Kim tu będziesz grać

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Popsuło się ale i tak opcja jest tylko jedna

PASOŻYT ::DD:
 
a ja zagram jako budowniczy, gdyz nigdy takowym nie bylem i miasta jeszcze od podstaw nie stawialem ;)

jednakze z racji pozniejszej bezuzytecznosci owej klasy postaci, wybiore jakas inna i nią bede pucowal full budowanie... 5% czy nawet 10& bonusu nikogo nie zbawi ;]
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
quardarhorn1 - żołnierz BOB :D , w dalszej fazie gry 15k hp :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście Murzyn :gwizd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwaczem złota, aczkolwiek powoli przekonuje się do boba z racji tego, że jest tankową kosiarą na forty:)

Jeśli jesteście zainteresowani wspólną grą zapraszam:)

@edit biorę zawadiakę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zagram sobie zawadiaką, najpierw pod pojedynki, potem pod forty. Pp-ek już mi się znudził, chcę spróbować czegoś innego. Chętnie dołączę do jakiegoś miasta z miłą atmosferą i zgraną ekipą, jeżeli ma ktoś taką ofertę to pisać, ale z góry mówię, że nie interesuje mnie coś typu: "Robie z kolegom miasto, bendziemy najlepsi"
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
Chętnie dołączę do jakiegoś miasta z miłą atmosferą i zgraną ekipą, jeżeli ma ktoś taką ofertę to pisać

::P:
to niepowstałe miasta na nieotwartym świecie mają już miłą atmosferę i zgraną ekipę?
::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chętnie dołączę do jakiegoś miasta z miłą atmosferą i zgraną ekipą, jeżeli ma ktoś taką ofertę to pisać

::P:
to niepowstałe miasta na nieotwartym świecie mają już miłą atmosferę i zgraną ekipę?
::DD:

Jeśli fajna ekipa z innego świata tworzy to miasto to tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry