Konkurs świąteczny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Witajcie.

Ogłaszamy konkurs świąteczny na najlepszą pracę graficzną.

  • Tematyka pracy to "Święta w The West".
  • Termin nadsyłania prac upływa w dniu 26.12.2009 23:59
  • Maksymalny rozmiar pracy to 1024x768
  • Jako temat maila należy podać swój nick z gry (jeżeli na forum mamy inny, należy podać oba np. gra:Onufry forum:Oooonufry)
  • Proszę nie wysyłać prac jako załączniki, tylko jako linki. Hosting należy sobie zapewnić we własnym zakresie (imageshack itp.)
  • Proszę nie przesyłać żadnych innych wiadomości poza linkiem do pracy. Adres nie służy do kontaktu z supportem.
  • Zebrane prace zostaną przedłożone członkom teamu pod głosowanie. Członkowie teamu nie będą wiedzieć do kogo należy która praca. Osoba przyjmująca prace pod w/w adresem e-mail nie będzie brała udziału w głosowaniu.
  • W konkursie nie mogą brać udziału członkowie teamu The West.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na forum niezwłocznie po zakończeniu przez team głosowania. Z uwagi na okres świąteczny nie podaję konkretnego terminu. Chcemy prace ocenić rzetelnie, bez pośpiechu.
  • Nagrody zostaną ujawnione po zakończeniu konkursu

Do dyskusji zapraszam do tego wątku: http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=229228
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Proszę nie podpisywać prac (np. na dole w rogu) tak aby osoby które będą oceniać, nie wiedziały czyja to praca.

---

zgłoszenia otrzymane (stan na 26.12 21:25)
-w595joe
-michal525
-kampoł
-bigwoo
-lokilok
-pitas96
-rozbora
-morda0006
-redfalcon
-meldrag
-bofedojo
-wojtask12
-kaber
-kubala65
-1mario
-jurgan
-adeq92
-neoqueto
-kamilito16 zle nadeslane. Ma byc link do pracy a nie praca jako zalacznik
-mateurik
-majin-vegeta93
-dominik.ferrari
-liloo
-caffe - zle nadeslane. Ma byc link do pracy a nie praca jako zalacznik
-k4mil93
-przemo12397
-kamilito16
-shitven
-john locke
-hesee
-snajper3
-azon
-pawcio0928
-nobody important
-alurian
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wysłać można tylko jedną pracę. Jeżeli ktoś wyśle więcej, pod uwagę będzie brana wyłącznie ta wysłana najwcześniej.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Zakończono przyjmowanie prac.

Proszę czekać na wyniki.
Nie wiem kiedy będą podane. Proszę się nie dopytywać o to.
Wyniki, nagrody oraz publikacja nagrodzonych prac odbędzie się w tym wątku.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Oto wyniki konkursu:

Miejsce: I
Autor: Neoqueto.
Głosy od: 2agusia, amsnet, Gah, Meneves., niedzwiadeeek, poison ivy, rafsty, TheFaMiNe, Vhaeraun, Vilgee, Weronika
Nagroda: 15 bryłek

aaaaaaaan.png



Miejsce: II
Autor: BigWoo
Głosy od: Hagenau, J.B.W.F.R.S., LadyLauran, Seni, Hellander
Nagroda: 10 bryłek

konkurs2.jpg



Miejsce: III
Autor: meldrag
Głosy od: Bezikcmg, Frytex, gruma, Thompson67
Nagroda: 5 bryłek

westernxmas.jpg


Nagroda pocieszenia:
Autor: Snajper3
Głosy od: cypisek, Czarnulka
Nagroda: 5000$ na wybranym świecie.

bj4219_skanuj0001.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla uściślenia:

I miejsce:

Praca najlepiej wykonana pod względem graficznym, owszem są niedociągnięcia jednakże inne dzieła biję na głowę. Parę drobiazgów bym się pozbył ale to już moje zdanie. Trzeba pamiętać, że głosy oddawał cały team.

II miejsce:

No cóż, bardzo pomysłowe w sumie jak i praca, która zajęła III. Jeśli chodzi o wykonanie, to niestety jest gorsza od wyżej wymienionej. Jeżeli już chcemy oddać głębie w naszym dziele to gausujemy wszystko poza postacią pierwszoplanową. Wyróżnienia jakie można tutaj ujrzeć są poważnym błędem(postać drugoplanowa). O uznanie zawalczył strój "mikołaja" Nie jestem w 100 procentach pewien czy został on jedynie wykonany z czyjeś pracy (jako stock) czy też od podstaw. Niestety nie oceniamy wkładu włożonego w dane dzieło, dlatego też za to nie ma dodatkowych punktów. Ocenie podlega jedynie efekt końcowy. Aczkolwiek w miarę dobre wykonanie oraz komediowy styl daje do myślenia...

III miejsce:

Nie mogę pod względem graficznym oceniać pracy wykonanej w Paint-cie, jednakże trzeba zauważyć ile wysiłku zostało w nią włożone, chociaż to nie wlicza się do oceny ogólnej. Dlaczego 3 miejsce? Gdyż wszystko jest bardzo pomysłowe i jak praca wyżej ma coś w sobie. Ale, to tyko rysowanka, dlatego też ostatnie miejsce...


Jeśli zaś chodzi o ostatnie dzieło. Ono w ogóle nijak miało się do całości. W teorii biło wszystkie inne prace na głowę. Bo co innego skleić coś przed monitorem, a co innego narysować to na gołej kartce. Przyznam, że długo myślałem o tym dziele. Jednakże to jest konkurs graficzny, w którym oceniane są umiejętności obsługi programów typu gimp lub Photoshop dlatego też wyszło jak wyszło. Owszem umiejętność rysowania jest niezmiernie pomocna przy grafice (zakładając, że posiadamy Tablet) ale gdyby owy konkurs miał oceniać jedynie zdolności artystyczne to byłaby o tym wzmianka. Nie licząc tego jestem pod ogromnym podziwem, sam za bardzo nie potrafię rysować. Jedyną moją zaletą jest umiejętność przekształcenia super banalnego szkicu w niezły bajerek.

Pozdrawiam Meneves
 
Status
Zamknięty.
Do góry