Książe Persji Piaski Czasu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17134
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17134

Gość
Gość
Wybieracie się na ten film? A może już oglądaliście go? jeśli już oglądaliście film to możecie powiedzieć czy warto, ba tak zastanawiam się czy nie pójść:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zamierzam sie wybrac jak tylko ukaze sie w kinach :)
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
To co wyczytałem na filmweb od ludzi to jakoś mnie nie przekonuje:/ Jedyną rzeczą dla której chce to obejrzeć to jest to, że film jest na podstawie fajnej gry:) Możliwe, że jak była fajna gra to i film będzie fajny :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moglibyście powiedzieć jaki film jest? W moim kinie go jeszcze nie ma, a chętnie bym poszedł:D Więc możecie trchę pospojlować?
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Pewnie będzie to taka sama lipa jak Avatar.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Zgadzam się za grą nie przepadam więc za filmem pewnie też pewnie znowu to będzie taki niewypał jak Avatar dzięki koniec ....
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie nie jest to niewypał :)
z avatarem nie ma porowniania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film miodzio!Bardzo polecam,nie stracicie kasy;)Warto obejrzeć,a Avatar był spoko;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też uważam, że Avatar był fajny i nie wiem czemu niektórym sie niepodobał xD
Ale to inny temat
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Prince of Persia przy Avatarze to DNO!

Avatar był spoko, a Prince of Persia taka bajeczka co po murach kicają i przeskakują po 15m w powietrzu. Żenua.
 
Jak dla mnie fajny, ale mnie nie zachwycił.Spodziewałem się że będzie troche lepszy.Może to dlatego że gra także nie przypadła mi do gustu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film miał pokazywać co działo się pomiędzy pierwszą a drugą częścią i co pokazał?Trochę się ,,zazębiał'' z grą ale jak na mój gust był kompletny brak fabuły!Pokazał to co było przed pierwszą częścią i trochę w/w ale czyn który zrobił książę automatycznie pozbawił kontynuacji w postaci trzeciej części!Na podstawie tego filmu można by było nakręcić drugą część ale trójki już nie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry