KLASA ROBOTNIKA NA FORTACH :)

Status
Zamknięty.
Jak większość osób grająca forty szczególnie na świecie OHIO wie, że najpotężniejsza i zarazem najpopularniejsza klasa to bob.Przez swoje bonusy z odpaloną premką jest po prostu chodzącym niszczycielem.Na innych światach może tego boba tak nie czuć ale na takim OHIO to jest moc.Przejdźmy do rzeczy.Zwiększone zdobywane doświadczenie o 5% (premka 10%), zwiększenie motywacji do budowy budynków o 5% (premka 10%)=łatwa budowa kościoła, szybki exp, a na sam koniec zwiększone celowanie i unikanie o 20% (premka 40%).Każdy gra bobem bo jest po prostu OP,zbyt potężny zwłaszcza na takim nowym świecie gdzie doświadczeni gracze wykorzystują potencjał tej klasy a później chwalą się jacy dobzi nie są.Nie raz widziałem jak osoba się chwali, że na rogu przyjęła z 25trafien a uniknęła ze 150.Nie jest to płacz, ale moja opinia wynikająca z obserwacji.Sam gram bobem pierwszy raz dla testu i widać jaki jest mocny.Chciałbym poznać zdanie osób komentujących tego posta co sądzą o BOBIE i czy klasa powinna dostać nerfy.(Oczywiście tak wiem, że zaraz będą komentarze że wszystkie postacie powinny dostać zmiane, ale mowa jest o bobie i tylko o nim)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Widać, że Lamus z Ciebie.

W Weście mamy różne poziomy trudności. Ty biorąc BOBA wybrałeś poziom EASY, dla początkujących. Jeżeli jesteś doświadczonym graczem, to zawsze wybierzesz poziom Hardkor... tak jak ja na Nawaho ;)
 
Speedy ciebie to nikt już na poważnie nie bierze, więc możesz już iść na Nawaho z powrotem.PierwszyNos co z tego, że coś takiego było, takie tematy wymagają odświeżenia i komentarzu osób doświadczonych czy też wyżej postawionych w celu przeanalizowaniu danego problemu i ustalenia konkretnych wniosków.Wiadomo że INNO pluje na TW ale może coś kiedyś się zmieni....I:)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Speedy ciebie to nikt już na poważnie nie bierze, więc możesz już iść na Nawaho z powrotem.PierwszyNos co z tego, że coś takiego było, takie tematy wymagają odświeżenia i komentarzu osób doświadczonych czy też wyżej postawionych w celu przeanalizowaniu danego problemu i ustalenia konkretnych wniosków.Wiadomo że INNO pluje na TW ale może coś kiedyś się zmieni....I:)

Lamus, Ciebie też nikt na poważnie nie bierze, gdyż wałkowaliśmy ten temat na forum, nie dalej niż dwa tygodnie temu, wcześniej zresztą też. Każdy tutaj Ci napisze, że klasy postaci potrzebują gruntownego odświeżenia, a i jakaś nowa klasa też by się przydała.

Temat wałkowany tysiące razy, następnym razem użyj wyszukiwarki, zamykam temat #pdk
 
No nie wiem ja tam głupich postów bez jakichkolwiek przemyśleń nie wrzucam nie to co ty który spamuje wszystkim co mu przyjdzie w danym momencie do głowy.Już ci wiele osób pisało żebyś posiedział trochę zanim coś napiszesz, aby to miało ręce i nogi, ale to chyba cię przerasta..
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
No nie wiem ja tam głupich postów bez jakichkolwiek przemyśleń nie wrzucam nie to co ty który spamuje wszystkim co mu przyjdzie w danym momencie do głowy.Już ci wiele osób pisało żebyś posiedział trochę zanim coś napiszesz, aby to miało ręce i nogi, ale to chyba cię przerasta..

Chłopie, ja Ci konkretnie odpisałem, dlaczego gracze Cię olewają, a Ty wychodzisz do mnie z personalnymi docinkami... idź może popływaj w basenie czy coś, zrelaksujesz się trochę i Ci przejdzie <podaje Snickersa>.
 
śmieszna sprawa i nowe lamenty, kiedyś bob to było dno, na pierwsze mistrzostwa fortowe "żaden bob" nie pojechał he he

p.s. nie ma tu balansu w żadnym aspekcie rozgrywki, chyba większość to zrozumiało a część może to i nawet akceptuje skoro nadal tu grają... jak nie pasuje to "usuń konto", bo zmian na lepsze na pewno nie zobaczysz
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
śmieszna sprawa i nowe lamenty, kiedyś bob to było dno, na pierwsze mistrzostwa fortowe "żaden bob" nie pojechał he he

p.s. nie ma tu balansu w żadnym aspekcie rozgrywki, chyba większość to zrozumiało a część może to i nawet akceptuje skoro nadal tu grają... jak nie pasuje to "usuń konto", bo zmian na lepsze na pewno nie zobaczysz

No nie wiem, ja po 8 latach rozłąki z grą, kilka zmian na lepsze zauważyłem... co z tego, że da się te pozytywne zmiany policzyć na palcach tylko jednej ręki (stolarza), ale jednak hahahaha!
 
Status
Zamknięty.
Do góry