Kristofer1995

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Witajcie, nigdy jakoś nie było po drodze, żeby tutaj zamieścić post. Jeszcze chwila i minie rok jak jestem z Wami więc uznałem, że warto było się pojawić w tym miejscu. Może macie jakieś pytania do mnie, lub chcielibyście się coś dowiedzieć ? Wszystkiego dobrego dla wszystkich ok_:)I;)
 
!oooooo!to jest szczurek
ty zobacz kto pisze ,,,,kiedy ...i weż daj spokój
admin ....zerknij kto pisał i ilu ,,,
ocene sam sobie wystaw
 
Jakie Masz Plany na 2021 Rok,jakie Sety Planujecie Na Event Wielkanocny i czy Planujecie jakiś Nowy Event Na Wakacje czyli Lipiec Sierpień lub w Czerwcu ?

Jacy są Twoi Ulubieni Sportowcy z Kategorii Tenis Ziemny,Piłka Nożna ,Skoki Narciarskie ?

Jaka Jest Twoja Ulubiona Muzyka,Piosenka Na Forum TW ?
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Jaki gatunek, jeśli można wiedzieć? I czy kiedyś się z nami podzielisz? Pozdrawiam :cool:
Hip-Hop :)

Czy się podzielę to nie wiem, może tak się zdarzyć aczkolwiek nie obiecuję I;)

Jakie Masz Plany na 2021 Rok
Zakup drugiego mieszkania :)

jakie Sety Planujecie Na Event Wielkanocny i czy Planujecie jakiś Nowy Event Na Wakacje czyli Lipiec Sierpień lub w Czerwcu ?
Wielkanoc już niebawem więc sam się przekonasz, mam nadzieję że spodobają się Wam. Co do późniejszych obserwuj proszę forum, a znajdziesz wszystkie odpowiedzi na nurtujące pytania związane z zestawami.

Jacy są Twoi Ulubieni Sportowcy z Kategorii Tenis Ziemny,Piłka Nożna ,Skoki Narciarskie ?
Niestety nie mam ulubieńców z w/w dyscyplin sportowych. Natomiast mogę dodać że na bieżąco śledzę poczynania Magnusa Carlsena, Hikaru Nakamura oraz Krzysztofa Majkowskiego.

Jaka Jest Twoja Ulubiona Muzyka,Piosenka Na Forum TW ?
Niestety nie posiadam takowej :)
 
Co Sądzisz o Graczach Takich Jak Presnelberg,Zartas,OgnisteWsparcie, SELFIE, Ken Block,Dbanita,Toro Rosso,Franklin Jamesy Faradey, DuDuSkO,Wściekły,Diwajn, bar,krokieciki,Kryminalista,


Czy Uważasz ,że Thewest jako Gra z Roku na Rok coraz Bardziej Umiera i coraz więcej Graczy Rezygnuje z Aktywnej Gry ?


Co Sądzisz jakby Do Składu TWT zostali Przyjęci Presnelberg lub Toro Rosso lub inny z Graczy których wymieniłem w 1 Pytaniu ?


Czy Macie już Plany na Marzec, i Kwiecień na TW oprócz Przygotowania Eventu Wielkanocnego ?


Czy są Szanse że któryś z Setów z moich Pomysłów które ci przesłałem ,żebyś przesłał Do Lenki i Wyżej będzie Zatwierdzony jeszcze w Tym Roku lub w Przyszłym 2022 ?
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Co Sądzisz o Graczach Takich Jak Presnelberg,Zartas,OgnisteWsparcie, SELFIE, Ken Block,Dbanita,Toro Rosso,Franklin Jamesy Faradey, DuDuSkO,Wściekły,Diwajn, bar,krokieciki,Kryminalista,

Jestem tego zdania, że każdy ma swój charakter natomiast warto z każdym współpracować, gdyż szacunek do drugiego człowieka jest niesamowicie ważny w dążeniu do swoich marzeń́, nigdy nie wiadomo czyjej będziecie potrzebować́ pomocy podczas upadku


Czy Uważasz ,że Thewest jako Gra z Roku na Rok coraz Bardziej Umiera i coraz więcej Graczy Rezygnuje z Aktywnej Gry ?

Nie uważam tak :)


Co Sądzisz jakby Do Składu TWT zostali Przyjęci Presnelberg lub Toro Rosso lub inny z Graczy których wymieniłem w 1 Pytaniu ?

W tej sprawie musisz pisać do @Lenka222


Czy Macie już Plany na Marzec, i Kwiecień na TW oprócz Przygotowania Eventu Wielkanocnego ?

Obserwuj proszę odpowiedni dział na forum, tam będą przedstawione wszystkie nadchodzące wydarzenia.


Czy są Szanse że któryś z Setów z moich Pomysłów które ci przesłałem ,żebyś przesłał Do Lenki i Wyżej będzie Zatwierdzony jeszcze w Tym Roku lub w Przyszłym 2022 ?

Oczywiście że istnieje taka możliwość. Zestawy i zawarte w nich bonusy są tak spersonalizowane, jak pragną tego gracze.
 
Czy Planujecie jeszcze w tym Roku jakieś Mini Eventy za Bryłki lub Obligacje ?



czy Powstanie Set Lepszy Od Setu Św Patryka na Dzień Św Patryka ?



czy Jest Planowany jeszcze w tym Roku lub na 2022 Roku jakiś Nowy Event Na TW ?


czy w 2022 Roku będą na TW


Mini Eventy z Koszykami Wiklinowymi, Świecącymi Dyniami ,ze Śnieżkami lub Soplami lub z Kłosami zboża lub inne Mini Eventy ?


czy Są Planowane Nowe Elementy Do Awatarów na 2022 Rok na Eventy Wielkanoc,Walentynki ,Dzień Niepodległości,Oktoberfest,Di Los Muertos

lub Świąteczne Elementy Na Wyprzedaż Świąteczną w Grudniu Na Święta Bożego Narodzenia ?


Czy Planujecie Na Nowo na Forum TW Otworzyć Temat Nieoficjalne Rekordy Polskiego TW ?
 
Do góry