiotów skoro cyrk na s1 jest co pół roku (ponieważ dopierdzielacie cały czas jakimiś eventami) A JAK CYRK JUŻ JEST to tych przedmiotów praktycznie nie ma w puli nagród? w jaki sposób mam uzbierać tak z 25 tych przedmiotów w 2019 roku? jak na moje możliwości wydaje się być to niewykonalne.

Nie powiem jest bardzo trudne. Dla mnie ułatwieniem, wg mnie najprostszym byłoby to, żeby cyrk mogł pojawiać się w trakcie eventów.

@viksonZ Gracz się pyta o zdobycie pewnych itemów. Wiemy, że gra wymaga zmian, ale Twój komentarz jest nie na temat.
 
generalnie od dwóch lat jak gram aktywnie to ani razu na żadnym cyrku nie otrzymałem ani jednego z tych dwóch itemów więc umożliwienie pojawiania sie cyrku w trakcie eventu i tak nie rozwiąże sprawy. nie wiem jak to wyglądało kiedys ale obstawiam ze w puli bylo ze 3 razy mniej przedmiotów niz jest obecnie. a problem z kartami kolekcjonerskimi jest taki ze zeby zdobyc osiagniecie z jednego potrzebne jest z 25 itemów
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co pamiętam (mogę się mylić) było kiedyś więcej itemów.
Częstsze występowania cyrku też zwiększają szanse na pojawienie się tych przedmiotów, aczkolwiek tutaj racja, moż to być i tak za mało. Sam dostałem trzy czy cztery te przedmioty.
 
ten cyrk to shit i powinniscie pisać o zmianę tej obornika z wszystkim

łopata - która daje + 15 pkt pracy na 5 użyć kpina - są lepsze fanty dające lepszy boost
zwrot podatku - serio ? :D


2 kategoria np torba kowala - syf jakiego mało trafić torbę z 1 produktem ??? to więcej wpada na 15 sekundach

ten cyrk to dno i najlepszym wyjsciem to jest usuniecie go albo zrobienie go raz a dobrze wywalenie tych szmelców co nie nie dają zupełnie nic i dodanie czegoś co naprawdę ma sens
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A masz jakieś sensowne propozycje odnośnie nowych nagród za cyrk? Z chęcią podyskutowałbym o tym z Wami :)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
A masz jakieś sensowne propozycje odnośnie nowych nagród za cyrk? Z chęcią podyskutowałbym o tym z Wami :)

A może zamiast +15 punktów pracy dać 75?... tylko, że to i tak jest atrakcyjne tylko dla początkujących graczy.

PS: nagrody są tak słabe bo to CYRK (loteria), dostajesz "misiaka", który nie ma żadnej wartości żebyś nie odszedł z niczym... jak w życiu, wiadomo, że nie każdy może wygrać główną nagrodę :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry