Lenka222

Gratuluję jakże ważnej posady CM na nie łatwym, ale najlepszym Polskim serwerze The West.

Mam tylko dwa pytania, które nurtuje nie tylko mnie:

Jakie masz zdanie odnośnie migracji i czy będziesz starała się o włączenie go?
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Czy jesteś za zaimplementowaniem elementów LGBTQ+ w TheWest ? Czy sądzisz, że społeczność LGBTQ+ powinna zostać wyróżniona i doceniona w TheWest ?
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Kiedy pozbędziecie się multikont niektórych graczy z ohio i nawaho?hahahaha!
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jaki jest z Ciebie CM skoro nie odpowiadasz we własnym temacie od ponad 3lat?
czego się spodziewamy po kobicie która nie ogarnia westa i jest z plemion? przecież każdy wie że CM-em została po znajomości od etriel i jest nim nadal tylko dlatego bo się IG nie przeciwstawia jak jeden z poprzednich (i w sumie temu wywalili go na zbity pysk) hahahaha!.zresztą najśmieszniejsze jest to że ona jako jedyna dostaje wypłate a jakoś ma mniej czasu na rozmowe z nami niż cała reszta administracji jak np fusek czy wariata którzy mają z tego tylko bryłki i muszą nadal iść do jakiejś roboty. zresztą widać że to forum ją nie obchodzi tylko to żeby hajs się zgadzał. btw czekam aż moja wiadomość zostania uznana za nieodpowiednią i ją ktoś usunie i zbanuje mnie na forum bo znając życie to ta kobita tak zrobi hahahaha!
 

DeletedUser33867

Gość
Gość
Skoro Lenka zarabia pieniądze za realizowanie umowy, w której nie było niczego o szanowaniu graczy, to dlaczego miałaby to robić ? Robi to, co od niej wymagają i nic więcej. Jakby ją wywalili z pracy za takie podejście do nas, to by po kilku dniach jej nie było na tej funkcji.

Moim zdaniem takie tematy nie mają sensu, bo i tak niczego nie zmienia. Jedyna szansa, chociaż i tak niewielka, to napisać zbiorowy list po niemiecku i wysłać do odpowiedniej osoby w siedzibie inno.
 
"Chciałabym Wam przypomnieć, że forum nie jest miejscem do rozmowy o banach innych graczy, braku bana, ani też o pracy supportu. Jeśli macie jakieś uwagi to możecie je napisać bezpośrednio poprzez support."

Mam do Ciebie pytanie, czy tak po prostu po ludzku Ci nie wstyd ? Zgłaszać problemy dotyczące supportu przez support? Gracze piszą że support nie działa tak jak powinien, stąd dyskusja przeniosła się na forum.

Czegoś się boisz? Chcesz zamieść wszystko pod dywan ? Zdajesz sobie sprawę że broniąc oszusta i nie wyciągając konsekwencji jesteś za wszystko współodpowiedzialna ?

Ja na Twoim miejscu spaliłbym się ze wstydu, ale chcę Cię lepiej poznać i dowiedzieć się co o tym myślisz ;)
 
Szczęść Boże

Zacznijcie doceniać to co macie .
Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe.

Lenka ma rację jeśli macie Coś do Niej to napiszcie bezpośrednio do Niej przez Support .

Nie ładnie jest tak obgadywać i znieważać Lenkę to nie jest ani miłe ani właściwe.

To jak się odnoscicie do Lenki jest poniżej poziomu .


Jak to mówią na szefa " ciesz się z takiego jaki jest bo zawsze może przejść o wiele gorszy i wtedy przypomnicie siebie że ten na którego narzekaliście był lepszy ale w tedy już za późno .

Można się z kimś nie zgadzać ale trzeba szanować każdego .



"Wojcieszy " przepraszam Cię za moje zachowanie i każdego kogo kiedy kolwiek obraziłem , ubliżyłem.


Pokój Wam zostawiam
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Szczęście Boże jest obok nas cały czas


także tym co Lenka nie odpowiada niech zmienią grę.

Życzę wszystkiego dobrego i wszelkiej pomyślności Lence całemu zespołowi The West i wszystkim.

Pokój Wam zostawiam
a ty może przestań podlizywać się Lence?
 
Do góry