Likwidacja świata 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182

Gość
Gość
Czyli dla przykładu : przeniosłem postać z s4 na s1, skasowałem postać na s1 i chcę teraz przenieść postać z s3. Muszę odczekać jeszcze 60 dni, lecz pojawia się ogłoszenie o zniknięciu świata w dni 30. Co wtedy ?

Mechanizm ten nie zostanie zdjęty, tylko dlatego że ktoś chce migrować tam gdzie już raz migrował. On został wprowadzony po to aby właśnie nie migrował a nie po to aby go zdejmować czy skracać.
 

DeletedUser16002

Gość
Gość
Mechanizm ten nie zostanie zdjęty, tylko dlatego że ktoś chce migrować tam gdzie już raz migrował. On został wprowadzony po to aby właśnie nie migrował a nie po to aby go zdejmować czy skracać.

Nawet jeśli w trakcie oczekiwania na migracje, zgodnie z obowiązującym regulaminem migracji, postać zostanie skasowana w wyniku likwidacji świata ?

Proszę się nie dziwić moim pytaniom, rzadko mam do czynienia z tak precyzyjnie przemyślanymi działaniami ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja zapraszam na s10;)
Najwięcej graczy przyszła właśnie na s10 i nie bez powodu, ponad 130 graczy z 300+ levelem pojedynków robi swoje, w bitwy obecnie zdecydowanie najlepsze, więc każdy znajdzie dla siebie sensowne zajęcie na tym świecie:D
Jeżeli chodzi o koalicje to są takie jak CSA, Unia, ZS, AA, KB i każda z nich jest w stanie obstawić przynejmniej średni fort:)
Dorzucam bitewkę z wczoraj, żeby nie było, że nieaktualne lub coś w tym stylu;;)

http://www.westforts.com/pl10/battles/battle/47921

Pojedynkować możecie się zawsze, ale bitw takich już na żadnym świecie nie zobaczycie:D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nawet jeśli w trakcie oczekiwania na migracje, zgodnie z obowiązującym regulaminem migracji, postać zostanie skasowana w wyniku likwidacji świata ?

Proszę się nie dziwić moim pytaniom, rzadko mam do czynienia z tak precyzyjnie przemyślanymi działaniami ::DD:

Jeżeli zdążysz zlecić migrację to się przeniesie, jeżeli nie zdążysz to oczywiście nie.
 

DeletedUser9854

Gość
Gość
Szkoda że go likwidują to był na prawdę bardzo fajny świat ale cóż. Co do reszty która tam została myślę że chętnie przeniesie się na s11 gdzie poszła większość mieszkańców s3 ;)


Z tego co mi wiadomo 8/10 świata 3 przeniosła się na świat 10. Na s11 przeniosła się garstka, która bała się stworzyć wspólną koalicję z wiodącym na s3 sojuszem.

Po przenosinach FM-GTW na s10 "wielki sojusz" Elita przejął w końcu forty.



Jeśli ktoś ma zamiar bawić się w forty i dobrze bawić się. Zapraszam na S10 do jednego z wielu sojuszy (szukajcie mnie po nicku):ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up

Sorry ale źle to ująłem chodziło mi o to że większość elity odeszła na s11, za pewne większość bywalców z s3 zaczai o co mi chodziło.
[...]Na s11 przeniosła się garstka, która bała się stworzyć wspólną koalicję[...]
Nie bała się tylko nie zamierzała z wami współpracować, a wy żeby cokolwiek znaczyć na s10 musieliście złączyć się z tuzinem innych sojuszów z innych światów ;)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
i tak z tematu o likwidacji robi się temat kto dlaczego gdzie poszedł jakby kogokolwiek to obchodziło poza samymi przechodzącymi :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Słuchajcie.
Można zareklamować swój świat, koalicje, w końcu ludzie migrujący czytają ten wątek, ale proszę się ograniczyć do reklamy, nie wdawać się w dyskusje, który świat lepszy, gdzie fajniejsze bitwy. Wystarczy zwykła reklama jak już musicie.
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
[*]

Co z Panteonem, czy zostanie jakoś zachowany?
Co z działem świata/serwera s3 na forum?

Konkurs nie fair wobec innych graczy którzy już wyemigrowali z tego świata!

Zapraszam na s12 do koalicji Sztandary Wiary lub Konfederacji do walki przeciwko hegemoni Legionów.
 
Na koniec proponuję Wam małą rywalizację jeszcze. Dla pierwszych 3 osób w rankingu ogólnym oraz dla pierwszych 3 osób w rankingu pojedynków przewidzieliśmy drobne nagrody w postaci bryłek.
Decydować będzie kolejność w rankingach w dniu 15.09.2012, więc jeszcze trochę czasu jest na mała, taką już końcową pożegnalną rywalizację.

Nagrody (osobno dla rankingu głównego, osobno dla rankingu pojedynków):

1 miejsce - 800 bryłek
2 miejsce - 500 bryłek
3 miejsce - 300 bryłek

nie zebym wnikal bo akurat na 3 nie gram, ale dlaczego liczy sie top z dnia 15.08 a nie w chwili zamkniecia swiata?
 

DeletedUser20156

Gość
Gość
nie zebym wnikal bo akurat na 3 nie gram, ale dlaczego liczy sie top z dnia 15.08 a nie w chwili zamkniecia swiata?

nie 15.08 a 15.09 i liczy się dlatego że jak świat zostanie zamknięty to można już nie zdążyć migrować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
trololo

Tyle,że na s11 bitwy fortowe są chyba najgorsze na całym polskim tw,bo nie ma tam opozycji dla strony rządzącej światem;) Ja osobiście zapraszam na Cheyenne,tam się zrobiło ostatnio bardzo ciekawie jesli chodzi o forty,pojedynki i targ.
A co do nagród bryłkowych...to dla mnie to jest skandalem i jajem miesiąca

toś chyba na s12 nigdy nie zawitał :meks:
Zapraszam gorąco również na s11 do koalicji Zjednoczeni!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie zrobiliście z tej gry PARODIE, powiedzcie mi co ma zrobić osoba grająca na wszystkich światach a na świecie 3 ma 120lvl top50 i brak możliwości przeniesienia
 
Do góry