LIGUE 1

Kto wygra ?

  • Monaco

    Głosy: 0 0,0%
  • Montpellier

    Głosy: 0 0,0%
  • Lorient

    Głosy: 0 0,0%
  • Rennes

    Głosy: 0 0,0%
  • Valenciennes

    Głosy: 0 0,0%
  • Sochaux

    Głosy: 0 0,0%
  • Toulouse

    Głosy: 0 0,0%
  • Paris SG

    Głosy: 0 0,0%
  • Nice

    Głosy: 0 0,0%
  • St. Etienne

    Głosy: 0 0,0%
  • Boulogne

    Głosy: 0 0,0%
  • Le Mans

    Głosy: 0 0,0%
  • Lens

    Głosy: 0 0,0%
  • Grenoble

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
takiego tematu nie było więc
Lyon Powinien wygrać chociaż ta strata benzemy i juninha to
może to zniszczyć.
juninho-3/4 wolnych to gol
benzema-utalentowany młody napastnik te jego rajdy to piękno ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale dałeś ankietę :) No ja uważam, że Valenciennes zostaną mistrzem :D Nie no żart :)
No to tak: kibicuję Marsylii, ale sądzę, że to żyrondyści wygrają Ligue 1. Liderem będzie znów Gourcuff, bramki będzie strzelał Chamakh. Marsylia ma też jednak szanse na tytuł ze świetnym bramkarzem Mandandą, a zgadzam się z odonkorem, że Lyonowi trudno będzie grać o najwyższe cele. Trudno załatać dziurę po dwóch największych wirtuozach: Benzemie i Juninho. Mam przeczucie, że Lisandro Lopez, który mimo, że jest wszechstronnym napastnikiem, nie zastąpi dwóch wyżej wymienionych piłkarzy. Pozostaje też rzecz jasna Aly Cissokho, dobry obrońca. Stawiam na FCGB.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Na kogo ja mogę liczyć, jak nie na MARSYLIĘ. Valbuena poprowadzi ich do zwycięstwa. Niang w ataku zrobi swoje, a Mandanda będzie chronił dostępu do bramki ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sądzę, że Bordeaux. Mają świetny skład, z Gourcuffem na czele. Są moimi faworytami :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jestem jakimś fanem Lig ą. Ale myślę że liczyć się będą : OL,Marsylia,Paris SG i Bordeaux. Może Irek Jeleń coś namięsza i poprowadzi Oxer ;D
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Irek długo nie grał i jest głodny gry może poprowadzic Auxerre do miejsca na podium a lige wygra chyba Bordeaux
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Jeleń najlepszym piłkarzem października Ligue 1.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bordeaux będzie mistrzem a jaki to sezon że benzema jest w Lyonie
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Auxerre wczoraj wygrało i po tej kolejce napewno bedzie liderem oby tak do końca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Montpellier może zaskoczyć
póki co maja 2 miejsce
 
Status
Zamknięty.
Do góry