Likwidacja świata 8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182

Gość
Gość
W dniu 12.12.2012 zamknięty (zlikwidowany całkowicie) zostanie świat numer 8.
Osoby, które zwlekały z migracją, proszone są rozważenie jej dokonania.

Na koniec proponuję Wam małą rywalizację jeszcze. Dla pierwszych 3 osób w rankingu ogólnym oraz dla pierwszych 3 osób w rankingu pojedynków przewidzieliśmy drobne nagrody w postaci bryłek.
Decydować będzie kolejność w rankingach w dniu 01.12.2012, więc jeszcze trochę czasu jest na mała, taką już końcową pożegnalną rywalizację.

Nagrody (osobno dla rankingu głównego, osobno dla rankingu pojedynków):

1 miejsce - 800 bryłek -- Shaterhend-JR / Shaterhend-JR
2 miejsce - 500 bryłek -- Bodinus / bero0306
3 miejsce - 300 bryłek -- Helwik / DTSO
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
Zapraszam na świat 12 do koalicji Galowie do wspólnej budowy fortów i do wsparcia w walce z hegemonią koalicji Legiony.pif paf
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Trochę dziwne że bryłki teraz a migracja już od dawna, przez to się bardzo ranking zmienił.
 

DeletedUser24756

Gość
Gość
bardzo dobrze ze administracja wykazała choć odrobinę przyzwoitości dla weteranów tych że starych światów przewidując dla nich nagrodę w postaci bryłek :)

Dziękuje wszystkim graczą świata 8 tym co pozostali i tym co odeszli za wspaniałą rywalizacje

Jeśli chodzi o mnie to postać idzie na s1

pozdrowienia dla wszystkich
Bodinus.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Serdecznie zapraszam do sojuszu
LZ & Daily Pain
na świecie
DAKOTA

Sojusz z ponad roczną tradycją, doświadczona ekipa fortowców z nawet 3 letnim stażem!
Bogata oferta pomocy socjalnej, radcowskiej oraz wszechobecna miła atmosfera jest naszym znakiem rozpoznawczym (oczywiście zaraz po patryku rawa :) )

Czego oczekujemy:

1. Lojalności - sojusz ma mieć długą historię, nie zmieniamy orientacji jak rękawiczki, w zależności z kim się nam teraz opłaca. Nie zostawiamy naszych przyjaciół samych w potrzebie. Tego samego oczekujemy w zamian.
2. Zaangażowania - wychodzimy z założenia ze chcieć to móc. Tylko jedno nas może zatrzymać - my sami.
3. Doświadczenia - wiemy, że będzie się tu dużo działo, nie ma czasu na naukę.
4. Wysokiego poziomu osobistego. Potrzebujemy ludzi dojrzałych i rozsądnych.


Nasza strona internetowa: http://daily-pain.jimdo.com/polski/

Gazetka Dakoty: http://dakotanews.jimdo.com/

Jako weteran świata 8 serdecznie polecam Dakotę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To na pożegnanie niewygodne pytanie.

110 dni temu Onufry napisał:
Przewidujemy małą kompensatę dla właścicieli fortów, ale obecnie jej forma pozostaje niespodzianką.
zaczerpnięte z tematu:
http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=450480&postcount=1

Aktualizacja była tydzień temu, za kolejne 28 dni zniknie świat 8.

Nie wiem jak inni założyciele miast posiadających forty w poprzedniej wersji, ale ja nie zauważyłem żadnej niespodzianki. Nawet to, że nie ma niespodzianki nie jest zaskoczeniem, czyli to też nie jest niespodzianką. Krótkie pytanie: była/jest/będzie ta niespodzianka? I jeśli tak to jak?
 
Do góry