Klasa Postaci w rankingu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1731
  • Data rozpoczęcia

Za czy przeciw???

  • Za

    Głosy: 41 95,3%
  • Przeciw

    Głosy: 2 4,7%

  • W sumie głosujących
    43
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser1731

Gość
Gość
Mam taki pomysł by w rankingu koo nazwy gracza była napisana jego klasa postaci,to się przyda,jeżeli np.szukamy w rankingu kandydatów do naszego miasta

eloelo520.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze byc ale nie wiem czemu mialo by to sluzyc ale moze kiedys sie przyda
 

DeletedUser

Gość
Gość
może zrobimy osobny ranking do każdej klasy postaci :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6310

Gość
Gość
P.Z. Wojak: No właśnie. Byłyby bardziej wyrównane sznase. Dobry pomysł.

Co do głównego. Może być choć narazie wątpię w jakąś większą, przydatną funkcję tego pomysłu. Może być.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi też się podoba - osobny rank dla każdej klasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mało przydatne. Lepiej niech Niemcy zajmą się robieniem np. zadań, a nie takimi pierdołami.:p
 

DeletedUser1731

Gość
Gość
retyr.jpg


no i po kliknięciu na odpowiednią ikonę,w rankingu jest tylko wybrana klasa postaci
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie poprawka do tej propozycji jest o wiele lepsza :D ranking dla osobnej postaci jest w pozadku a nie pisanie kto jaka ma klase :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwotny pomysł mi się podobał, a po tej poprawce wygląda to jeszcze lepiej jestem na tak!
 

DeletedUser

Gość
Gość
O super w końcu jakiś mój pomysł się podoba :):):) jupiiiii!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
oddzieliłem to

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Można też zrobić,aby było tak,że byłby ranking dla wszystkich i ranking dla każdej klasy postaci ułatwiło by to szukanie potencjalnych celów i szukanie budowniczych do miast.
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra myśl. Fajnie by było, jakby szukało się też w rankingu gracza według klasy tzn. lista najlepszych żołnierzy, robotników itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie:?

-Po co to komu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry