Klasa postaci, rzemiosło.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32188
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32188

Gość
Gość
Wracam do gry po x czasie i przeczytałem temat dt. najaktywniejszych światów, wybór padł na musco i huron, ale mam mętlik co do klasy postaci i rzemiosła. Co do postaci to kieruje się tym co wyczytałem, czyli: full siła budowanie, potem na huronie pewnie coś pod forty na musco może jakieś pvp (?), forty ew. handel. Jaka klasa będzie odpowiednia? Czy to bez różnicy? Jakie rzemiosło jeśli chodzi o zarobek czy expienie? I... dałby ktoś jeszcze jakieś "bardziej zaawansowane" porady co do szybkiego zdobywania lvli?
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Klasa pod pvp to tylko żołnierz (jedyna z jakimkolwiek bonusem do pvp).
Najlepszą klasą pod forty jest teraz bob, ale wszystkie są mniej więcej grywalne (prócz ppka).
Rzemiosło pod expienie to znachor (samemu robisz sobie prymki, herbatki), ale to nie ma większego wpływu na twoją postać.
Co do porad, zdobądź set dodający ci dużo expa i pp, połącz go (jeżeli możliwe) z letnim ponczem, klikaj srebrne pracki po środku do 75% motywacju,
 
Klasa pod pvp to tylko żołnierz (jedyna z jakimkolwiek bonusem do pvp).
Zgadzam się z tym w całej rozciąglości

Najlepszą klasą pod forty jest teraz bob, ale wszystkie są mniej więcej grywalne (prócz ppka).
Żołnierz jest grywalny fortowo tylko wtedy jak dasz mu full hp i ubierzesz max pod uniki i absorbcję bo dzisiejsze pukawki są tak śmiercionośne, że kładą szwejów w parę rund
 
Zapraszam na Huron komplety na średniakach plus bitwy nocne na małych.
Komplety są spoko ale mają też wady:
- progi HP
- Fochy ludzi, którzy rozdają wejściówki na bitwy itp.

Krótko mówiąc: Bez dobrych znajomości tam nie pograsz zwłaszcza jako świeżak
Ponadto mam wrażenie, że spora grupa huronowych oligarchów dowodzących sojuszami już dawno zapomniała, że to tylko gra a co za tym idzie zabawa :)
 
Komplety są spoko ale mają też wady:
- progi HP
- Fochy ludzi, którzy rozdają wejściówki na bitwy itp.

Krótko mówiąc: Bez dobrych znajomości tam nie pograsz zwłaszcza jako świeżak
Ponadto mam wrażenie, że spora grupa huronowych oligarchów dowodzących sojuszami już dawno zapomniała, że to tylko gra a co za tym idzie zabawa :)

Mam wrażenie ,że opisujesz 1 sojusz ;)
 

DeletedUser33750

Gość
Gość
jestem bezużytecznym fortowo PPkiem, grającym na Huronie w DF, nie mam tam za wielkich znajomości wieloletnich itd itp, ale od kiedy zaczałem uczęśzczac na forty i jestem regularnie, nie dezerteruję, chyba, że przypadek jakiś i po ludzku sie nie da być, wykonuje rozkazy - nie zdażyło mi sie nie wejść nawet na bitwę.
Rozumiałbym, gdybym był z innego sojuszu i nie miał możliwości - zdaży się. Niektórzy jednak, robia z tego zbyt wielką burzę, a potem tydzień po wyzwiskach dziwią się, że nie dostali się znowu, a ktos wział inna osobę ;).

W DFie, uważam, jest parę fajnych osób, ale to jest sojek z duzą ilością ludzi, i nigdy nie będzie tak, żeby jakaś osoba lubiła wszystkich, lub była przez wszystkich lubiana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry