Legendarna Złota Szabla - Czy robię coś źle?

m4zur

Blada Twarz
Kiedy już wbiłem 90 poziom, zamarzyło mi się uzbierać złote bronie. Podwinąłem rękawy i zabrałem się do roboty, Udało mi się zdobyć złotą szablę i złotego colta. Ale Usłyszałem legendę o lśniącej złotej szabli. Więc ubrałem ją na siebie i wykonywałem pracę poszukiwanie skarbu. Robiłem to przez 2h 55h 15s ( 701 x 15s). I zacząłem się zastanawia co jeśli coś robię nie tak? Czy może na przestrzeni lat coś się pozmieniało, a na forach znalazłem przestarzałe informacje odnośnie braku dodatkowych wymogów? Przeszukałem więc jeszcze raz to jak i inne fora. Wiele Kowboi pisze, iż udało im się to nawet za sześćsetnym razem. Jednak aby uniknąć dalszej straty pieniędzy i czasu wolę się spytać doświadczonych rewolwerowców czy jestem mega pechowy czy porostu robię coś źle ?
 

m4zur

Blada Twarz
Widziałem ten link, mam założoną złotą szable i próbowałem już 840 razy i nadal nic
 
musisz zrobić lśniący złoty colt by zrobić lśniącą złotą szablę. Po co? Bo tak i już. Inaczej nie zrobisz.
 

m4zur

Blada Twarz
Dziękuje wszystkim za pomoc :D a przy okazji, po zdobyciu lściącego colta też będę musiał wykonywać prackę po kilkaset razy?
 
Do góry