Koniec świata 1 (?)

Sprawa jest prosta. Obecnie jest zablokowana możliwość rejestracji kont na świecie 1. Czyżby administracja ukrywała przed graczami kasację najstarszego świata polskiego TW?

"Nie możesz zaprosić nikogo na ten świat. Spróbuj proszę na inny."

Najpierw cyrk, generujący gigantyczne przychody osobom, które mają IQ większe od kostki brukowej, a teraz blokada rejestracji kont na jeden z najbardziej aktywnych światów polskiego TW? Dyskryminacja to mało powiedziane. Żądam wyjaśnień od The-West Teamu, dlaczego do tego doszło, naprawdę macie graczy za fekalia? Na to niestety wygląda...
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Najwyraźniej przychody z gry coraz bardziej maleją i w związku z tym administracja postanowiła przyspieszyć rozkład tej gry na czynniki pierwsze, a wieloletnich graczy przemielić i jak najszybciej wypluć w momencie, gdy nikt nie będzie patrzeć. :)
Szkoda, że gra rozpada się poprzez istny sabotaż.
 

DeletedUser18294

Gość
Gość
Ciezko napisac informacjie do graczy sw 1 o co wam biega.Na jaki czas dlaczego po co w jakim celu. Moglizescie przynajmniej puscić spota o zapraszaniu graczy przez reflinka przed zablokowaniem swiata w sumie nic by mnie nie zdziwiło.Cyrk goni cyrk mam wrzenie ze wy tam bijecie sie w wymyslaniu parodi lub destrukcji tej gry.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Kochani możliwość rejestracji na świecie 1 została wyłączona czasowo. Zostanie przywrócona w ciągu kilku najbliższych dni. Na pewno nie planujemy zamknięcia serwera. Prosimy o cierpliwość!
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ciezko napisac informacjie do graczy sw 1 o co wam biega.Na jaki czas dlaczego po co w jakim celu. Moglizescie przynajmniej puscić spota o zapraszaniu graczy przez reflinka przed zablokowaniem swiata w sumie nic by mnie nie zdziwiło.Cyrk goni cyrk mam wrzenie ze wy tam bijecie sie w wymyslaniu parodi lub destrukcji tej gry.
Uważaj, bo zaraz znów będą sobie w opisy wklejać zdjęcia z hejt stop i nie będą wcale odpowiadać przez następny miesiąc :/
Kochani możliwość rejestracji na świecie 1 została wyłączona czasowo. Zostanie przywrócona w ciągu kilku najbliższych dni. Na pewno nie planujemy zamknięcia serwera. Prosimy o cierpliwość!
Można znać przyczynę?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Obecnie występują problemy techniczne. Pracujemy nad ich rozwiązaniem, co wymusiło niestety taki krok.
 

DeletedUser33410

Gość
Gość
Problemy techniczne????
Hahah xD
Chyba ktos skorzystal z funkcji, ktora nie wie jak cofnac....

Podlapalem temat wojen klonow, lapcie zajawkowy material mojej produkcji:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na S1 mamy ponad 4 k ludzi - nastąpił wylew multikont, z czego ranking z poniższego foto pokazuje setki setek kont niemal wszystkie zablokowane
Wygląda to na złośliwy atak rejestracji mulciaków albo gracze już się przygotowują na ewent ze śnieżkami by naprodukować tego syfu jak najwięcej i poprzerzucać kasę ze sprzedaży na swoje właściwe konta

Pomysł z takimi ewentami jak świecące dynie tylko narobiły problemów i kłopotów, a brak możliwości walki z hakerstwem inno wolało po prostu zablokować rejestrację, i niektóre bramki tymczasowe

Oczywiście wszyscy wolą milczeć ale ja prawdę znam

Lepiej niech śnieżynki będą na blokadzie wtedy o 80% mniej multikont się pojawi, co prawda będą dalej bo kilkadziesiąt osób I TAK pokwapi się na darmowe sety skrzata, mroza i innych dupereli - bo to zawsze niewielki, ale jakiś zysk jest z tych dostępnych 40 śnieżek na konto gracza


multikont_qnpeeap.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie teraz jak patrzę na rankingi na światach to wychodzi na to że S1 padło ofiarą jakiegoś złośliwego hakerskiego ataku jednak, bo pozostałe światy mają naturalniejszy "wysyp" multikont
 
Do góry