lego star wars 3

Co sądzicie o lego star wars 3?

  • fajna gra

    Głosy: 6 60,0%
  • słaba gra

    Głosy: 4 40,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.
Co sądzicie o lego star wars 3?

999004517.jpg
 
Osobiście kupiłem ją sobie całkiem niedawno. Fajna gra. Dodali nowe funkcje, między innymi:

- rzut mieczem świetlnym
- granaty jonowe(dla klonów)
- teraz można dokładnie wycelować z blastera!
- można lądować statkiem kosmicznym i dalej walczyć na tym samym lvlu
- nowy tryb zabawy dla dwóch graczy: zdobywanie baz
- bitwy(możesz stworzyć swoją armię i nią steroać)

Gorąco polecam!!!

A co mi tam, wstawię jeszcze jedno zdjęcie:D

lego-star-wars-3-clone-wars-art.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1170

Gość
Gość
Widzę, że bardzo pragniesz, aby ktoś poświęcił Ci uwagę, więc się wypowiem :)

Swoją przygodę z grami LEGO zacząłem w wieku bodajże 9 lat, kiedy to w 2005 wyszło pierwsze LEGO Star Wars (wtedy jeszcze na pierwszego Xboxa). Gra była bardzo grywalna, powtarzałem wszystkie etapy kilkakrotnie, żeby odblokować wszystkie postacie, znaleźć złote klocki i napełnić pasek złota - zawsze bardzo cieszyły mnie też różne easter eggi w postaci ukrytych pomieszczeń z monetami, jakieś dobrze pochowane skrzynie itd. Rok później wyszedł sequel, gra była jeszcze bardziej dopracowana i miała jeszcze więcej elementów do odblokowania i odnalezienia. Potem w między czasie wychodziły inne gry z tej serii - Batman, Harry Potter, Indiana Jones itd, ale żadna z nich już nie miała tego klimatu co wcześniej i na jakiś czas dałem sobie spokój. W między czasie byłem coraz starszy i grałem w poważniejsze gry :) W tym roku wyszło LEGO Piraci z Karaibów, gra zbierała bardzo dobre recenzje, toteż postanowiłem ją kupić w wersji na X360 już w dniu premiery, trochę żeby sprawdzić, czy to co bawiło mnie kilka lat wcześniej dalej mnie bawi - okazało się że tak, przy grze spędziłem wiele godzin, mechanika prawie się nie zmieniła :p To tyle jeśli chodzi o moje małe cool story.

Pobrałem też z Xbox Live demówkę gry, o której piszesz - trzecich Star Warsów. Pograłem trochę i stwierdziłem, że to gra nie dla mnie :D
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Brat sobie na kompie zainstalował to mu się cięło.
 

DeletedUser28220

Gość
Gość
moim zdaniem głupie, Lego star Wars , i Lego Star Wars II to klasyk:) ale tamto mi nie zaimponowało hehe ja to jakby kolekcjonuje


----------
Z drogi śledzie Dłużniek jedzie!:huh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry