Klasa dla grania bez premium i bardziej online, powoli

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34457
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser34457

Gość
Gość
Hej!
Zupełnie jak w temacie: szukam klasy oraz buildu dla takiej postaci. Wracam z 2011 roku, a takżę z czasów przed spodniami XD
Forty mnie nie interesują, pojedynki troszkę, raczej gra solo, bez zbytniego angażowania się. Raczej wolałbym wbić raz/dwa razy dziennie i mieć załatwione patrzenie w internetowe cyferki :D

Co polecacie?
Poszukiwacz pod pływanie, żeby wbić 150 (aligatory, kolonializacja -wydaje się dużo lepsze od budowania, które jest tu wychwalane na potęgę), a potem reset i full handel?
Jaki świat? Grałem na Arizonie.

Dzięki wam za pomoc, koledzy! :D
 
poszukiwacz przygód.
Większy drop, mniejsze zranienia... podczas prac... Fajna klasa.

robotnik... odrobinkę więcej expa, możesz stać i budować kościół cały czas aż do wbicia 150 poziomu, wtedy może się zdecydujesz pójść na forty.

Inne pomijam bo przecież chcesz być jagodziarzem bez premki :x

Najlepszą dla Ciebie klasą, to nie wybierać żadnej klasy.
Wbijaj 15, 60, 100 poziom... Nie wybieraj klasy, pozostań nowicjuszem.
Nic nie zyskujesz z tej klasy, ale jak nie możesz się zdecydować, najlepiej będzie sprawdzić to grając z innymi.
Co zaś do premki, to nie jest taka straszna, ani droga.. Jak masz na pensylwani postać i lubisz zbierać różne produkty, dolarki, mogę opłacić Ci premkę za zbieranie. Ale to już między nami. 15 bryłek masz za darmo co kilka dni, także.. Miesiąc zbierania na premkę 14 dniową :)
 
Ooo... a propos nicku to widzę, że kolega patriota :) Franciszek Gabryszewski - niezły kozak

Tak jak mówi kacper. Ja jeszcze dorzucę rzemiosło: Znachor do odnowy motywacji i energii lub Rymarz do szybszego podróżowania.
 

DeletedUser34457

Gość
Gość
poszukiwacz przygód.
Większy drop, mniejsze zranienia... podczas prac... Fajna klasa.

robotnik... odrobinkę więcej expa, możesz stać i budować kościół cały czas aż do wbicia 150 poziomu, wtedy może się zdecydujesz pójść na forty.

Inne pomijam bo przecież chcesz być jagodziarzem bez premki :x

Najlepszą dla Ciebie klasą, to nie wybierać żadnej klasy.
Wbijaj 15, 60, 100 poziom... Nie wybieraj klasy, pozostań nowicjuszem.
Nic nie zyskujesz z tej klasy, ale jak nie możesz się zdecydować, najlepiej będzie sprawdzić to grając z innymi.
Co zaś do premki, to nie jest taka straszna, ani droga.. Jak masz na pensylwani postać i lubisz zbierać różne produkty, dolarki, mogę opłacić Ci premkę za zbieranie. Ale to już między nami. 15 bryłek masz za darmo co kilka dni, także.. Miesiąc zbierania na premkę 14 dniową :)
Dzięki, kochany, ale wolę prowadzić biuro handlowe niż zbierać fasolki wszystkich smaków <:)
Ooo... a propos nicku to widzę, że kolega patriota :) Franciszek Gabryszewski - niezły kozak

Tak jak mówi kacper. Ja jeszcze dorzucę rzemiosło: Znachor do odnowy motywacji i energii lub Rymarz do szybszego podróżowania.
Gabryszewski to gigapilot, gigapatriota i gigaczłowiek. Polecam jego autobiografię, albo przynajmniej stronę polską i angielską na Wikipedii, zawsze jest coś informacji, ale nigdy tak jak on sam o sobie pisał :D

Znachorów na pensylce to jak psich odchodów pod blokiem. :p
No to spokojnie, ja na razie na Arizonie siedzę, ale może się przeniosę :D

Ogólnie to Arizona jest spoko? Jestem jakiś 650 w rankingu, co chyba nie oznacza zbyt żywego serwera, a tym samym rynku zbytu :D
 
No to spokojnie, ja na razie na Arizonie siedzę, ale może się przeniosę :D

Ogólnie to Arizona jest spoko? Jestem jakiś 650 w rankingu, co chyba nie oznacza zbyt żywego serwera, a tym samym rynku zbytu :D
Znajdą się osoby narzekające że to martwy serwer, ale jeśli tobie odpowiada to czemu nie?
Pensylwania wystartowała pod koniec maja tego roku, Arizona pamięta czasy PRLu. (hehe) stary serwer ma to do siebie, że szybciej możesz ogarnąć jakiś dobry ekwipunek, bo się zwyczajnie ludziom w ekwipunku wali :) Co do klasy, nie musisz wybierać. Wybierz klasę jak będziesz już pewny co wybrać. Każda klasa może robić to samo, z tym że każda klasa ma jakiś unikalny bonus, a klasy nie da się zmienić.
 

DeletedUser34457

Gość
Gość
Znajdą się osoby narzekające że to martwy serwer, ale jeśli tobie odpowiada to czemu nie?
Pensylwania wystartowała pod koniec maja tego roku, Arizona pamięta czasy PRLu. (hehe) stary serwer ma to do siebie, że szybciej możesz ogarnąć jakiś dobry ekwipunek, bo się zwyczajnie ludziom w ekwipunku wali :) Co do klasy, nie musisz wybierać. Wybierz klasę jak będziesz już pewny co wybrać. Każda klasa może robić to samo, z tym że każda klasa ma jakiś unikalny bonus, a klasy nie da się zmienić.
Byłem top 10 pojedynków w tym PRL, bez spodni i pod zaskoczenie XD
To raczej leci Pensylwania :D

Taktyka bez względu na to, czy chcę pojedynków czy nie, jest zawsze taka sama? Budowanie, 150 lvl i reskill na prawdziwego żołnierza zawadiakę?
 
Byłem top 10 pojedynków w tym PRL, bez spodni i pod zaskoczenie XD
To raczej leci Pensylwania :D

Taktyka bez względu na to, czy chcę pojedynków czy nie, jest zawsze taka sama? Budowanie, 150 lvl i reskill na prawdziwego żołnierza zawadiakę?

pograj, wbij 150 poziom, a gwarantuje Ci że nie zadasz takich pytań :)
Zapisz się na bitwę o fort, zobacz czy Ci się podoba czy nie bardzo...

Rozegraj kilka bitew, pojedynków, prac.. Zobacz co tobie pasuje.
Bo jeśli na przykład ja zaproponuję Ci wybór "najlepszej klasy" to nie będzie to twój świadomy wybór.
Pamiętasz the west 1,xx Ja także. Z tym że to już jest inna gra. 2.0..
Wiesz jak uczą na komandosa? Idzie żołnierz na komandosa, oddział specjalny.
I dostaje rozkaz, ma zapomnieć wszystkiego, czego nauczył się w wojsku, gdyż to mu się tutaj nie przyda, tu będą uczyć się zupełnie czegoś innego, nowego..

Podobnie w tej grze zrób. Zapomnij co już znasz, bo tu możesz tego nie mieć, mieć zupełnie coś innego i tyle. W umiejętnościach najedź i przeczytaj która umiejętność co zwiększa, i idź w to. Najlepiej jest iść albo bardziej defensywnie, albo ofensywnie, albo w budowe, albo w hp... celowanie, dowodzenie... Można się pogubić. Na pewno nie powinieneś ładować we wszystko. Uważam że jeśli ktoś jest do wszystkiego, to jednocześnie jest do niczego :)

Jak zaczynasz grę na Pensylwanii, zapraszam do miasta. Wyszukasz mnie w rankingu, napisz wiadomość a zaproszę. U nas ludzie pomocni, chętnie pomożemy.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Hej!
Zupełnie jak w temacie: szukam klasy oraz buildu dla takiej postaci. Wracam z 2011 roku, a takżę z czasów przed spodniami XD
Forty mnie nie interesują, pojedynki troszkę, raczej gra solo, bez zbytniego angażowania się. Raczej wolałbym wbić raz/dwa razy dziennie i mieć załatwione patrzenie w internetowe cyferki :D

Co polecacie?
Poszukiwacz pod pływanie, żeby wbić 150 (aligatory, kolonializacja -wydaje się dużo lepsze od budowania, które jest tu wychwalane na potęgę), a potem reset i full handel?
Jaki świat? Grałem na Arizonie.

Dzięki wam za pomoc, koledzy! :D
wiesz co polecam
zakładanie kondona ale nie na łeb tylko głowę ,w dzisiejszych czasach są odpowiednie sety do twoich potrzeb wystarczy logować się dwa razy dziennie ,nie jesteś fortowcem ani pojedynkowiczem więc interesuje Cię tylko zbieranie na handel i wymiany ,więc nie oszukuj siebie i innych
IG od lat dba o zdrowie psychiczne graczy
to tyle w temacie //////
Hej!
Zupełnie jak w temacie: szukam klasy oraz buildu dla takiej postaci. Wracam z 2011 roku, a takżę z czasów przed spodniami XD
Forty mnie nie interesują, pojedynki troszkę, raczej gra solo, bez zbytniego angażowania się
napisz do nas jak wrócisz w 2029 roku
 
Jak chcesz wbić 150 lvl i wbijać 2 lub 3 razy dziennie i nie chcesz być w budo to zajmie Ci to z 2-3 lata (albo i więcej) więc masz czas na obejmowanie odpowiedniej taktyki
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
to nie ja byłe
to tylko gra ale ludzi poznajesz jak grają
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
grać zawsze można nie zależnie od pogodyI;)
 
Do góry