Kluby Świata

  • Rozpoczynający wątek Igorando1
  • Data rozpoczęcia

KLUBY

  • FC Barcelona

    Głosy: 25 31,3%
  • Manchester United*już błędu nie ma(wie o kogo chodzi)

    Głosy: 8 10,0%
  • Real Madryt

    Głosy: 10 12,5%
  • Lech Poznań

    Głosy: 8 10,0%
  • Arsenal Londyn

    Głosy: 3 3,8%
  • Fc Liverpool

    Głosy: 1 1,3%
  • Ac Milan

    Głosy: 4 5,0%
  • FC Chelsea

    Głosy: 9 11,3%
  • Juventus

    Głosy: 3 3,8%
  • Inter Mediolan

    Głosy: 2 2,5%
  • Wisła Kraków

    Głosy: 3 3,8%
  • Legia Warszawa

    Głosy: 0 0,0%
  • Celtic Glasgow

    Głosy: 1 1,3%
  • Ranger(s) Glasgow

    Głosy: 0 0,0%
  • Bayer Munchin

    Głosy: 2 2,5%
  • Bayer Leverkusen

    Głosy: 1 1,3%
  • Borussia Dortmund(sorka za błąd)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    80
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,

Chciałbym wiedzieć jakie macie miłe komentarze o tych klubach w głosowaniu,a jakie negatywne.
Oczywiście nie proszę o pisanie do każdego klubu,ale do jakiego chcecie.

BARCELONA
Chciałem dopisać do innego tematu przestarzałego.

Nie którzy pisali BARCELONA wygrała LM fuxem.
Dlaczego tak myślicie,może i grała gorzej,ale chodzi o STYL GRY,a nie kto więcej razy trafi piłką do bramki.

Barcelona P
Barcelone Kocham za to,że ma dla mnie najpiękniejszy styl gry na świecie.
Messi,Henry i Eto'o to dla mnie atak nie do zatrzymania,gdy Messi zgra się z HENRY to GROM z Nieba.

Ostatnie Zwycięstwo nad Real.
Klasa piękna jeśli pamietam to 5:2 było(jak nie lepiej)
Może Real pierwszy strzelił bramką,ale cóż z tego,gdy BARCELONA klępą zrobiła swoje.


Barcelona N
Barcelona jak każdy klub miała trochę złą formę jak nie miłe sytuacje.
Wiadomo każdy ma jakieś wpadki jeśli chodzi o finanse,formę zawodników itp

Teraz wy dajcie komentarze,jeśli kochacie kluby....
 

DeletedUser

Gość
Gość
FC Bayern Munchen (w ankiecie jest przekręcona angielska nazwa miasta - Munich)

FC Bayern Monachium

Czołowy klub niemiecki, co rok typowany na mistrza Niemiec, nie tylko przez ekspertów sportowych, ale również trenerów konkurencyjnych klubów.
Ostatnio jego sukcesy w LM, kończą się na 1/4, ostatnio przegrał z Barcą 4:0, następnie remisując 1:1. Od tego sezonu Bayern posiada nowego trenera - Louisa van Gaala, który zdobywał najwyższe trofea, m.in. właśnie z Barceloną.
Jego taktyka to 3 napastników (jeden cofnięty), oraz romb w pomocy.

Pozytyw
Jestem kibicem FCB, w dużej mierze, dlatego że jako mały byłem fanem Olivera Kahna, który grał właśnie tam przez ~10 lat.
Ten klub, choć jeden z najbardziej znanych na świecie, nie kładzie nacisku przede wszystkim na forse. I właśnie dlatego go lubie. Wielu bawarczyków gdy zaczyna grać w Monachium... juz tam kończy! Podaba mi sie ta "wierność".

Negatyw
Hmm... szkoda że Bayern, podpisuje sie inicjałami FCB (FC Bayern), takimi jak barcelona:)

PS. Nasz nowy trener, mówi że taktyka z rombem prawdziwie doskonale przyjmie się przynajmniej na następny rok, więc w LM nie powinno sie liczyć teraz na triumf, chodź jeżeli przeszlibyśmy w koncu przez 1/2 to kto wie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Man Utd. od zawsze, zmień błędną nazwę Bayernu w ankiecie(Bayern Munchen, jeśli chcesz polską to daj Bayern Monachium, nie każdy wie co znaczy Munchen;p)
 

DeletedUser14442

Gość
Gość
Real Madryt
Real Madrid Club de Fútbol – hiszpański klub sportowy istniejący od 1902 roku. Słynie z sukcesów istniejącej od chwili założenia drużyny piłkarskiej, która trzydzieści jeden razy zdobyła mistrzostwo Hiszpanii, dziewięć razy Puchar Europy/Ligę Mistrzów, a także wiele innych trofeów, w tym przyznany w 2000 roku przez FIFA tytuł najlepszego klubu w XX wieku. Od 1947 roku rozgrywa domowe mecze na stadionie Santiago Bernabéu, nazwanym na cześć byłego prezesa, za czasów którego klub zdobył najwięcej trofeów.
Są dobrze zgrani dlatego już wygrali tyle pucharów :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze za bratem :p Czyli FC Barcelona :p Szczerze? To nie lubie tego sportu, dziwne to takie jak biega 20 ludzi za piłką, a 2 stoi i się patrzy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze za bratem Czyli FC Barcelona Szczerze? To nie lubie tego sportu, dziwne to takie jak biega 20 ludzi za piłką, a 2 stoi i się patrzy
Ach te kobiety:D Ale do rzeczy.

Juventus Turyn (jedyny klub któremu zawsze kibicuję wiadomo raz lubiłem klub x raz y ale to z Juventusem jestem na dobre i na złe, śmieszą mnie niektóre wypowiedzi w których przeważa Barca wiadomo jest na fali ale dużo osób będzie pisać za parę lat ze kibicuje już np Chelsea Londyn jak wygra ligę mistrzów i będzie na fali)
Trochę z historii :
Juventus Football Club SpA – najbardziej utytułowany włoski klub piłkarski. Założony 1 listopada 1897 przez grupę uczniów, z liceum Massimo d'Azeglio[Juventus obecnie rozgrywa swoje mecze na Stadio Olimpico di Torino (Stadio delle Alpi jest remontowany)

Wielkie czasy Juventusu

W 1971 roku prezydentem został Giampiero Boniperti. W następnych 15 latach (1972-86) Juventus dziewięć razy był najlepszą drużyną we Włoszech. Dołożył też sukcesy na arenie europejskiej i międzynarodowej. Trenerami w tych czasach byli Vycpálek, Parola i Giovanni Trapattoni. Barwy Juve w tych latach reprezentowali tacy piłkarze jak: Zoff, Scirea, Capello, Cabrini, Causio, Rossi, Gentile, Furino, Anastasi i Bettega. Włochów uzupełniali obcokrajowcy, m.in.: Zbigniew Boniek, Francuz Michel Platini (zdobywca 2 scudetto, 2 Europejskich Pucharów, Pucharu Interkontynentalny, 3 tytułów króla strzelców, 3 Złotych Piłek) i Duńczyk Michael Laudrup.

Afera Calciopoli szkoda że tak się stało Juventus miał wtedy naprawdę dobry zespół(szacunek dla graczy którzy pozostali w klubie.

Pod koniec sezonu 2005/06 wyszła na jaw sprawa kontaktowania się z osobami odpowiedzialnymi za przydzielanie arbitrów na mecze ligowe przez przedstawicieli zarządów czołowych włoskich klubów - Juventusu, Milanu, Lazio oraz Fiorentiny i Interu (przy czym dwa ostatnie zespoły zostały uniewinnione) (tzw. Afera Calciopoli). Na podstawie wyroku, który zapadł 14 lipca 2006 roku, Juventus został zdegradowany do Serie B. Tym samym odebrane zostały mu również tytuły mistrzowskie wywalczone w sezonach 2004/2005 oraz 2005/2006, jak również prawo do występów w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Jednocześnie klub przystąpić miał do rozgrywek Serie B z ujemnym dorobkiem 30 punktów. W związku z tym z klubu odeszli Cannavaro, Thuram, Zambrotta, Vieira, Ibrahimovic i Emerson. Jednak pozostanie w klubie zadeklarowały żywe legendy klubu: Alessandro Del Piero, Mauro Camoranesi, David Trezeguet, Pavel Nedved, i Gianluigi Buffon. 25 lipca 2006 roku sąd apelacyjny włoskiej federacji piłkarskiej złagodził karę klubowi, odejmując 17 punktów w miejsce 30 na starcie kolejnego sezonu Serie B. 27 października 2006 Sąd Arbitrażowy złagodził karę do 9 karnych punktów.

Juventus Turyn jest uznawany za trzecią, pod względem ilości kibiców, drużynę na świecie. Popularniejszymi zespołami są jedynie Real Madryt i Manchester United.

We Włoszech działają różne grupy kibiców Juventusu. Do najważniejszych należą m.in. Arditi, Drughi Bianconeri, Nucleo, Viking, Tradizione czy Bravi Ragazzi[8].

Kibice Juve posiadają oficjalny sojusz z warszawskim klubem Legia Warszawa (od 2005 r.) oraz holenderskim Den Haag (od 1998 r.). Wszystkie trzy drużyny darzą się sympatią, co widać między innymi po rozwieszonych na stadionach transparentach czy flagach. We Włoszech fani Starej Damy nawiązali dobre kontakty z kibicami Syrakuz - Siracusa Calcio[9].

Największą nienawiść kibice Starej Damy czują natomiast do rywali z Mediolanu - A.C. Milan i Inter Mediolan (pojedynki tych drużyn nazywane są derbami Włoch) oraz do lokalnych przeciwników - AC Torino. Poza tymi zespołami fani Juventusu nie lubią się z kibicami: Fiorentiny, Romy, Lazio, Napoli, Livorno (za lewicowe poglądy). Jeżeli chodzi o drużyny zza granicy, kibice Juventusu są wrogo nastawieni wobec fanów angielskiego Liverpool F.C. (po tragedii na Heysel) oraz niemieckiej Borussii Dortmund (po przegranym finale Ligi Mistrzów w 1997 roku)[9].

Stara Dama ma także wielu kibiców w Europie Środkowej (w tym w Polsce), ich liczbę szacuje się na około 3 miliony. Oficjalny polski fan-club Juventusu (JuvePoland Club) zrzesza prawie 300 osób.
197_144_2d2a0759d3cd9df2572b8b44c03b1452a7ecc71f.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra Ci dwaj nie tylko patrzą, w nich się też kopie piłkę :p
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Na zawsze CELTIC GLASGOW!!!Lubię ten klub, ponieważ zawsze jest vice mistrzem albo mistrzem Szkocji. Szkoda, że sprzedali czołowego pomocnika i jednego z najlepszych wykonujących rzuty wolne( Nakamura )... Ale to się da, Celtic pozyskał dużo młodych talentów :) Poza tym Celtic posiada jednego z najlepszych bramkarzy czyli Artur Boruca. Dwóch bramkarzy Celticu(Boruc i Załuska) jest w reprezentacji Polski.Hehehe. Teraz we wtorek gra z Arsenalem i liczę na dobry wynik. Pozdrawiam wszystkich kibiców "The boys"... :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra Ci dwaj nie tylko patrzą, w nich się też kopie piłkę :p
Tak to prawda chłopaki mają przechlapane, niedobra ta reszta cała tylko kopią w nich :p

A tak na serio bramkarz to specyficzna pozycja można być na szczycie a jedna, dwie nieudane interwencje(głupie błędy) i już na nich psy wieszają przykład Boruca ale na szczęście wszystko wraca do normy(nie jestem fanem Celtica ale jestem Polakiem i naprawdę dobrze mu życzę wiadomo jak to w życiu są chwile dobre i te gorsze na szczęście dla Boruca wszystko idzie w dobrym kierunku bo naprawdę chłop miał chwilę słabości i krytyka była trochę za duża a czy już nikt nie pamięta jak bronił naszej bramki na mistrzostwach Europy wtedy każdy go po plecach klepał ale tak już chyba nasza mentalność).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to prawda chłopaki mają przechlapane, niedobra ta reszta cała tylko kopią w nich :p

A tak na serio bramkarz to specyficzna pozycja można być na szczycie a jedna, dwie nieudane interwencje(głupie błędy) i już na nich psy wieszają przykład Boruca ale na szczęście wszystko wraca do normy(nie jestem fanem Celtica ale jestem Polakiem i naprawdę dobrze mu życzę wiadomo jak to w życiu są chwile dobre i te gorsze na szczęście dla Boruca wszystko idzie w dobrym kierunku bo naprawdę chłop miał chwilę słabości i krytyka była trochę za duża a czy już nikt nie pamięta jak bronił naszej bramki na mistrzostwach Europy wtedy każdy go po plecach klepał ale tak już chyba nasza mentalność).


Uwielbiam Boruca :p Pamiętam mecze ME jak oglądałam z bratem. Boruc był świetny :p W dodatku jest przystojny :*
 

DeletedUser

Gość
Gość
A pomoże ktoś mi,w co wejść by zmienić to MUNCHIN na MUNCHEN:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ulubiony klub: Wisła Kraków.

Pozytywy: Jest to czołowa drużyna w kraju, ma dobrego trenera, jest poukładana. Jeśli chodzi o boisko, to Biała Gwiazda ma świetną linię defensywy (w końcu Skorża był obrońcą;)) i wybitnych skrzydłowych. Świetnie radzą sobie na krajowym podwórku.

Negatywy: Bramkarz Mariusz Pawełek. Jest solidnym bramkarzem, nie krytykuję go w przeciwieństwie do innych (nie dlatego, że kibicuję Wiśle). Po prostu popatrzcie na jego dobre interwencje, którymi niejeden raz ratuje swój zespół. Najgorsze są jednak jego podstawowe błędy. Gdyby nie to, mógłby być czołowym polskim golkiperem. Po prostu nie chcecie zauważyc jego dobrej gry. Niemniej jednak Wisła powinna szukać nowego bramkarza. Wielkim negatywem są też słabe występy (za Skorży oczywiście) w europejskich pucharach. Z Barceloną co prawda nie było szans na przejście dalej, ale z Tottenhamem (grającym wówczas za Juande Ramosa okropnie) Wisła powinna wygrać dwumecz, o estońskiej Levadii nawet nie mówiąc. Zwycięstwo z Beitarem to w pucharach o wiele za mało.

Tyle mam do powiedzenia i bez względu czy Wisła będzie grać w Ekstraklasie czy nawet w okręgówce, będę jej kibicować. Na koniec dodam, że nie jestem pseudokibicem wypisującym bzdury na portalach, a na rozgrywki Ekstraklasy patrzę jak najbardziej obiektywnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie głosuje, bo każdą z tych dryżyn lubie tak samo, no poza tymi polskimi. Więc jak możesz wprowadź WHU:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na zawsze CELTIC GLASGOW!!!Lubię ten klub, ponieważ zawsze jest vice mistrzem albo mistrzem Szkocji. Szkoda, że sprzedali czołowego pomocnika i jednego z najlepszych wykonujących rzuty wolne( Nakamura )...

Nie sprzedali Nakamury tylko on nie przedłużył kontraktu poza tym jeśli uważnie śledzisz grę celtów to wyraźnie widać że w ostatnich 2 sezonach Nakamura wyraźnie obnirzył loty, to już nie był ten Japończyk co za czasów Maćka Żurawskiego... Pewnie dobrze zrobił i z punktu ekonomicznego i sportowego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jam

Ja kibicuję odkąd pamiętam klub macie w podpisie:D
 

DeletedUser3232

Gość
Gość
Od zawsze na zawsze TYLKO CRACOVIA !
Nie ważne w której lidze, nie ważne wyniki. Liczy się pasja!
Tutaj pozdrowienia dla kibiców klubów z niższych lig i z mniejszych miast, za ich pasję i oddanie dla klubu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry