Leśna Polana a Stary klucz

  • Rozpoczynający wątek Szartom
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na poczatek epilog z ukrytego zadania w Mieście Widmo:

Po przegraniu kilku dolarów spotykasz zachwycającą kobietę, która po postawieniu jej drinka, opowiada ci pewną historię. Jest to historia o skrzynce z trzema zamkami. Do każdego z tych zamków potrzeba konkretnego, bardzo rzadkiego klucza. Nawet ona nie wie, gdzie ten skarb się znajduje, ale widziała kiedyś jeden z kluczy - pokazał go jej członek armii Konfederatów podróżujący do bazy...

Wpadlem na pomysł aby powiazac to zadanie z Lesna Polana (nikt nie wie do czego ona jest). Byc moze jest miejscem w ktorym, po spelnieniu pewnych wymagań, pojawia sie zadanie w ktorej nagroda bedzie 3 klucz (Baza do ktorej podrożowal czlonek armii konfederatow). Skoro jest zadanie na 3 czesc kartki to i moze jest na kolejny klucz. Jesli chodzi o wymagania to: 2 klucze, flaga stanow poludniowych w miejscu na produkt (klucz ma czlonek armii Konfederatow), ewentualnie medal zasluzonych, wyznaczony dzień albo nawet godzina.

Oczywiscie to sa tylko przypuszczenia, jednak moze warto sprawdzic ten trop - wiadomo, kto nie probuje ten nie ma :) Zachecam KLUCZNIKÓW do prób, sam na jednym ze swiatow bede to sprawdzal jednak w kupie siła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jedyna uwaga to to, ze watpie aby byly potrzebne poprzednie klucze (w koncu do 3 cz kartki nie trzeba bylo miec reszty, a w bitwach wypada ten klucz nawet jak ktos nie ma innych)
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Do Rajdu jest potrzebny Las Dicksona i Kojocia pustynia. Leśna polana pojawiła się dopiero w tej aktualce. Nie ma nic wspólnego z zadaniem Rajd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w kotrym sektorze jest lesna polana? bo nei moge jej znalezc ;/
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Leśna polana znajduję się w piątej kolumnie trzeci rząd od lewej strony oczywiście. W tym sektorze także znajduję się wyżej wspomniany przeze mnie Las Dicksona.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Leśna polana została przez twórców wykorzystana w nowym zadaniu, które weszło w czasie ostatniej aktualizacji: "Pachnie mi to skarbem". Dopóki nie skończyłam tego zadania, przeszło mi przez myśl, że twórcy za wcześnie oznaczyli na mapce miejsce do questa, który wg planu miał wejść później. Po zakończeniu questa (otrzymaniu złotej monety) wszystkie "miejsca specjalne/zleceniodawcy" zniknęły oprócz tej leśnej polany.. Chyba że to jeszcze nie jest koniec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg mnie leśn polana jest do złotego rewolweru bo weszła chyba wtedy co on
 

DeletedUser

Gość
Gość
Leśna polana a klucze nie mają ze sobą nic wspólnego. Byłem i sam to sprawdziłem.
Najprawdopodobniej na polanie będzie jeszcze jakiś quest, a do kluczy potrzeba "czegoś" innego i całkiem możliwe że to będą "mapy"
 

DeletedUser

Gość
Gość
w leśnej polanie odbierasz złotą strzelbę jak masz skrzynie ze skarbem i 3klucze, a miasto widmo mi też nie zniknęło a zrobiłem to zadanie z niby do starego klucza

//połączono - lubrzan

a chyba jest jakiś sposób poza fortem do tego starego klucza i plądrzeniem z bonusem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry