Która klasa najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek Nidaime2
  • Data rozpoczęcia

Kim najlepiej grać ?

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 314 43,4%
  • Żołnierz

    Głosy: 203 28,1%
  • Robotnik

    Głosy: 93 12,9%
  • Zawiadaka

    Głosy: 113 15,6%

  • W sumie głosujących
    723
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym się tu was poradzić kim grać, gdy osiągnę 10lvl. Robotnikiem, Poszukiwaczem Przygód, Zawiadaka czy Żołnierz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie gra się bobem, poszukiwaczem(łatwo) i żołnierzem(trudne zadania). Ukierunkowany poszukiwacz(np na handel) trzepie taką kasę, że hej. Bob bardzo szybko awansuje, a żołnierz no cóż pojedynkuje się, co też jest fajne.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
tutaj musisz się zastanowić.
-jeżeli chcesz się pojedynkować to najlepiej zostań żołnierzem.
-jeżeli chcesz budować miasto i szybko awansowywać w rankingu to najlepiej być robotnikiem.
-jeżeli chcesz znajdywać różne ciekawe przedmioty, w przyszlości mieć najlepsze prace to wybierz poszukiwacza i od początku inwestuj w jedną umiejętność
wybór należy do Ciebie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale jaka jest najlepsza umiejętność ?

Sprecyzuj swoje pytanie. A co do klasy postaci, według mnie najlepszy jest poszukiwacz, jak już ktoś napisał dużo zarabia. No i oczywiście dużo traci kasy na przegranych pojedynkach.:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi chodzi o umiejętność, którą najlepiej rozwijać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Handel gora Wydobycie srebra to lukratywna praca dostajesz 250 -350$ na 2 godziny a czasem i wpadnie 5 sztab srebra na dzien Sztaba =100$
 

DeletedUser

Gość
Gość
a zawiadaka, nikt nic o nim nie mówił ?

Według mnie to najgorsza klasa, ma słabe bonusy. Do pojedynków lepszy jest żołnierz ma bonu, że może walczyć bronią o 3 poziomy wyższą. To duży bonus bo na 60 levelu 3 poziomy to naprawdę bardzo dużo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to tak:
-bob - 100% siła i budowanie lub bob spryciarz - 100%owy bob bardzo szybko expi. A bob spryciarz - do ok. 53 lvl daje 100% w budowanie a potem zmienia się w np. handlarza czy pojedynkowicza. Ale są lepsze klasy postaci ;) Np:
-poszukiwacz przygów dający 100% w zakładanie pułapek - 8 lvl i może polować na indyki ,12 lvl i może znakować bydło i polować na bobry (czasami nawet po 80 expa!), 19 lvl, szary kapelusz i szare buty robocze i możesz polować na wilki (63% expa!!). Na 27 lvlu z tym co poprzednio wymieniłem +szara lub niebieska kurtka materiałowa i może polować na grizzly!!(71% expa!!)
-poszukiwacz dający w jazdę konną (nie chce mi się wypisywać prac ^^)
-poszukiwacz dający w handel (to samo)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepiej zostać poszukiwaczem przygód ,wal wszystko w handel ,zawsze bedziesz mial kasy jak lodu. Do kolegi z góry nie wiem czy mowisz o polowaniu na bobry czy znakowaniu bydla ,bo na polwaniu na bobry nie zdobedziesz nawet 50 expa ,a co dopiero 80 ^^
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Ale poszukiwacz ma trudne questy....Ja mam robotnika najlepiej w mieście buduje i ma najlepsze prace do expa i kasy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
trudne? ja mam 51 level i wszystkie dotychczasowe zadania kompletne (oprocz tego z kartkami - olalem je).
 

DeletedUser

Gość
Gość
to tak ,jeśli b.mało spędzasz czasu pzy kompie polecam boba i poszukiwacza jeśli masz tak średnio czasu bierz zolnieerzyka jesli zas siedzisz na kompie bardzo dużo to bier zawadiakę
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
No to tak:
-bob - 100% siła i budowanie lub bob spryciarz - 100%owy bob bardzo szybko expi. A bob spryciarz - do ok. 53 lvl daje 100% w budowanie a potem zmienia się w np. handlarza czy pojedynkowicza. Ale są lepsze klasy postaci ;) Np:
-poszukiwacz przygów dający 100% w zakładanie pułapek - 8 lvl i może polować na indyki ,12 lvl i może znakować bydło i polować na bobry (czasami nawet po 80 expa!), 19 lvl, szary kapelusz i szare buty robocze i możesz polować na wilki (63% expa!!). Na 27 lvlu z tym co poprzednio wymieniłem +szara lub niebieska kurtka materiałowa i może polować na grizzly!!(71% expa!!)
-poszukiwacz dający w jazdę konną (nie chce mi się wypisywać prac ^^)
-poszukiwacz dający w handel (to samo)

Sam jestem poszukiwaczem 100% w pułapki. Trochę źle napisałeś o pkt. doświadczenia - za grizzli lub fort leci i 180 i nawet więcej... (jak ma się farta) :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehehe

Boby i poszukiwacze to b.dobre klasy bo żołniery i zawiadachy mają na kim żerować :p
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
albo zrobić boba pułapkę czyli wybierasz boba a dajesz umiejki "pojedynkowe"
ja się kiedyś na czymś takim złapałem :p:p:p
Ja osobiści polecam Poszukiwacza to kasy masz hoho i jeszcze trochę :D
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
To zależy co chcesz robić.
- Poszukiwacz dobry jest jak chcesz walić w jedną umiejętność oraz ma bonusy do znajdowania przedmiotów
- Bob jeśli chcesz budować miasto i szybko EXPić
- Zawadiaka, Żołnierz jak chcesz się pojedynkować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głupszego tematu nie dało się założyć? :eek:
Wszystko zależy od twojego gusta, a jak wiadomo "O gustach się nie dyskutuje".
 
Status
Zamknięty.
Do góry