Kiedy migracja? Prostownik już rozwijam xD

Migracje nie zależą od polskiego supportu-więc wpis na forum trochę bez sensu.Pisanie raczej do Niemców też nie jest pomysłem wysokich lotów,raczej po prostu trzeba poczekać... pare lat... pozdrawia Iroquois i Blackfoot.
 
Odpalcie te migracje, bo grać się nie da. Jeszcze chwila i nawet prostownik nie wskrzesi tego trupa jakim jest Tw xD Na moim musco to już kilkanaście miesięcy nie było żadnej porządnej bitwy takiej chociaż z 15vs15, a świat niby średnio zaludniony. Ktoś tam chyba ma mocne klapki na oczach. @Lenka222 @Etriel Ogarnijcie xD
Spokojnie zaraz wjeżdża @zartas pracownik bezpieki i zamyka temat.

Każdy świat jest średnio zaludniony, bo ludziki w czasach eventu sobie wbijają polosowac za free...
Z tym się nie zgodzę, nawet biorąc pod uwagę jagodziarzy co weszli polosować to już niektóre światy dna sięgnęły xd

Odsyłam do tematu xd https://forum.the-west.pl/index.php?threads/zamknięcie-projektu-tw-01-01-2022-polskiej-wersji-językowej.64006/ oczywiście temat zamknięty przez bezpiekowca.

Fakt, że @Lenka222 zwyczajnie ignoruje już posty na forum i nawet nie stara się odpisać, wbija wstawić tylko info o "nowościach" pomijam.
 

Blackfish

Blada Twarz
W sensie średnie zaludnienie to hmm 595 graczy? Skoro na duży fort wchodziło 260 osób (o ile nic się nie pozmieniało, wybaczcie ewentualny błąd), no to praktycznie co druga osoba na serwerze musi wpaść na bitwę. Dodając cytat: że gra sie dla fabuły, pvp czy innych spraw, dajmy, że 1/3 graczy na serwerze powinna być zainteresowana walkami o fort. A więc szybko kalkulując liczba graczy, jest zdecydowanie niska, albo bardzo niska.

Dna to ta gierka sięgnęła z 3 lata temu. Teraz to jest już 3 metry pod mułem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu uważasz że ktoś coś musi w ogóle robić w tej gierce ?

Ja wchodzę i wychodzę bo mam na to *** od pół roku.
I nie bazuj na tym że srednie to 595 ludzi, na nawaho było napisane "Wysokie zaludnienie" a poziom graczy dawno oscylował przy 500, po prostu Zarządcy mają na nas wydupione i im się nie chce najmniejszych rzeczy sprawdzać.
 
Dobra widzimy,że musco dostanie migracje za miesiąc. Fajnie... ? No nie do końca.Siedzi tam około 10 officerów Unii,jeśli wszyscy odżyją i ruszą na Arizone to krzyżyk na Droge.... .
Każdego kto głosuje,prosze wręcz błagam o zaznaczenie wszystkiego innego niż Arizona. Dziękuje pozdrawiam.
 
@Lenka222

2. Czy będzie można przenieść się na dowolny świat? Czy transfer ze światów z premium, na światy ze starymi opcjami premium (np. z Arizony na świat 1) lub odwrotnie będzie możliwy?

Z założenia nie. Każdy community manager będzie mógł określić ścieżki transferu, czyli zdecydować z jakich światów na jakie są możliwe transfery. W grze pojawi się ogłoszenie, jeżeli Twój świat zostanie objęty możliwością migracji.
(https://forum.the-west.pl/index.php?threads/informacje-odnośnie-transferu-postaci.51271/)

Dlaczego @Lenka222 nie można dać migracji na s10 jak wszystko zależy od Ciebie?
Umiejętności i cech nie opłaca się kupować a i tak wyjadacze z s10 będą mieli więcej.
 
Do góry