[konkurs] Pewnego razu na Dzikim Zachodzie vol. 2 - zapisy!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19932
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19932

Gość
Gość
Jeżeli chcecie wiedzieć, o co chodzi, to link do pierwszej edycji znajduje się tutaj: KLIK

Regulamin konkursu
(będą drobne modyfikacje):
Zasady gry: na początku 16 osób zakwalifikowanych dostaje się do konkursu. Zostaną one podzielone na dwie ośmioosobowe grupy. Prowadzący od pierwszego dnia będzie przedstawiać wyzwania. Wygrana grupa za wygraną w zadaniu najczęściej dostaje immunitet i nagrody. Przegrana grupa zaś za niepowodzenie jest zmuszona wyeliminować jednego gracza.. W tym miejscu zawiera się cała esencja rozgrywki: musisz zrobić wszystko, aby uniknąć eliminacji (o ile nie masz immunitetu…) - możesz okłamywać innych graczy, możesz zawierać sojusze z graczami, z którymi - wydawałoby się - nie mogłeś się wcześniej dogadać, planować eliminację człowieka, który był bezpieczny… no i należy brać pod uwagę prawdopodobieństwo istnienia ukrytych immunitetów, które pozwalają na przetrwanie Rady Gra toczy się tak do momentu, w którym dochodzi do połączenia grup: wtedy zmienia się cel zadań - ciągle wygrywa się immunitet, ale jest to już immunitet indywidualny - a ciągle należy wyeliminować jedną osobę… i tak do momentu, w którym zostaje finałowa dwójka. Aby nie było zbyt łatwo, o zwycięzcy zadecydują osoby, które zajmą miejsca od 3 do 9.

Jak mieliście się okazję przekonać, w grze nie ma zasad. No, prawie nie ma. Reszta regulaminu znajduje się na dole:

Zasady ogólne: 1. Każdy uczestnik gry ma obowiązek przestrzegania regulaminu, niezależnie od tego, czy zapoznał się z nim, czy nie.
2. Każdy uczestnik gry ma obowiązek posiadania konta na świecie 1 The West, konta na forum, a także konta gg, które będą niezbędne na czas konkursu.
3. W momencie otrzymania bana w TW lub na forum gracz może zostać wykluczony z dalszego udziału w konkursie, a także może nie otrzymać żadnych nagród.
4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian zasad konkursu i regulaminu.

Zadania: 1. Zadania mogą zawierać dowolną treść, zawartą w poście na forum.
2. Każde zadanie zawiera określony czas na jego wykonanie.
3. Uczestnik nie musi wykonywać zadania, ale jest to mile widziane, aby je zrobił.
4. W wypadku zadania grupowego, jeżeli większość osób tak zadecyduje, grupa może poddać zadanie - tym samym rezygnując ze wszystkich nagród i immunitetu. Taka możliwość nie istnieje w wypadku, kiedy do zdobycia jest indywidualny immunitet.
5. Nagrodę zdobywa osoba/grupa, która osiągnie najwyższy wynik lub zrobi postawiony przez nią cel jako pierwsza.
6. Nagrody rozdawane są po zakończeniu całej rozgrywki, łącznie z nagrodą za zajęte miejsce.
7. Z momentem wstawienia posta z wynikami zadania, werdykt jest ostateczny i nie można wpłynąć na wynik zadania.
8. Przegrana grupa ma obowiązek eliminacji jednej osoby.
9. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany treści zadania, a także zmiany ich wyników, ale tylko i wyłącznie w wypadku zauważenia błędu lub rzeczy, która utrudniłaby wykonanie zadania w znacznym stopniu.

Rada: 1. Podczas Rady jej uczestnicy mają obowiązek eliminacji jednej osoby.
2. Każda Rada ma swój określony czas, który nie może być krótszy (ale może się wydłużyć)
3. Każdy uczestnik ma obowiązek oddania głosu.
a. Uczestnik może przekazać komuś swój głos, o ile nie będzie go na Radzie.
b. Uczestnik ma prawo oddania głosu poprzez komórkę, o ile organizator dowie się wcześniej o nieobecności na Radzie (uzasadnionej). Ma także prawo oddać głos przed Radą.
c. Nie można zmieniać głosu, który został oddany.
d. Głos oddany na siebie równa się z rezygnacją udziału w konkursie.
4. Uczestnik ma obowiązek przesłania głosu w prywatnej wiadomości albo na forum, albo w oknie Gadu-Gadu. Głos ma być oddany (w miarę możliwości) na kartce do głosowania z wyznaczoną przedtem czcionką. Mogą być zapisane w dowolnym formacie.
5. Każdy uczestnik dostanie na początku gry czcionkę, którą będzie zapisywać głosy. Każda czcionka jest unikalna. Czcionka nie może być zmieniana.
6. Nick osoby, na którą jest przeznaczony głos, musi być napisany czcionką wyznaczoną na początku gry. Nick musi być zapisany dużą, widoczną czcionką.
7. Wszelkie dopiski na kartce do głosowania są dopuszczalne (lecz nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu. Pod uwagę bierze się tylko i wyłącznie nick gracza i czcionka). Dopiski na kartce do głosowania mogą być usunięte, jeżeli organizator uzna, że przekraczają one zasady netykiety lub forum.
8. Osoba, która dostanie najwięcej głosów podczas Rady, zostaje wyeliminowana podczas Rady (chyba, że prowadzący zarządzi inaczej).

Immunitety: 1. Immunitet jest rzeczą, którą można zdobyć w wyniku wygranego zadania.
2. Immunitet grupowy pozwala na uniknięcie Rady, a tym samym eliminacji członka grupy.
3. Immunitetu grupowego nie można przekazać drugiej osobie.
4. Immunitet indywidualny (skrót: II) jest rzeczą tylko dla jednej osoby. Nie można głosować na osobę, która posiada indywidualny immunitet.
5. Indywidualny immunitet można przekazać dowolnej osobie w grupie, tuż przed głosowaniem na Radzie.
6. Ukryty Immunitet (skrót: HI) można użyć tuż po głosowaniu, a przed ujawnieniem pierwszego głosu, poprzez pokazanie pliku graficznego na konferencji Rady. Można użyć HI na dowolnej wyznaczonej osobie. Użycie Ukrytego Immunitetu powoduje unieważnienie wszystkich głosów oddanych na osobę, która użyła Ukrytego Immunitetu.
7. Ukryty Immunitet jest w formie pliku graficznego.
a. Można go pokazywać dowolnej osobie, lecz tylko posiadacz może go użyć.
b. Ukryty Immunitet może zostać przekazany dowolnej osobie, która jest w grze. W tym celu należy założyć konferencję z osobą, której chce się przekazać HI, a następnie posiadacz musi napisać, że przekazuje Ukryty Immunitet. Jeżeli jest możliwość, to należy w konferencji pokazać plik z HI.
c. W ten sam sposób można przekazywać fałszywe Ukryte Immunitety.
8. W grze w jednym momencie mogą się znajdować jednocześnie trzy Ukryte Immunitety. Gdy jeden z nich zostanie zużyty lub będzie przy osobie, która zostanie wyeliminowana, do gry natychmiast wchodzi następny z nich. Ukrytych Immunitetów można wykorzystywać do momentu, kiedy w grze znajduje się 5 osób.

Dodatkowe: 1. Wysyłanie wszelkich rozmów do prowadzącego pomiędzy graczami jest wymagane, w celu możliwości zrobienia tzw. przebiegu gry (czyli historii) na adres mailowy (który w tym miejscu zostanie podany). Do wszystkich rozmów dostęp będzie mieć jedynie prowadzący.
2. Jeśli jest możliwość, to proszę o wysyłanie rozmów w dowolnym pliku - może to być Notatnik, Word, OpenOffice - ułatwi to pracę przy przebiegach.
3. W wypadku notorycznego braku jakichkolwiek przesłanych rozmów organizator może zmniejszyć pulę nagród uczestnika.
4. Prowadzący ma prawo do dyskwalifikacji uczestnika bez podania powodu.
Wszelkie pytania kierujcie tutaj (lub na świecie, na którym aktualnie widzicie mnie na czacie), odpowiem na wszystkie w miarę możliwości.

Podstawowe informacje:

- zapisy wstępne ruszają już teraz, w wypadku braku potwierdzeń w późniejszym terminie uznaję, że formularz zgłoszeniowy nadesłany tutaj lub na moje PW jest ostateczny
- ścisłe zapisy do drugiej edycji rozpoczną się 9 listopada, a skończą 17 listopada
- lista uczestników zostanie ogłoszona 19 listopada
- konkurs zacznie się 20 listopada
- konkurs będzie trwać ok. 2 miesiące - czas trwania zostanie wydłużony, ale przez to liczę na mniejszą ilość rezygnacji. Należy to rozważyć w momencie, kiedy nie jesteście pewni, czy macie czas - jak wiecie, że nie dacie rady być aktywni, to nie zgłaszajcie się, szkoda psuć zabawę innym ;)
- zasady konkursu zostaną zmodyfikowane w niewielkim stopniu, lecz nie będzie się to różnić od pierwszej edycji
- fundusze zależą od Was (skarbonka bez dna się skończyła :D). Minimalny pułap, z którego startujemy, to 3 000 000$, z czego wyłącznie wygrany i runner-up (ten, co zajmie drugie miejsce) może liczyć na gwarantowane nagrody. Im wyższe fundusze, tym wyższe nagrody na koniec i tym większe zainteresowanie - a co za tym idzie - większa zabawa
- nagrody na dowolnym świecie - w końcu po coś są wymiany...
- organizatorzy: player698, Adam M. (niepotwierdzone oficjalnie) i Ostry (w wypadku, kiedy będzie większa ilość chętnych).

Zgłosić można się na 2 SPOSOBY:
1. Forum TW. Wystarczy napisać w temacie (lub wysłać PW z tematem "Konkurs - Pewnego razu"), a w nim zawrzeć następujące rzeczy:
- Imię, wiek, miejsce zamieszkania oraz inne tego typu podstawowe rzeczy
- Hobby i inne zainteresowania (poza grą TW)
- Co skłoniło Ciebie do napisania zgłoszenia / udziału w konkursie
- Jakie masz doświadczenie w udziału w konkursach
- Akceptuję regulamin konkursu.

2. TW - nick: player698, żyję na światach s1 i s10, rzadziej zajrzę na Jicarillę. Warunki wysłania zgłoszenia te same, co przy forum.

W wypadku, kiedy ruszą zapisy do drugiej edycji, należy liczyć się z:
a. koniecznością posiadania konta na forum i na gg - sami widzicie, dlaczego
b. publikacją tych zgłoszeń (uwaga: jeżeli będą zawierać treści, których się wstydzicie - będą one wyedytowane, tylko wskażcie, które)
c. w późniejszym terminie - rozmową kwalifikacyjną z organizatorami, przeprowadzoną na gg.

Przy zgłoszeniach biorę pod uwagę następującą kolejność:
1. Osoby, które zgłosiły się do pierwszej edycji i przeszły rozmowę kwalifikacyjną, zdobywając min. 10 pkt w niej, a nie dostały się do konkursu - one będą miały zagwarantowany udział bez względu na to, jaki wynik rozmowy będą miały. Oczywiście, o ile druga edycja będzie mieć miejsce.
2. Osoby, które otrzymają wysoki wynik w rozmowie kwalifikacyjnej - bez względu na to, czy brały udział w tej edycji, czy są nowe (w wypadku remisów pierwszeństwo mają osoby, które nie grały).
3. Osoby, które zostały zdyskwalifikowane z różnych względów - przykro mi, ale chyba lepiej widzieć ogłoszenia pt. ktoś odpadł tak i tak, a nie, że ktoś zrezygnował czy olał konkurs. Te osoby będą wpuszczane na samym końcu i tylko w wypadku, kiedy nie będzie tylu chętnych.

Zapraszam wszystkich ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27485

Gość
Gość
- Kamil, zwany Ostrym z podlasia..
- Hobby.. No to tak: muzyka rockowa, filmy różne, wiedźmin, anime (no i TW)
- Bardzo dobra atmosfera w pierwszej edycji
- Doświadczenie.. Hm.. Wygrałem 1 edycje :D
- Akceptuję regulamin konkursu :|
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
-Imię: Przemek
-Wiek: 20
-Miejsce zamieszkania: Hanusek koło Tarnowskich Gór
-Zainteresowania: sport, historia, polityka, motoryzacja, geografia, muzyka, film, podróże
-Hobby: granie w piłkę nożną i oglądanie seriali
-Co skłoniło Ciebie do napisania zgłoszenia / udziału w konkursie: Skłoniła mnie bardzo dobrze zorganizowana 1 edycja konkursu, a także chęć powtórzenia lub osiągnięcia jeszcze lepszego rezultatu.
-Jakie masz doświadczenie w udziału w konkursach: Uczestnictwo w 1 edycji konkursu, podczas której zająłem 8 pozycję.
-Akceptację regulaminu konkursu: Akceptuję
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
- Anna, Leszno w Wielkopolsce
- łojojku ja nudna jestem (nie ma to jak dobra autoreklama), książki, hm czy jako zainteresowanie można dodać roślinki rosnące na łące i robienie z nich różnych mazideł? :D
- ostatni konkurs, byłam na kilku zadaniach i radach, spodobało mi się :)
- a jakich konkursach? :D Wygrałam kiedyś jakąś książkę i kosmetyk, trzeba było napisać dlaczemu akurat ja mam wygrać. Liczy się? :D
- Akceptuję regulamin konkursu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31060

Gość
Gość
-Imię: Daniel
-Wiek: 17
-Miejsce zamieszkania: Otwock
-Zainteresowania: Interesuję się sportem, głównie piłką nożną, ale siatką czy ręczną też nie pogardzę.
-Hobby: THE WEST
-Co skłoniło Ciebie do napisania zgłoszenia / udziału w konkursie: To co do udziału w pierwszej edycji. Bardzo dobrze zorganizowany konkurs no i oczywiście dobra zabawa.
-Jakie masz doświadczenie w udziału w konkursach: Uczestniczyłem w pierwszym etapie, odpadłem dość szybko z powodu braku czasu i trochę chęci. Ale jeśli teraz uda mi się zakwalifikować to będę walczył jak lew, do końca :p
-Akceptację regulaminu konkursu: Akceptuję
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Zgłoszenie SuperKrzysia (nadesłane z PW i zedytowane):

ad1) Krzysiek, lat 17
ad2) głównie sport
ad3) ponieważ konkurs mi się podobał
ad4) grałem w pierwszej edycji
ad5) tak
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
-Imię: Jakub
-Wiek: 18
-Miejsce zamieszkania: Geometryczne centrum Polski :|
-Zainteresowania: sport, dobry film, dobra książka
-Hobby: gra w piłkę kopaną i koszykową, moczenie kija(wędkarstwo)
-Co skłoniło Ciebie do napisania zgłoszenia / udziału w konkursie: Pierwsza edycja
-Jakie masz doświadczenie w udziału w konkursach: 4te miejsce w 1. edycji
-Akceptację regulaminu konkursu: Akceptuję
 

DeletedUser32344

Gość
Gość
Kamil, 17, Kujawsko Pomorskie
- piłka nożna, muzyka głownie rap, wojsko
- Co skłoniło Ciebie do napisania zgłoszenia / udziału w konkursie: porażka w pierwszej edycji
- Jakie masz doświadczenie w udziału w konkursach: praktycznie żadne
- Akceptuję regulamin konkursu. Tak
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
- Daniel, 21, niedaleko j. Jeziorak :)
- Amatorskie programowanie (HTML,CSS,SQL,PHP,C++), księgowość
- Uprzejmość organizatora :p
- Brak
- Akceptuję regulamin konkursu.
 

DeletedUser32055

Gość
Gość
-Mateusz, 17, Kutno.
-Interesuje się troszkę komputerami, grami, muzyką - wszystkim po trochu.
-To moja druga edycja, chcę powtórzyć zabawę :p
-Jest to druga edycja w której biorę udział
-Akceptuje regulamin panie player :D
 
-Szymke, dorosłe dziecko :x mieszkam na s10 :x
-Lubię się bawić i Leo Messiego - dobry jest :x
-plajer mi spamił na pw, po za tym lubię wygrywać i lubię pieniądze :x
-dawodi często mi dawał kody bonusowe bo szybko szukałem w google, po za tym na świecie pvp coś tam wygrałem pif paf
-ja jestem regulaminem :D


edit:
eeee, ta buźka nie działa na forum :x
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19932

Gość
Gość
Zgłoszenie od OldSchoolBack:

imię, wiek - Marek, 32 lata
miejsce zamieszkania - Wrocław
zainteresowania - Sport/psychologia/polityka/militaria
co skłoniło aby się zgłosić - chcę spróbować swoich sił
doświadczenie w konkursach - Nie brałem udziału
akceptujesz regulamin konkursu - Akceptuję regulamin
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Pierwsze z wielu ogłoszeń

Więc mogę ogłosić to już teraz: druga edycja odbędzie się na 100%! (o ile nie zabraknie Was, czyli uczestników). Udało się zebrać kwotę 3 milionów, czyli absolutne minimum niezbędne do organizacji. Teraz lecimy już tylko w górę.
Przy 4 milionach nagroda główna wyniesie 3 miliony, przy 5 nagroda główna wyniesie 3,5 miliona (i dojdzie do tego nagroda za 3 miejsce, jupi :D) itd. Jeszcze został miesiąc do rozpoczęcia konkursu, więc "sky is the limit".
Druga kwestia: dostałem na ten temat kilka pytań, gdzie ludzie pytali się, czy będą bryłki. Odpowiadam z góry: nie wiem, czy będą. Generalnie w tej kwestii dużo zależy nie ode mnie, ale od TWT. Pierwsza edycja była od początku planowana tylko i wyłącznie biorąc pod uwagę zasoby dostępne na TW (trochę rzeczy z shopu, trochę rzeczy od siebie), na drugą edycję nie mam zamiaru łamać tego stanu rzeczy. Z drugiej strony, byłoby miłe, jakby była opcja "transferu bryłek" z mojego konta dla, powiedzmy, trzech pierwszych miejsc (na ten moment mam 450 bryłek, więc podział 200-150-100 byłby w sam raz). Generalnie kwestia zostaje otwarta na ten moment.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Temat na prośbę autora do kasacji.

Pieniądze, które dostałem na organizację konkursu zostaną zwrócone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry