Kto chętny na pojedynek?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Czy ktoś jest chętny na pojedynek ze mną?

Tym razem, nie jest to ani sygnatura, ani też avatar.
Nie jest to też tapeta, ani godło miasta.


Proponuję design. Mam już przygotowany temat. Nie ma co się martwić - nie będziemy zmieniać tła pod obrazek, ani zmieniać twarzy człowieka. Coś łatwiutkiego.

Max. 3 osoby.

Zgłoszenia przyjmuję na PW.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja, nie chce mi sie szukać opcji "pw" więc pisze tu :D

PS: Tylko coś łatwego :p żebyśmy innych grafików-amatorów nie wpędzili w kompleksy :D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Zgłoszone osoby :

+ Neoqueto
+ 94Misiek94
+ Czarny Mustang.


Oto temat prac : Mój własny TShirt.

O to materiał, na którym macie zaprojektować swoją koszulkę. To tylko ma być wasz pomysł. Click here.

Prace przyślijcie do mnie na PW. Do czwartku - godz. 18:45 (po pierwszej miłości)


____Temat można zamknąć, lecz nie usuwać go..____
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to musi być na tej koszulce? ;P

Jak photo, to wolałbym zupeeełnie innego stocka - już kiedyś o tym myślałem, nawet się za to wziąłem przed zapaścią XP'ka.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
No to weź innego stocka, byle był pusty!

Najlepiej daj tu linka, żeby zweryfikować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1011115.jpg


Jest czarna, ale przerobię kolor.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiek na temat fotomanipulacji moja skromna graficzna wiedza mówi, że jest to zastąpienie na stocku danego elementu czymś innym, a twój stock to tak jak biała kartka :D Także jestem za tym, abyśmy wszyscy rysowali na stocku Neo i termin był troche późniejszy, np do soboty, bo w tygodniu nie ma czasu sie bawić w takie tematy
:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chociaż i tak za bardzo fotomanipulacji na koszulce nie zastosujesz, chyba, że może być wykonana z ognia :D.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
E tam coś łatwego a już miałem nadzieję. Co do koszulek to Neo jest jakaś normalnie wyglądająca ale mogliście przejść dalej np: ręczne szkicowanie za pomocą myszki elementów fotorealistycznych, tworzenie widoków za pomocą foto manipulacji etc. a tak to będzie można zrobić koszulkę pożerającą miasto :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oficjalnie zmień to z fotomanipulacji na zwykły design, bo widać o to Ci chodziło...(?)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ej no to jak będzie? To jeszcze się dzieje, czy jak? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja swą prackę wysłałem Miśkowi, więc może coś z tego wyjdzie :D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Przykro mi, ale ja wypadam z konkursu.

Powód : brak netu.


Sorki jeszcze raz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry