Ken Block

chlopak400

Blada Twarz
W zwiazku z tym ze pada tu mój nick informuje wszem i wobec ze nie mam nic wspólnego z Ken Blockiem a to ze ja jestem jego multi to tylko i wyłacznie wymysł Pocahontas który obrażając mnie na czacie słusznie został zablokowany.

Tyle w temacie i niestety Pocahontas jak masz cos do Ken Blocka to sobie to z nim załatwiaj. Ja nie mam z tym nic wspólnego

każdy z Was gra jak zagrają jedni dla chęci zysków a inni bo to lubią
Jedno proste pytanie kto z tej obory chce zająć stanowisko w Team niech wyśle zgłoszenie i zacznie kolorować światy po swojemu
SmerfastycznieX nie posiada takich zdolności bo to zwykły chłopek z wielkiego miasta ,zebrał kilku popleczników i się klepią po plecach
Chcecie zmian to zapraszam do składania wniosków na stanowiska w TWT
Zawsze mile widziana nowa krew i otwarte umysły ale nie zapominajcie o grzechach przeszłości bo nawet Smerfastyczny X ma ich wiele na koncie
Nie przeszkadza mi obecny zespół w Team tylko ich chciwość i zachłanność ,jeśli ktoś uważa że będzie lepszy od obecnego to chętnie IG zrobi zmiany na Waszą korzyść
Jak wiecie jest kilka warunków do spełnienia ,reszta to tylko sama przyjemność z bycia wolontariuszem
I;)
Tak na marginesie sprawy nie wszyscy chcą tych przywilejów i nie każdy wolontariusz to przekręt
Znam kilku co robią to z pasją tak jak Wojtek ale on przestał się cieszyć wolontariatem i jest tu bo czuje nadal potrzebę pomagania
Ebol uciekł z suportu bo chciał wiele a dostał natkę od pietruszki ale potrafi sterować innymi
Nie chcecie znać wszystkich przekrętów na dzikim zachodzie ,lepiej skupiać się na grze i radości z niej :)I:)

Ken Block

Członek obsługi gry
Pozwolę sobie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące was pytania w tej jednej wiadomości. Od południa mnie nie było, patrzę i 18 powiadomień z forum :D

Ojoj... Mój post został stąd usunięty przez #KenMultiBlocka.
Nie jestem moderatorem forum i nie mam nawet możliwości skasowania jakiegoś postu.

Post usunięty przez Moderatora
Dla mnie nie ma niewygodnych tematów, więc o większości rzeczy możemy tutaj porozmawiać... No może poza rzeczami, których nie mogę Ci powiedzieć jako Zastępca Szeryfa i tymi bardziej prywatnymi z życia.

W takim razie wkleję go jeszcze raz- niech wszyscy zobaczą "***" prawdę o tobie. BUAHAHAHAHAHAHA.
W bezpośrednim starciu podczas przygód nie zdarzyło Ci się mnie pokonać bez ingerencji innych osób, więc nie nazywaj mnie cieniasem.

Z tego co pamiętam, to nawet nie wdaję się z Tobą w dyskusję podczas przygód, ponieważ do niczego to nie prowadzi. Nawet mogę powiedzieć, że pomogłem wygrać Ci przygodę pod koniec loterii niepodległościowej, żebyś dostał fajerwerki potrzebne Ci do odblokowania ostatniej nagrody podczas trwania eventu.

Jeśli podejrzewa Pan, że jakiś gracz (osoba będąca w TWT również) łamie regulamin, to może Pan zgłosić taki fakt poprzez system supportu. Jeśli nie odpowiada Panu osoba rozpatrująca zgłoszenie, to zawsze może Pan poprosić o przekazanie sprawy do innego supportera.

Ty nigdy nie grałeś regulaminowo i nadal na każdym kroku łamiesz regulamin, wykorzystując swoją pozycję w TwT jako GM.
Zdarzało się w przeszłości, że byłem banowany, lecz na obecną chwilę gram wyłącznie na dwóch światach (BF, Ohio), na których nie mam żadnych praw administracyjnych. Podobnie sytuacja się ma ze światem Huron, jednakże tam już nawet się nie loguję.

Nie tryhardujesz, bo robisz osiągnięcia? Właśnie po raz kolejny strzeliłeś sobie w stopę- przyznałeś się do nieregulaminowego postępowania- mam nawet na to screenshoty, że grasz na Pensylwanii jako GM. I jeszcze tu napisz, że to zmyśliłem- ostatni raz zapraszałeś graczy do rozegrania przygody 23 lipca przed północą, a po chwili wziąłeś w niej udział jako GM- wiem to, bo byłem z tobą w jednej drużynie!!
Nie wiem skąd posiada Pan takie informacje, ale muszę Pana wyprowadzić z błędu. Najłatwiej mógłby Pan sprawdzić ilość rozegranych przeze mnie przygód w rankingu tejże specjalności. Niestety moja postać nie ukazuje się w rankingu, ale w dalszym ciągu ma Pan możliwość, aby to sprawdzić. Wchodząc w profil mojej postaci, może pan przejść do jej statystyk związanych z osiągnięciami. W zakładce Walki i podkategorii Przygody, łatwo zauważyć, że nie rozegrałem z tego świata ani jednej gry.

Dla przypomnienia: "GM nie będzie widoczny w rankingu światowym, nie uczestniczy w grze na danym świecie"!!

Skoro członkowie TwT nie mogą brać czynnego udziału w grze, to skąd oszuście masz kompletny set Madisona, poziom postaci 48 i czemu grasz w przygody?! Poniżej screenshot twojego profilu z Pensylwanii:

View attachment 2766
Znam zasady gry, jako GM i w żaden sposób ich nie łamię. Już wyjaśniłem Panu, że nie rozgrywam z tego świata przygód. Zebranie zestawu madisona z loterii nijak wpływa na rozgrywkę na danym świecie. Nie podoba mi się podarta koszula, a ta zielona papuga i niebieskie elementy tego zestawu ładnie pasują do wyglądu mojego profilu, o co zawsze staram się zadbać.

Niestety nie było mnie wcześniej przy komputerze, abym mógł wcześniej odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

//edytowano - Zartas

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ken Block

Członek obsługi gry
Skoro nie ma dla ciebie niewygodnych tematów, to co mi powiesz na temat kradzieży z targu, których często się dopuszczałeś (specjalnie napisałem kradzieży, bo podkupowałeś towary podpisane dla innych graczy), posiadasz po dziś dzień kilka kont na tym samym świecie, zamiatasz pod dywan zgłoszenia kierowane przeciw tobie i kontom z tobą powiązanym, karzesz mnie "po złości", choć nie masz faktycznego powodu, aby nałożyć na mnie bana- zrobiłeś to wbrew regulaminowi.
Kupowanie przedmiotów z targu nie jest nielegalne; Podejrzenie multikonta nie oznacza, że ktoś takowe posiada, więc prosił bym wstrzymać się z takimi osądami, jeśli nie ma Pan żadnego potwierdzenia tej tezy; Nie ma możliwości, aby jakiekolwiek zgłoszenie zostało ukryte; Odwołania od nałożonej kary można zgłosić poprzez system supportu. Forum nie jest do tego odpowiednim miejscem.

Dziękuję ci, że zdobyłeś się na odrobinę odwagi cywilnej i przyznałeś się, ze jako [GM] grałeś w przygodę...

"GM nie będzie widoczny w rankingu światowym, nie uczestniczy w grze na danym świecie"!
Moja postać ze świata Ohio nie posiada statusu GM i wolno mi z niej rozgrywać przygody. Już Panu wytłumaczyłem, gdzie można sprawdzić, czy rozegrałem jakąś przygodę ze świata Pensylwania.

Zgłaszany byłeś przeze mnie wielokrotnie i dziesiątki razy przez innych graczy- opowiedz nam, dlaczego twoje konto, to z którego teraz piszesz, nie zostało do tej pory zablokowane? Czyżby twoje przewinienia były "mniejszej szkodliwości" niż przewinienia innych graczy? Czy ciebie nie obowiązuje taryfikator punktów karnych? A może zapytam wprost- dlaczego wykorzystujesz swoją pozycję GM-a w TWT?
Ponieważ Pana domysły są błędne i nie posiadam multikont.

Teraz, pomimo notorycznych łamań regulaminu gry, nie jesteś banowany, bo wszystkie skargi na ciebie rozpatrujesz sam, a odpisując na zgłoszenia, że sprawa zostanie przekazana dalej, zwyczajnie jej nie przekazujesz, a co za tym idzie, żadne konsekwencje wobec ciebie nie są wyciągane. Oczywista oczywistość.
Nie jest to możliwe, aby ukryć jakiekolwiek zgłoszenie.

No przecież ostatnio grałeś w przygodę- byliśmy nawet w jednej drużynie. Opisałeś to nawet powyżej, co zresztą zacytowałem i już skomentowałem w tym poście. Grałeś jako [GM]Ken Block, a tym samym złamałeś regulamin, który wyraźnie zabrania brać czynnego udziału w grze, o czym pisałem wyżej . Piszesz mi, żebym sprawdził ranking przygód i opisujesz mi jak to zrobić krok po kroku... Chłopaku- gram w tę grę od od 2008 roku- pamiętam czasy jak w kinie za obejrzany film można było skrócić czas podróży, a ty mi tu wyskakujesz z instrukcją jak dla nooba. Ty naprawdę jesteś wstrzymany umysłowo...
Proszę w takim razie sprawdzić ilość rozegranych przeze mnie przygód ze świata Pensylwania. Myślę, że pomoże to Panu wyjść z tego błędnego przekonania ;)

Pocahontas

Blada Twarz
BUAHAHAHAHAHA- ale żenada! Wszystkie moje posty obnażające wybryki Kena Blocka zostały usunięte. W temacie tym, zostały tylko posty wychwalające Kena.

Komunizm w czystej postaci!

Już niedługo konkurs na forum: Kto twoim zdaniem jest najlepszym graczem TheWest'a i dlaczego #KenMultiBlock?!

Ken- nie odpisuj. Nie będę już tu zaglądać. Szkoda czasu i klawiatury.

Ken Block

Członek obsługi gry
To dlaczego, pomimo faktu, że wielokrotnie zgłaszałem (i nie tylko ja) łamanie przez ciebie regulaminu, ty nawet raz nie miałeś tygodniowego bana?!
Co się stało ze zgłoszeniami? Czy aby na pewno nie zostały zamiecione pod dywan? Dlaczego do tej pory nie przekazałeś Kristoferowi1995 zgłoszeń dotyczących twojej osoby i kont z nią powiązanych, a na które sam mi odpowiadałeś?
Nie wiem skąd bierze się u Ciebie taka nienawiść i wszystkie bezpodstawne oskarżenia kierowane w moją stronę. Od dłuższego czasu nie byłem karany banem, ani nawet punktami karnymi ponieważ gram zgodnie z regulaminem. Nic mnie nie łączy z kontem chlopak400. Odnośnie przekazywania przeze mnie zgłoszeń, to zawsze na prośbę gracza przekazuję je do wskazanej osoby. Kolejne pytania i ataki nie mające żadnego podparcia dowodami będę ignorował.

Pocahontas

Blada Twarz
Jak zwykle Ken, jak to masz w zwyczaju: zamiatanie tematu pod dywan metodą "moja prawda jest bardziej mojsza niż twojsza"...

Od dłuższego czasu nie byłem karany banem, ani nawet punktami karnymi ponieważ gram zgodnie z regulaminem.

Odnośnie przekazywania przeze mnie zgłoszeń, to zawsze na prośbę gracza przekazuję je do wskazanej osoby.
Szkoda, że niezgodne z regulaminem jest udostępnienie korespondencji z supportem- potwierdziłbym jednym screenshotem, twoje kłamstwo. Ja napiszę tylko tyle, że na zgłoszenie które wysłałem do supportu dnia 21 lipca, w którym opisałem problem, Ken Blocka i chlopaka400 odpisałeś mi ty. W tym samym dniu odpisałeś z "automatu". Napisałem, że odpowiedź przez ciebie mi udzielona nie spełnia moich oczekiwań, i proszę o przekazanie tej sprawy innej osobie. 25 lipca pytałem, czy przekazałeś już zgłoszenie Kristoferowi1995. Do dziś, nie przekazałeś tego zgłoszenia, ani Kristoferowi1995, ani innemu członkowi TWT. Poważnie masz tyle zajęć, że przekazanie sprawy trwa już szósty dzień? A teraz napisz, że to nieprawda...

@Ken.. Oskarżenia nie biorą się znikąd. Twoja dotychczasowa gra i postawa w niej utrwaliły zdanie innych graczy na Twój temat. W mojej opinii GM czy kimkolwiek w TWT powinno się zostawać jako przykład do naśladowania, zaś Ty.. nie oszukujmy się, masz wiele na koncie (właściwie multikoncie). To, że TWT zeszło na psy wiemy nie od dziś, ale Twoja w nim obecność jest jedynie potwierdzeniem, że cały ten team ciśnie sobie z nas, pozostałych graczy, bekę. Ironiczne odpowiedzi Wojcieszego, brak zaangażowania Lenki, czy Twoje naciągane odpowiedzi świadczą dobitnie o tym, że TWT to jedna wielka klika osób, które staną zawsze w swojej obronie.
P.S. W sprawie przygód mam proste dla Ciebie rozwiązanie. Po prostu przestań w nie grać. Wiedząc, że jest to rozgrywka międzyserwerowa sam powinieneś o tym pomyśleć i nie wdawać się w głupawe tłumaczenia. To niejako koszt jaki trzeba ponieść za bycie w TWT.
@Pocahontas.. daj spokój. Cieszę się, że udało się wyjaśnić sprawę z chłopak400, jednak sam fakt, że trzeba było zrobić z tego aferę na forum by temat się wyjaśnił świadczy o tym jak działa polskie TWT. Gdyby nie gracze w ogóle nie byłoby problemu. Ken i jemu podobni nie zrobili w tej sprawie nic. Także daj spokój i nie marnuj prądu na pisanie w nicość.