Który raper? [PL]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Który raper?


  • W sumie głosujących
    124
Status
Zamknięty.

DeletedUser14524

Gość
Gość
jak byście udowodnili dla czego ten utwór wam się podoba, jakiegoś linka z youtube - najlepsza piosenka wykonawcy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A gdzie jest grupa operacyjna?
A z tych co to są to peja.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też nie rozumiem DanieleQPB11... :D
A co do raperów... Pih, Peja, WSHR (zespół - Shellerini & Słoń), ry23 (ramona),
Waldemar Kasta, donGURALesko, Rahim...

@2up : Grupa Operacyjna - to raczej nie raperzy... :D

Ps. Słuchałem Małpy - jednak wolę Lecha Rocha Pawlaka... -.-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Peja, PIH, O.S.T.R, Eldo i Małolat (nie, nie dlatego mam taki nick:D)



Wyjaśnij, bo nie rozumiem Twojego połączenia :D
@up, zgadzam się :D
Grubson oczywiście bardziej reggae, ale też jest spoko :)


A co Ci się w muzyce Peji nie podoba?
Pokolenie JP woli Firmę, tak?
Bo przecież po co słuchać o życiu tekstów....:cool:

Chcesz posłuchać tekstów o prawdziwym życiu to wpisz sobie na youtube WBU i nie wylatuj mi tu z tekstami JP i Firma bo mnie obrażasz, w życiu tego ***** nie słuchałem i nie mam zamiaru.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że wyrasta nam "znakomite" pokolenie słuchające rapu, niestety na obecnej liście nie ma najważniejszych postaci polskiego rapu... gdzie Magik, Fokus, Abradab, Rahim, Joka Vienio, Włodi, Pono, Sokół... poziom rapu prezentowany przez obecnych artystów tego gatunku nie może się z nimi równać (wyjątkiem jest O.S.T.R). Osoba która zakładała ten temat najwyraźniej mało wie o historii rapu w Polsce i jeszcze wielu kawałków nie słyszała.

btw. nie wiem jak można słuchać kogoś tak pustego jak peja tede czy firma, życzę powodzenia wszystkim fanom tych "artystów"

EDIT:
oczywiście głos na other (Mag Magik I)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14524

Gość
Gość
peja jak widać góruje :rolleyes:
osobiście tez jestem za tym zespołem i ma ok piosenki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że wyrasta nam "znakomite" pokolenie słuchające rapu, niestety na obecnej liście nie ma najważniejszych postaci polskiego rapu... gdzie Magik, Fokus, Abradab, Rahim, Joka Vienio, Włodi, Pono, Sokół... poziom rapu prezentowany przez obecnych artystów tego gatunku nie może się z nimi równać (wyjątkiem jest O.S.T.R). Osoba która zakładała ten temat najwyraźniej mało wie o historii rapu w Polsce i jeszcze wielu kawałków nie słyszała.

btw. nie wiem jak można słuchać kogoś tak pustego jak peja tede czy firma, życzę powodzenia wszystkim fanom tych "artystów"

EDIT:
oczywiście głos na other (Mag Magik I)

true. Tyle tylko, ze wiekszosc zgromadzonych nie sluchala hh w latach 90. ;) Mi tu jeszcze brakuje chlopakow z WYP3 (wojtas, zajka, radoskor, borygo [co to sie potem borixonem nazwal i zaczal zakladac platynowe sombrero innym raperom, czyniac z legendy popluczyny vide tede])

"Żurom" w ankiecie? Dajcie spokoj...

moj glos idzie dla Eldo - od poczatku Grammatika trzyma rowny, wysoki, poziom. A kawalek "plaza" z "Eternii" to juz wiecej niz hiphop...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że wyrasta nam "znakomite" pokolenie słuchające rapu, niestety na obecnej liście nie ma najważniejszych postaci polskiego rapu... gdzie Magik, Fokus, Abradab, Rahim, Joka Vienio, Włodi, Pono, Sokół... poziom rapu prezentowany przez obecnych artystów tego gatunku nie może się z nimi równać (wyjątkiem jest O.S.T.R). Osoba która zakładała ten temat najwyraźniej mało wie o historii rapu w Polsce i jeszcze wielu kawałków nie słyszała.

btw. nie wiem jak można słuchać kogoś tak pustego jak peja tede czy firma, życzę powodzenia wszystkim fanom tych "artystów"

EDIT:
oczywiście głos na other (Mag Magik I)

Podpisuje się pod tym postem, wielki plus dla ciebie wymieniłeś najlepszych raperów jacy kiedykolwiek zaśpiewali na polskie scenie.
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Ciekawy temat nie powiem, ale mam jedno zasadnicze pytanie od kiedy WWO to raper? I pod jakim wględem najlepszy raper, bo moża ocenić na przykład to jak freestayluje, albo po jego normalnych kawałkach jeżeli chodzi o freestyle to IMO najlepszy w tym fachu jest O.S.T.R, a jeżeli o flow to Sokół jest mistrzem. Teksty mojego imiennika są po pierwsze w większości ponadczasowe w przeciwieństwie do tekstów O.S.T.R`ego, który najczęściej mówi o tym co jest teraz, albo co było. Za to raperem, który zrobił największe show i przyczynił się do popularyzacji rapu w Polsce to IMO Peja, choć Tedzik też miał swój udział w popularyzacji to było on niewątpliwie mniejszy niż Ryśka. Można by porównywać różnych raperów, w wielu dziedzinach i w każdej znalazłby się inny mistrz, nad mistrzami, ale w ogólnym rozrachunku to wydaje mi się że najlepszym raperem jest Sokół, na drugim miejscu Nullo z Trzeciego Wymiaru, którego szanuję i lubię za jego nawijki po angielsku i ogólnie za taki amerykański styl rapu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O.S.T.R i i Gural ;p
Chociaż nie lubię polskiego hip hopu, ale tego jezcze mogę posłuchać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ŚP.MAGIK - Jego Teksty Były nawet na wykładach pokazywane,przez jakiegoś profesora.

Zaczął HIP HOP w KALIBRZE,SKOŃCZYŁ W PAKTOFONICE.

Fokus,Rahim Reprezentują podobny styl,ale Magika Styl nie powtarzalny.



Lubie FIRME
HG
PEJE

FIRMA-Przekaż,nam chce dać,że policja pomaga,ale nie zawsze "Przyjda jakies kur...czaki ze wsi i myślą,że są panowie bo w POLICJI"

HG-Szacunek,Honor

Peja-Reprezentuje Biede.

NON KONEKSJA->Fajne Teksty Maja;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grammatik,Eldo,OSTR,Molesta.
a co do Free to OSTR, Tetris,Muflon,Duze pe, Pogo wiec nie wiem co ty wojtas d. nowak piszesz o jakims imo?!obejrzyj se wbw2005:D
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
IMO to skrót od: In my opinion (PL: według mnie). Wielką Bitwę Warszawską z 2005 roku oglądałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiedź jest prosta.
Przede wszystkim reprezentanci "Lepszego Poznania" czyli PDG - KILLAZ GROUP KASTA !!
wykonawca ofc DGE !!
Ogólnie w naszym kraju jedyny raper który mógłby swoim flow i wokalem a do tego z poziomem bitów i tekstów konkurować z zachodem a zwłaszcza Ameryką to GURAL .. to jest nasz biały czarnuch !! i sam o sobie tak lubi mówić !!
Reszta nic sobą w zasadzie nie reprezentuje nagrywają coś tam bez szału byle było ...

A co do wspomnianego Ostrego na Free to wybacz ale czy ty kiedyś sie przysłuchałeś tym wolnym ?
On w wiekszosci pie*** o niczym ! Na free to daje rade Duze Pe, Tetris i ogólnie czołówka z WBW i MM a nie jakiś tam ostry bo jest po prostu w tym słaby.
Co do flow ... Sokół ?! Człowieku słuchałeś kiedyś DGE ? To jest Flow i finezja a nie dukający Sokół.
Zasługi peji dla HH ?! wieksze od TDFa ?! nie osmieszaj sie pokaż mi płyte peji która by mogła choć dorosnąć do "Warszafskiego Deszczu" czy "Notesu" Drze mordę i płacze jak mu to w życiu ciężko jest/było a kogo to obchodzi 50 % polaków wychowywało sie w rodzinie w której sie nie przelewało.

Tematu Firmy i JP czy jakiegoś HG nie będę w ogolę poruszał bo wydaje się to bez sensem równie dobrze można Waszkę G. uznać za rapera a jak i jego to każdy nim może być ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wstawić pezeta i firme w jednej ankiecie... firma trzepie kasie na głupiej modzie !!!


dla twórcy ankiety: pif paf:kak:
 
Status
Zamknięty.
Do góry