Która klasa najlepsza?

  • Rozpoczynający wątek Nidaime2
  • Data rozpoczęcia

Kim najlepiej grać ?

  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 314 43,4%
  • Żołnierz

    Głosy: 203 28,1%
  • Robotnik

    Głosy: 93 12,9%
  • Zawiadaka

    Głosy: 113 15,6%

  • W sumie głosujących
    723
Status
Zamknięty.

DeletedUser17567

Gość
Gość
PP ma fajne zadanka, i możesz się szybko wspinać po lvlach :D
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
rozbudowa miasta-bob
bitwy o fort -żonierz
napadanie na ludzi -zawadiaka
życie bez miasta,zadania i prace -poszukiwacz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18395

Gość
Gość
robotnik-rozbudowa miasta,dobre prace fizyczne
zawadiaka-pojedynki,dobra prace typu polowanie
żołnierz-pojedynki(nie bardzo),bitwy fortowe
poszukiwacz-uniwersalny,prawie do wszystkiego
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Ten temat niegdy sie nie skończy.Każdy będzie chwalił swoje postaci,którymi najlepiej mu idzie.Weź pomyśl co chcesz robić w TW i taką postać wybierz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy jak chcesz grać i co chcesz osiągnąć
Jak chcesz olewać misje i rozbudowywać miasto na maxa to bob 100% budowanie
Jeśli chcesz zarabiać mnóstwo kasy to radzę PP 100% handel i zakładanie pułapek (tego odradzam bo nieodbloujesz dużo prac)
PP 100% siła i charyzma jest moim zdanie najlepszą taktyką dużo expa z czasem dużo kasy i więcej prac ale za to gorszych.
Jeśli chcesz być kozakiem z którym nikt nie zadziera bądź żołnierzem na 100% taktykam i strzelanie.
Odradzam zawadiaki słabe expa i żąlowe bonusy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dlaczego wszyscy skazują zawadiakę na porażkę??To wcale nie jest trudna klasa.Kiedy osiągniesz 50 poziom to jesteś równie silny jak żołnierz(jeśli rozdałeś dobrze skille).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim skromnym zdaniem Poszukiwacz Przygód wymiata !
Najbardziej elastyczna profesja, szybko expiąca i szybko zdobywająca kasę.
W pewnym momencie gdzieś koło 60-70 levela, miałem więcej kasy niż mogłem wydać. Teraz w ekwipunku mam prawie wszystkie cenne itemy, więcej niż pojedyncze sklepy ! W dodatku nastawiam prace i mam spokój.

Co do polowania na grizzly to dostawałem zarówno 210-15 expa jak i 75 expa i to przy 100 proc motywacji, najczęsciej około 150 expa.
Najważniejsze umiejętności : strzelanie, zakładanie pułapek i chowanie się.
Bardzo ważna taktyka, żeby nie robili z waszej postaci worka do expienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
PP(poszukiwacz przygód) wymiata na zadaniach jestem dla mnie najlepszy później żołnierz dlatego że szybko zarabiasz $ ja nie wiem co z kasą robić mam ciągle min. 3000$ i byle co kupuje no i szybko zadania można robić
 

DeletedUser

Gość
Gość
PP(poszukiwacz przygód) wymiata na zadaniach jestem dla mnie najlepszy później żołnierz dlatego że szybko zarabiasz $ ja nie wiem co z kasą robić mam ciągle min. 3000$ i byle co kupuje no i szybko zadania można robić

Dżentelmen, konował, Indianin,szlach. stetson i szlech. kurteczka i masz na co wydać :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepszy zawadiaka...jeśli daje w refleks , strzelanie , zaskoczenie ma fajne itemy z zadań poza tym przyjemnie się nim gra...no i ten avatar bandytki ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy co chcesz robić.Żołnierz to do pojedynków a poszukiwacz do prac(przynajmniej ja tak uważam).
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
jedyna klasa,która jest beznadziejna moim zdaniem to bob
każda inna postać ma bonusy,które pomagają jej dobrze funkcjonować
bob to postać kluczowa w mieście,która bardzo szybko się nudzi
poszukiwacz ma bonus do znajdywania żeczy
zawadiaka dzięki pojedynkom zarobi trochę kasy
żolnierzowi pomaga 3lvl broni i punkty życia w fortach aby nie omdleć
a co z tego że bob szybciej nabije lvl skoro i tak musi dać umiejętności w budowanie
najlepiej to zalożyć miasto bobem zaprosić do niego jeszcze 3 bobów i jedną postać na stałe.tymi czterema bobami rozbudowywać miasto a tą 5 klasą postaci(tylko nie bob)normalnie sobie grać i nie wpłacać nic na miasto bo bobowie i tak to zrobią i rozbudują je jeszcze
niech ci bobowie rozbudują budynki mieszkalne na 10lvl i wtedy będziesz miał 49 bobuw w mieście,którzy będą tylko harować dzięki temu w miesiąc będziesz miał miasto rozbudowane na ful i nic nie stracisz
gdy będziasz miał miasto na ful usuą wszystkie boby ale najpierw niech wpłacą wszystko na miasto(tak sobie) i przyjmij do miasta fortowców i będziecie niepokonani w fortach
to tylko moje poglądy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się z cyna122, gdybym się nie przeskillował, to już bym z nudów przestał grać najprawdopodobniej :) Do tego zadanka, za które dostaje się 5umiejek i 2cechy i marne itemki(brzmię jak tibijczyk? xD) naprawdę zniechęca i jakbym wiedział, że mnie ta gra wciągnie, to wziąłbym poszukiwacza ;)
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Zgadzam się z cyna122, gdybym się nie przeskillował, to już bym z nudów przestał grać najprawdopodobniej :) Do tego zadanka, za które dostaje się 5umiejek i 2cechy i marne itemki(brzmię jak tibijczyk? xD) naprawdę zniechęca i jakbym wiedział, że mnie ta gra wciągnie, to wziąłbym poszukiwacza ;)

to zrub sobie poszukiwacza,czemu nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy kto co woli ale dla mnie Poszukiwacz bo jak dajesz w handel masz super prace : wydobycie srebra konował włamanie itp.
Albo Zakładanie pułakek - gryzli inne polowania konował itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry