Kilka pytań od starego wyjadacza.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32986
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32986

Gość
Gość
Witam bardzo serdecznie. Chciałbym zadać kilka pytań odnośnie gry.. Zacznę od tego, że grałem parę lat temu w the-westa i gra była rewelacyjna. Potem z różnych przyczyn przestałem grać i teraz chciałbym wrócić. Wiem że gra bardzo się zmieniła, jednakże najbardziej zastanawia mnie fakt, że logując się na serwerze widzę miasta które mają 1 osobę. Stąd rodzą się moje pytania a mianowicie:
- Na jakim świecie jest teraz największa aktywna populacja
- Czy warto wgl zaczynać teraz grać i czy da się coś osiągnąć bez płacenia
- Czy gra zmieniła się bardzo na gorsze czy jednak są jakieś plusy
- Czy ciężko będzie mi znaleźć ogarniętą ekipe do gry.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Głównie to huron, ewentualnie Luizjana jako nowy świat. Ogarniętą ekipę na luzie znajdziesz.
 
Osobiście nie polecam zaczynać. Ewentualnie możesz założyć konto i poklikać pracki. Ta gra okres świetności ma już dawno za sobą
 

DeletedUser32986

Gość
Gość
To, że gra okres świetności ma za sobą to ja wiem, natomiast pytanie czy jest aż tak strasznie, żeby wgl nie zaczynać i nie wyciągnąć z tego jakichkolwiek przyjemności. Zacząłem grać na Luizjanie więc jeżeli ktoś ma ogarniętą ekipa to proszę o informacje ;)
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Witam bardzo serdecznie. Chciałbym zadać kilka pytań odnośnie gry.. Zacznę od tego, że grałem parę lat temu w the-westa i gra była rewelacyjna. Potem z różnych przyczyn przestałem grać i teraz chciałbym wrócić. Wiem że gra bardzo się zmieniła, jednakże najbardziej zastanawia mnie fakt, że logując się na serwerze widzę miasta które mają 1 osobę. Stąd rodzą się moje pytania a mianowicie:
- Na jakim świecie jest teraz największa aktywna populacja
- Czy warto wgl zaczynać teraz grać i czy da się coś osiągnąć bez płacenia
- Czy gra zmieniła się bardzo na gorsze czy jednak są jakieś plusy
- Czy ciężko będzie mi znaleźć ogarniętą ekipe do gry.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)

1. Największa populacja chyba będzie na światach huron, s1, lui. Zależy jake są twoje oczekiwania.
2. Warto chociaż zobaczyć jak się pozmieniała ta gra. Bez płacenia oczywiście, że się da ale pewne kwestie będziesz wolniej wykonywać niż ci którzy płacą za premmium
3. Cięzko powiedzieć, zawsze jakieś plusy są, ale sam musisz pograć i zobaczyć.
4. Nie będzie z tym problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry