Lenka222

Gratuluję jakże ważnej posady CM na nie łatwym, ale najlepszym Polskim serwerze The West.

Mam tylko dwa pytania, które nurtuje nie tylko mnie:

Jakie masz zdanie odnośnie migracji i czy będziesz starała się o włączenie go?

Jaki jest z Ciebie CM skoro nie odpowiadasz we własnym temacie od ponad 3lat?
czego się spodziewamy po kobicie która nie ogarnia westa i jest z plemion? przecież każdy wie że CM-em została po znajomości od etriel i jest nim nadal tylko dlatego bo się IG nie przeciwstawia jak jeden z poprzednich (i w sumie temu wywalili go na zbity pysk) hahahaha!.zresztą najśmieszniejsze jest to że ona jako jedyna dostaje wypłate a jakoś ma mniej czasu na rozmowe z nami niż cała reszta administracji jak np fusek czy wariata którzy mają z tego tylko bryłki i muszą nadal iść do jakiejś roboty. zresztą widać że to forum ją nie obchodzi tylko to żeby hajs się zgadzał. btw czekam aż moja wiadomość zostania uznana za nieodpowiednią i ją ktoś usunie i zbanuje mnie na forum bo znając życie to ta kobita tak zrobi hahahaha!

Skoro Lenka zarabia pieniądze za realizowanie umowy, w której nie było niczego o szanowaniu graczy, to dlaczego miałaby to robić ? Robi to, co od niej wymagają i nic więcej. Jakby ją wywalili z pracy za takie podejście do nas, to by po kilku dniach jej nie było na tej funkcji.

Moim zdaniem takie tematy nie mają sensu, bo i tak niczego nie zmienia. Jedyna szansa, chociaż i tak niewielka, to napisać zbiorowy list po niemiecku i wysłać do odpowiedniej osoby w siedzibie inno.