Lenka222

Lenka222

Członek obsługi gry
Nadszedł czas na wyjście z ukrycia.

Jestem Milena. Obecnie uczę się i mieszkam w jednym z najpiękniejszych miast jakie znam- we Wrocławiu. Interesuję się w sumie wszystkim po trochu. Lubię zwiedzać ciekawe miejsca, wieczorami poczytać albo odespać męczące godziny spędzone na uczelni.

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszcie :eek:kul:
 

DeletedUser32474

Gość
Gość
Jakie miejsce i państwo, najchętniej byś zwiedziła ? Dlaczego ?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Dlaczego akurat Włochy ? Co studiujesz ?

Jak wspomniałam miałam już okazję tam być. Jednak nie był to wyjazd, gdzie mogłabym na spokojnie zwiedzić miasta i zobaczyć interesujące mnie miejsca.
Studiuję położnictwo.

FresHHH napisał:
Zamierzasz grać fortowo na klon?

Staram się pojawiać w miarę mojego wolnego czasu, gdy mam czas jestem bitwie. Obecnie udoskonalam moją postać pod kątem fortowym.
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Lenciu... Masz owieczkę w awatarze... Czym to jest spowodowane? To Twoja jakaś ukryta pasja? A może po prostu lubisz jagnięcinę? :D
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Sunka Wakan napisał:
Lenciu... Masz owieczkę w awatarze... Czym to jest spowodowane? To Twoja jakaś ukryta pasja? A może po prostu lubisz jagnięcinę?

Historia owieczek sięga zamierzchłych czasów dinozaurów, kiedy to byłam w gimnazjum. Miałam śliczny zeszyt w owieczki i uznałam, że jest to motyw idealny. Ładna, biała, puchata, wygląda przytulaśnie. Czego chcieć więcej? Tak oto powstały w moim życiu owieczki :D
Jagnięciny nie próbowałam i raczej nie będę miała okazji spróbować :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja, jako prawdziwy baca, szukam owieczek do stada :D Preferujesz? :p
 

DeletedUser28941

Gość
Gość
Posiadasz może koncepcje zwiedzania Wrocławia? Od czego byś zaczęła? A może kawa z Łosiem wieczorną porą :D :D :D
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Ja, jako prawdziwy baca, szukam owieczek do stada :D Preferujesz? :p

Żyję w dziwnym stadku- zając, miś, kaktus i kot. Nie wiem czy takie lubisz :p


Wojcieszy napisał:
Czy należałaś do harcerstwa? Jeśli tak to czy możesz podać drużynę?

Harcerzem jest się przez całe życie, także używanie tutaj czasu przeszłego na pewno nie jest wskazane. Drużyna ukryta jest w sercu i tam pozostanie.

SuperLosKtos napisał:
Posiadasz może koncepcje zwiedzania Wrocławia? Od czego byś zaczęła? A może kawa z Łosiem wieczorną porą

Koncepcji nie posiadam, powstanie jak czas znajdę na jej realizację.
Mama zabroniła mi wychodzić na kawę z obcymi :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żyję w dziwnym stadku- zając, miś, kaktus i kot. Nie wiem czy takie lubisz :p

Mam dwa koty, więc jeszcze 3 mogę wziąć. Misie są puszyste, więc też mogą być. Zające mają fajne pyszczki, a z kaktusem to nie wiem co bym zrobił :D Więc zwierzątka wezmę do stada, a kaktusa na okno postawię :p
 

DeletedUser32474

Gość
Gość
Gołąbeczku :D jak planujesz karierę zawodową?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Mam dwa koty, więc jeszcze 3 mogę wziąć. Misie są puszyste, więc też mogą być. Zające mają fajne pyszczki, a z kaktusem to nie wiem co bym zrobił :D Więc zwierzątka wezmę do stada, a kaktusa na okno postawię :p

To będzie problem techniczny, mój kaktus jest towarzyski i musi przebywać obok człowieka cały czas ;)

John Wesley Hardin. napisał:
Gołąbeczku :D jak planujesz karierę zawodową?

Zadałeś bardzo trudne pytanie, wszystko zależy jakie będą oferty jak uzyskam prawo wykonywania zawodu. Na chwilę obecną na 2-3 lata do żłobka bym poszła, a później oddział położniczo-noworodkowy. A co wyjdzie? Tego nikt nie wie.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Co uważasz o wyborze Trumpa na prezydenta USA ?
Co sądzisz o sytuacji związanej z ostatnio popularnym Misiewiczem ?
Jakie masz zdanie na temat aborcji i eutanazji ?
 
Do góry