Która klasa najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek Nidaime2
  • Data rozpoczęcia

Kim najlepiej grać ?

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 314 43,4%
  • Żołnierz

    Głosy: 203 28,1%
  • Robotnik

    Głosy: 93 12,9%
  • Zawiadaka

    Głosy: 113 15,6%

  • W sumie głosujących
    723
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem, zawadiaką i bobem

Zawadiaka szybko mi się znudził, i teraz gram budowniczym(co prawda 28 lvl dopiero)

Jeśli jesteś budowniczym i chcesz pomóc innym budowniczym wstąp tu
<LINK>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem każda z klas postaci w TW jest na jakiś tam swój sposób unikatowa. Ja osobiście wybieram klasę Zawadiaka & Żołnierz :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem każda z klas postaci w TW jest na jakiś tam swój sposób unikatowa. Ja osobiście wybieram klasę Zawadiaka & Żołnierz :eek:kul:

0_o ty cheaterze! Możesz sobie łączyć klasy!
A jednak tw to może być dzieło szatanaxD
 

DeletedUser

Gość
Gość
0_o ty cheaterze! Możesz sobie łączyć klasy!
A jednak tw to może być dzieło szatanaxD

Wszystkie klasy postaći są pod coś innego budowniczy pod budowanie zawadiaka pod pojedynki itd!! Więc niema najlepszej każda klasa jest w czymś lepsza od innej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy do czego, do pojedynków zdecydowanie Zawadiaka, duży bonus motywacji. Żołnierz do fortów bardziej. Gra poszukiwaczem to łatwizna, robotnik do expienia ;) Zawadiaka 4ever pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy do czego, do pojedynków zdecydowanie Zawadiaka, duży bonus motywacji. Żołnierz do fortów bardziej. Gra poszukiwaczem to łatwizna, robotnik do expienia ;) Zawadiaka 4ever pif paf

Ty czytasz do końca napisałem że każda klasa jest w czymś najlepsza a ty piszesz że zależy w czym czytaj a nie to samo 2 razy przepisujesz
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
wybranie klasy postaci zależy od jakich umiejętności będziesz używał ja polecam poszukiwacza przygód
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Ja tam grałem już na kilku światach i najbardziej mi sie podobało żołnierzem.. Teraz gram zawadiaką (po raz pierwszy)::):
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
po aktualce zawadiaka rządzi...powoli wypiera żołnierza....więc ja bym wybrał zawadiakę r/o...który wdg. mnie jest najlepszy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Geez jak czytam te farmazony wszystkie to mi się chce pawia puścić :/, klasa jest nieważna, do dueli można wejść jako żołnierz,bob,zawadiaka czy też PP, wszystko zależy jaką postacią grasz, obecnie na s15 tworzę PP pod pojedynki i co? nagle będę kiepski? albo na forty można każdym być, żołnierz przez duże HP, zawadiaka przez kryty,PP dość średni,bob z bonów za baszty.... NIE ważne kim grasz, WAŻNE JAK! jak umiesz rokładać umki pod duele to i bobem będziesz miażdżył.

Co do prac to każda klasa się nada.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Moim zdaniem Poszukiwacz Przygód, lecz wybrałem klasę postaci Zawadiaka
ponieważ jest ona dla mnie najodpowiedniejszą klasą dla mojej osoby :)
 

DeletedUser26757

Gość
Gość
ja osobiście gram jako poszukiwacz przygód jak już wcześniej pisano trzepie kasy jak lodu mam najlepsze stroje na mój lv polecam poszukiwacza:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód. Łatwo się wzbogaca i ma (w miarę) proste zadania.
Zawadiaką też kiedyś grałem ale szybko mi się znudził.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie Poszukiwacz Przygód:traper:.Od samego początku gram Traperem i jestem zadowolony z tej klasy postaci.:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pojedynki najlepszy jest żołnierz. Na forty zawadiaka i żołnierz. Poszukiwacz i robotnik, żeby sobie spokojnie pograc
 
Status
Zamknięty.
Do góry