konkurs literacki- sugestie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1144
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1144

Gość
Gość
Użytkownicy naszego forum (torres i Joe Buffalo) podsunęli mi wspaniały pomysł :p:p:p
ORGANIZACJA KONKURSU LITERACKIEGO !!!
zaproponowali wstępny regulamin, który oczywiście zostanie zmodernizowany i urozmaicony :)
  • -opowiadanie musi być o dzikim zachodzie
  • -nie można w nim używać przekleństw , wyznań rasistowskich itp.
  • -użytkownik nie może skopiować opowiadania z internetu itp.
  • oceniane będzie :
  • -poprawna polszczyzna
  • -powtórki wyrazów
  • -ortografia
  • -sens opowiadania
  • -oceniać będą wyznaczone do tego osoby
tyle na razie wstępu, czy są chętni?, jeśli tek proszę o wypowiadanie się w tym temacie (wypowiedzi typu tak lub nie bez uzasadnienia swojego zdania będą kasowane, karać tutaj nikogo nie będziemy:p)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja trochę sceptycznie podchodzę do tego pomysłu, bo już kiedyś był organizowany konkurs literacki i chyba do dnia dzisiejszego nie ma zwycięzcy. Wątpie żeby userzy z tego forum zgłosili się do konkursu.
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
pamietam ten konkurs, ale nie pamietam co sie z nim stalo :p dlatego to nie wrozy najlepiej :p (a zbliza sie noc wrozenia itd :p ) dlatego wyslalem temat z zapytaniem czy jest sens organizowania czegos takiego :)
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
O!
A ja bym była zainteresowana, gdyby w ogóle rzecz się odbyła.
Co do poprzedniego konkursu, to jeszcze mnie tu chyba nie było, a szkoda, bo uwielbiam pisać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też, jestem pomysłodawcą i się zgłosiłem :) Moim zdaniem to będzie świetna zabawa dla wszystkich :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też bym był zainteresowany tym konkuresem... choć niczego nie obiecuję... ;)
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
Też jestem potencjalnym uczestnikiem. Postaram się coś wyskrobać :)
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
ok spokojnie :p mysle ze zoorganizujemy :) ale regulamin jest akurat na etapie powstawania :p:p prawda Joe B. :D
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
nie wiem co bedzie, tamten konkurs byl organizowany przez administracje a ten bedzie organizowany przez uzytkownikow :):p
 
Status
Zamknięty.
Do góry