Lenka222

Dyskusja w 'Poznaj swojego admina' rozpoczęta przez użytkownika Lenka222, 23. Sty 2016.

Poleć tę stronę

1. sebalip7777777

sebalip7777777

Docenione treści:
    5
    Nadal będzie tyle samo błędów?

2. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    30
    Od 5 kwietnia 2016 nie odpowiedziała na pytanie kogokolwiek, na co liczycie ;)?

3. Selux

Selux

Docenione treści:
    38
    brak słów ..

4. blazej3

blazej3

Docenione treści:
    72
    Ja tam poczekam z wyzywaniem, ale żeby nie było spamu to gratuluję poposady cm

5. stif32

stif32

Docenione treści:
    10
    spokojnie w końcu się ona pojawi i odpowie na te pytania

6. Napoleon B.

Napoleon B.

Docenione treści:
    68
    Gratuluję jakże ważnej posady CM na nie łatwym, ale najlepszym Polskim serwerze The West.

Mam tylko dwa pytania, które nurtuje nie tylko mnie:

Jakie masz zdanie odnośnie migracji i czy będziesz starała się o włączenie go?

Tansa Zangetsu. lubi to.
  7. daroo21312

daroo21312

Docenione treści:
    22
  8. Czteroręki.Bandyta

Czteroręki.Bandyta

Docenione treści:
    22
    Czy jesteś za zaimplementowaniem elementów LGBTQ+ w TheWest ? Czy sądzisz, że społeczność LGBTQ+ powinna zostać wyróżniona i doceniona w TheWest ?

Cherry1991 i Wojcieszy lubią to.
  9. jk377

jk377

Docenione treści:
    40
    Kiedy pozbędziecie się multikont niektórych graczy z ohio i nawaho?hahahaha!

10. sebalip7777777

sebalip7777777

Docenione treści:
    5
    Jaki jest z Ciebie CM skoro nie odpowiadasz we własnym temacie od ponad 3lat?

11. jk377

jk377

Docenione treści:
    40
    czego się spodziewamy po kobicie która nie ogarnia westa i jest z plemion? przecież każdy wie że CM-em została po znajomości od etriel i jest nim nadal tylko dlatego bo się IG nie przeciwstawia jak jeden z poprzednich (i w sumie temu wywalili go na zbity pysk) hahahaha!.zresztą najśmieszniejsze jest to że ona jako jedyna dostaje wypłate a jakoś ma mniej czasu na rozmowe z nami niż cała reszta administracji jak np fusek czy wariata którzy mają z tego tylko bryłki i muszą nadal iść do jakiejś roboty. zresztą widać że to forum ją nie obchodzi tylko to żeby hajs się zgadzał. btw czekam aż moja wiadomość zostania uznana za nieodpowiednią i ją ktoś usunie i zbanuje mnie na forum bo znając życie to ta kobita tak zrobi hahahaha!

L.Blue i Napoleon B. lubią to.
  12. BlackLion

BlackLion

Docenione treści:
    3
    Skoro Lenka zarabia pieniądze za realizowanie umowy, w której nie było niczego o szanowaniu graczy, to dlaczego miałaby to robić ? Robi to, co od niej wymagają i nic więcej. Jakby ją wywalili z pracy za takie podejście do nas, to by po kilku dniach jej nie było na tej funkcji.

Moim zdaniem takie tematy nie mają sensu, bo i tak niczego nie zmienia. Jedyna szansa, chociaż i tak niewielka, to napisać zbiorowy list po niemiecku i wysłać do odpowiedniej osoby w siedzibie inno.