Likwidacja świata 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182

Gość
Gość
Na koniec proponuję Wam małą rywalizację jeszcze. Dla pierwszych 3 osób w rankingu ogólnym oraz dla pierwszych 3 osób w rankingu pojedynków przewidzieliśmy drobne nagrody w postaci bryłek.
Decydować będzie kolejność w rankingach w dniu 15.09.2012, więc jeszcze trochę czasu jest na mała, taką już końcową pożegnalną rywalizację.

Nagrody (osobno dla rankingu głównego, osobno dla rankingu pojedynków):

1 miejsce - 800 bryłek
2 miejsce - 500 bryłek
3 miejsce - 300 bryłek


---
Wyniki:

Ranking główny:

1 miejsce - 800 bryłek - panas
2 miejsce - 500 bryłek - esibmf
3 miejsce - 300 bryłek - milenee

Ranking pojedynków:

1 miejsce - 800 bryłek - esibmf
2 miejsce - 500 bryłek - Cherubinek76
3 miejsce - 300 bryłek - Wyjadacz kisielu

Gratulujemy wygranych.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
dziwnie brzmi "zamknięcie" od razu się myśli o rejestracji a nie że wgl świata nie będzie :p

//Onufry: Likwidacja, całkowite wyłączenie, ale masz rację dopiszę to :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Informacje odnośnie transferu postaci Link
3. Zakładając, że będzie istniała ścieżka migracji dla mojego świata, czy będę zmuszony dokonać transferu na inny świat? Co jeżeli na świecie docelowym będę już miał postać?

Oczywiście nie będzie obowiązku transferu postaci, ale proszę pamiętać, że przedsięwzięcie to ma na celu skupienie jak największej ilości graczy na danym świecie i usunięcie starych pustych światów. Jeżeli na świecie docelowym masz także postać, to jeżeli będziesz chciał dokonać transferu, będziesz musiał ją najpierw usunąć. Usuwanie postaci ze światów docelowych nie będzie dokonywane automatycznie, więc każdy będzie musiał zadbać sam, aby na świecie docelowym nie miał żadnych postaci. (pod innym nickiem również, gdyż regulamin zabrania posiadania 2 lub więcej postaci na jednym świecie)

Zgodnie z informacjami podanymi wcześniej nie ma obowiązku przenosić się, a więc czym jest "świat zamknięty" wiąże się to z usunięciem wszystkich kont świata 3? Zgodnie z FAQ konto może być usunięte z naszego polecenia lub przy 45dniowym braku aktywność (logowania).

7. Po jakim czasie jest usuwane są konta?
Z naszego polecenia jest to okres 5 dni ( przy czym nie wolo się w tym czasie na konto logować gdyż przerwiemy proces usuwania konta)
Za stałe nielogowanie się na konto na danym świecie, zostanie one usunięte po 45 dniach.

Jeżeli nie ma obowiązku przenoszenia się nie rozumiem całej tej sytuacji. Czy administracja ma prawo skasować konto na które inwestowaliśmy realne pieniądze? Co w przypadku gdy posiadamy 8 postaci?
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
W regulaminie pisze, że konta są własnością InnoGames. Ty tylko poświęcasz czas na rozwój konta. Chyba, że coś źle kojarzę ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@Techinx

Pokreśliłeś na czerwono fragment, pomijając całość. Ja podkreślę inny fragment:

Oczywiście nie będzie obowiązku transferu postaci, ale proszę pamiętać, że przedsięwzięcie to ma na celu skupienie jak największej ilości graczy na danym świecie i usunięcie starych pustych światów.

InnoGames może wyłączyć grę lub jej część dowolnej chwili, bez podania przyczyny. To jest zapisane w Ogólnych Warunkach Handlowych, które akceptowałeś 8 razy (skoro masz 8 postaci, w co wątpię).
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Informacje odnośnie transferu postaci Link


Zgodnie z informacjami podanymi wcześniej nie ma obowiązku przenosić się, a więc czym jest "świat zamknięty" wiąże się to z usunięciem wszystkich kont świata 3? Zgodnie z FAQ konto może być usunięte z naszego polecenia lub przy 45dniowym braku aktywność (logowania).



Jeżeli nie ma obowiązku przenoszenia się nie rozumiem całej tej sytuacji. Czy administracja ma prawo skasować konto na które inwestowaliśmy realne pieniądze? Co w przypadku gdy posiadamy 8 postaci?


Kolejna osoba robiąca problemy...
I tak nic nie zrobisz z tym! Konta na 3 zostaną usunięte jak dobrze rozumiem jak nie zrobisz transferu postaci i basta!
 

DeletedUser343

Gość
Gość
św1 mamy Onufrego można go gnębić i męczyć durnymi wiadomościami za to na co nie ma wpływu :p

skoro już wszyscy reklamują swoje światy :D
 

DeletedUser27740

Gość
Gość
ehe

Onufry doradz mi co mam zrobic gram na wszystkich światach i nie mam na który sie przenieś wiec co mam zrobic ? i na s3 mam 36 poziom wiec nie moge sie przenieś dajmy na s11
 

DeletedUser343

Gość
Gość
sprzedaj wszystko i daj kasę komuś kto się przenosi żeby ci oddał na innym świecie

lub nie sprzedawaj i niech ci odda to na innym świecie


lub skasuj gdzieś słabsze konto i przenieś silniejsze ze s3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda że go likwidują to był na prawdę bardzo fajny świat ale cóż. Co do reszty która tam została myślę że chętnie przeniesie się na s11 gdzie poszła większość mieszkańców s3 ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To i ja zaproszę do przenosin na świat Blackfoot .

Znajdziesz tutaj 4 równorzędne sojusze walczące ze sobą.

Codzienne bitwy.

Świat ten jest premium ( zmniejszony czas prac itp )

Zapraszam wszystkich chętnych do sojuszu Lisek, gdzie poznacie fajnych ludzi i tych młodszych i tych starszych ( dla każdego coś dobrego :) )
Jesteśmy sojuszem fortowym jednakże nie odwracamy się od osób które inną drogę wybrały dla swej postaci.

Zapraszam wszystkich chętnych i Panie i Panów ( w szczególności Panie ::P: )

Nie zwlekaj z przenosinami bo skasują ci konto.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry doradz mi co mam zrobic gram na wszystkich światach i nie mam na który sie przenieś wiec co mam zrobic ? i na s3 mam 36 poziom wiec nie moge sie przenieś dajmy na s11

4 poziomy przez miesiąc chyba dasz radę zrobić. Na s1 masz bardzo niski 7 poziom. Na niego byś się mógł przenieść, kasując tam wcześniej postać. Zamienisz wtedy 7 na 40. Chyba warto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może powstanie nowa opcja? Po wybraniu jej postać zostanie "zamrożona" co sprawia, że znika ona ze swojego świata i jeżeli w przyszłości powstanie nowy świat można będzie na niego przenieść postać gdy panteon tego świata się zapełni. Wymogiem takiego zamrożenia mógłby być co najmniej 60 poziom postaci i posiadanie postaci na wszystkich serwerach, na które jest możliwość migracji. Jeżeli chociaż 1 postać z serwera, na który da się migrować zostanie usunięta to zamrożona postać automatycznie się na niego przeniesie.
Czy takie coś byłoby możliwe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Migracje jak widać na najnowsze światy nie były możliwe a te światy już są trochę. Poza tym światy teraz tak szybko nie powstają (rok przerwy), więc to raczej odpada. Poza tym opustoszałe światy kasuje się po to, aby niepotrzebnie nie zajmowały miejsca, więc zamrożenie świata by się de facto niczym nie różniło od stanu obecnego. Świat 3 i tak jest praktycznie zamrożony. Aktywnych graczy jest bardzo mało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Była mowa o pustym świecie, czyli o świecie na którym nie gra nikt, nie było mowy o półpustym, ćwierćpóstym etc. Tak wiem troluje, szukam w dziury w całym i tak dalej. A więc wg. administracji wyraz pusty jest pojęciem względnym? :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A więc wg. administracji wyraz pusty jest pojęciem względnym? :)

Chyba nie sądziłeś że świat pusty to taki, który ma zero graczy? Świat 3 jest światem pustym. Grasz to pewnie o tym dobrze wiesz.
Dodam jeszcze, że administracja nie zamyka światów, chyba trochę nas przeceniasz. Światy zamyka ich właściciel na podstawie posiadanych przez siebie statystyk aktywności graczy a uwierz mi, że aktywność na tym świecie jest znikoma i w normalnych warunkach, to byś miał problem żeby z graczy aktywnych stworzyć jedną w miarę silną koalicję.
 
Do góry