Kawałek kartki (część2)

  • Rozpoczynający wątek Gregorius1622
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
o co chodzi z tym kawałkiem kartki i dlaczego część dróga???czy ktoś ma część 1??
 

DeletedUser

Gość
Gość
znalazłem i pisze że można znaleść w Plunder zwłok, działania, raid. oco chodzi z tym "działania" :confused:

To oznacza że pozostałe kartki można znaleźć wykonując podane przez ciebie prace czyli odpowiednio:Okradanie zwłok (Plunder corpses) - trudność 240 i Napad rabunkowy (Raid) - trudność 345. Jak widać są to zadania na wyższe poziomy, czyli nie dziwne że nikt jeszcze nie znalazł tych dwu kartek po prostu prawdopodobnie nikt jeszcze nie uzyskał odpowiedniej ilości pkt. pracy potrzebnych do wykonania tych zadań.
Sam quescik z mieczem jest na lvl 47+ a z tego co widzę najwyższy lvl na servie to 24 więc jeszcze trochę wody upłynie w rzekach zanim ktoś zrobi tego questa.
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Sam quescik z mieczem jest na lvl 47+ a z tego co widzę najwyższy lvl na servie to 24 więc jeszcze trochę wody upłynie w rzekach zanim ktoś zrobi tego questa.

Gwoli sprostowania: nie, ten quest nie jest na lvl 47+ ale po prostu pojawia się po znalezieniu tych karteczek... a ze względu na wymagania wspomnianych prac nie należy się raczej spodziewać tego wcześniej niż w okolicach lvl 55-60 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aaaa... O co chodzi z "Warunek dla tych poszukiwań jest, aby że Ty stworzył zestaw narzędzi."

Znalazłem tam w linku i nie bardzo rozumiem
Jest wymagane 25 um. w naprawie? Czy jak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aaaa... O co chodzi z "Warunek dla tych poszukiwań jest, aby że Ty stworzył zestaw narzędzi."

Znalazłem tam w linku i nie bardzo rozumiem
Jest wymagane 25 um. w naprawie? Czy jak


Z tego co wyczytałem to zestaw narzędzi (Toolbox) można uzyskać przy Budowie wiatraków (Build windmils) - trudność 100 i wymagane są tu umiejętności: Budowanie, Wytrzymałość, Jazda konna, Dowodzenie i Taktyka, ale czy o to chodzi to nie mam pojęcia.
A z tym 25 to nie wiem o co chodzi. Trudność 25 ma kopanie złota ale za to raczej narzędzi nie dostaniesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to pewnie chodzi o to że musisz mieć 25 pkt. umiejętności "włożone" w naprawę
 
Status
Zamknięty.
Do góry