Klasa Postaci

  • Rozpoczynający wątek mardula
  • Data rozpoczęcia

Klasy Postaci

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 55 53,9%
  • Zawadiaka

    Głosy: 16 15,7%
  • Robotnik

    Głosy: 11 10,8%
  • Żołnież

    Głosy: 20 19,6%

  • W sumie głosujących
    102
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram Meksykaninem,kiedyś grałem poszukiwaczem.Pomysł zbędny bo wszyscy chyba wiedzą że najwięcej jest poszukiwaczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehhh, ile to już było takich tematów. Widzę, że niektórzy myślą, że łest zaczął się wczoraj...

Ale by nie był offtop to napiszę, że uwielbiam poszukiwacza przygód, bo ta postać ma wyśmienite bonusy w pracach, a to jest przydatne w zadaniach jeśli ktoś robi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
temat bez sensu jak jego bliźniaki , nie można określic kim się najlepiej gra czy najczęściej ponieważ zależy co chcesz w grze robic ;)

Sam jestem jednym z tych którzy nadal grają zawadiaką :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dopiero co zacząłem grać w The-west w tym roku szkolnym ale szybko się odnalazłem.







 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem żołnierz nie dość że więcej pkt. życia to jeszcze poziom broni o 3 obniża
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moze tak było na pierwszych swiatach ale im dalej tym bardziej sie zmieniało wystarczy zobaczyć co jest na ś10 zdecydowana większosć żołnierzy ,w tej chwili z premią postaci obnizonym poziomem broni sa najsilniejszą postacia ,
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Jest różnica między klasami postaci ale mi się wydaje , że powinni zmienić qesty dla żołnierza ponieważ przez Sprzedawanie broni indianom musimy przerobic żołnierza w poszukiwacza:(:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ha jednak moze to niegłupie ,albo super zołnierz albo zadanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry