[KONSULTACJE] Event fortowy

Status
Zamknięty.
Od kiedy można się zgłaszać i czy mogę to zrobić jako pojedyncza osoba i potem będę przydzielony do jakiegoś teamu?
W tej chwili trwa ustalanie ostatecznej formy konkursu. Gdy zostanie ustalona, wtedy będzie podany terminarz zgłoszeń, czas trwania rywalizacji oraz dni odbycia się poszczególnych bitew. Wtedy też zostanie założony temat do zgłaszania się, poprzedzony odpowiednią informacją na forum. Jeśli pod względem podziału na dwie drużyny, forma konkursu się nie zmieni, to będzie można zgłaszać się zarówno w kilkuosobowych grupach jak i indywidualnie, a następnie każda taka grupa oraz pojedyncza osoba zostanie losowo przydzielona do jednej z dwóch drużyn.
 

DeletedUser33800

Gość
Gość
oraz dni odbycia się poszczególnych bitew-
to znaczy że bitwy mogą być 2-3 na tydzień czy 1-2 dziennie będzie?
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
W tej chwili trwa ustalanie ostatecznej formy konkursu. Gdy zostanie ustalona, wtedy będzie podany terminarz zgłoszeń, czas trwania rywalizacji oraz dni odbycia się poszczególnych bitew. Wtedy też zostanie założony temat do zgłaszania się, poprzedzony odpowiednią informacją na forum. Jeśli pod względem podziału na dwie drużyny, forma konkursu się nie zmieni, to będzie można zgłaszać się zarówno w kilkuosobowych grupach jak i indywidualnie, a następnie każda taka grupa oraz pojedyncza osoba zostanie losowo przydzielona do jednej z dwóch drużyn.


czyli można z jednego serwera zgłosić się w wiecej niż 10 osób ? :p
 
oraz dni odbycia się poszczególnych bitew-
to znaczy że bitwy mogą być 2-3 na tydzień czy 1-2 dziennie będzie?
Planujemy 2-3 na tydzień.

czyli można z jednego serwera zgłosić się w wiecej niż 10 osób ? :p
Wielkość grup jest jedną z rzeczy do przemyślenia. Jeśli maksymalna liczba osób tworzących grupę ulegnie zmianie, to raczej się zmniejszy niż zwiększy.
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Na jakiej podstawie będą dzielone drużyny i czy będzie możliwa wymiana nieaktywnych graczy?
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Miłe jest to, że zdecydowaliście się udostępnić uczestnikom zestawy fortowe i chociaż walka w ubraniach sklepowych z pewnością okazałaby się ciekawa to jestem przekonany, że po pierwszej czy drugiej takiej bitwie zainteresowanie tym eventem radykalnie by spadło, a musimy pamiętać, że czas trwania takiego eventu już teraz określany jest w tygodniach, czyli można zakładać, że takich bitew będzie co najmniej kilka.

Nadal będę się jednak upierał przy umożliwieniu importowania ekwipunku na świat eventowy i jeśli moje bronie stanowią jakiekolwiek ograniczenia w zorganizowaniu eventu w takiej formie to mogę zadeklarować, że ich nie użyję jeśli taka będzie wola organizatorów - tak dla dobra rozgrywki i „wyrównania szans”.

Trochę jednak zaskakuje mnie ta postawa The-West Teamu, którego członkowie praktycznie w każdej wypowiedzi dotyczącej tego eventu nawiązują do hasła „równości”, cały czas broniąc nowych graczy powołując się na ich krótszy staż w grze, widoczną dysproporcję w ekwipunku i jakieś inne wymyślne czynniki...

O ile chęć zorganizowania takiego „równego” eventu jest dla mnie zrozumiała, to zastanawia mnie to, gdzie jest ta część społeczności, za którą TWT tak usilnie się stawia - ilu bowiem graczy, których można określić mianem „nowych” dotychczas wypowiedziało się w tym temacie? ;p
 
I w tym przypadku wypadałoby dać miasta bez możliwości rozbudowy sklepów. Jeśli każdy będzie miał to samo, bez możliwości ulepszania to będzie miało sens. Event jesli ma być nie p2w to nie mzoe polegac na tym kto wiecej zdobedzie kase i ulepszy jak najlepiej itemki sklepowe.

Ta opcja którą tu lenka proponuje jest najlepsza, tylko prosze o urozmaicenie setów by nie były np tylko pod hp albo tylko pod bonusy, mieszanka która można by byo kombinowac będzie najlepsza ;)


A czytałeś zasady?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Konsultacje zostały zakończone. W niedługim czasie pojawi się oficjalne ogłoszenie o mistrzostwach, gdzie poznacie wszystkie szczegóły oraz zasady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry