Limit przyjętych zadań

  • Rozpoczynający wątek LadyRebel
  • Data rozpoczęcia

Czy Twoim zdaniem limit przyjętych zadań powinien zostać:

  • Zwiększony

    Głosy: 22 37,9%
  • Zniesiony

    Głosy: 10 17,2%
  • Pozostawiony tak jak jest

    Głosy: 26 44,8%

  • W sumie głosujących
    58
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.
Przeszukałam forum i widziałam ze ostatni temat tego typu.był ponad rok temu. Chciałabym ponownie poruszyć ten problem, ponieważ ostatnio przybyło nam zadań i nie wiem jak Was ale mnie osobiście zaczął bardzo przeszkadzać limit zadań możliwych do przyjęcia. Wcześniej jakoś dawało radę to ogarnąć, ale obecnie mamy tyle nowych serii, że limit staje się uciążliwy.

Mamy obecnie 2 serie na Halloween, Placówkę, Listy znikąd, Karty truposza, Dzika banda itp. do tego każdy robi zapewne jakieś zadania ze starych serii typu Mit, Plemię, Morderstwo itp., no i oczywiście dzienne zadania. Jeśli mogę to staram się je zakończyć tego samego dnia, którego je przyjęłam ale często jest tak, że nie mogę zalogować się na TW drugi raz tego samego dnia żeby je oddać i zadania czekają do następnego tygodnia. No bo szkoda je anulować jak je już wykonam. Limitu więc czasem po prostu nie starcza.

Proponuję żeby go zwiększyć, całkowicie zlikwidować (czy naprawdę jest on nam aż tak potrzebny???) albo żeby ten kto chce mógł go np. czasowo zwiększyć poprzez zrobienie czegoś, czy choćby nawet zapłacenie jakiejś symbolicznej ilości bryłek.

Zapraszam do głosowania i komentowania. pozdrawiam
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
A ja proponuję anulować zlecenia, które wymagają zebrania czegoś, lub pójścia gdzieś (z salonu też) i kłopotu nie będzie...

Na nie
 
hehe to jakby ktoś zapropomował: "Hej, a może by całkowicie likwidować limit piw w zgrzewkach? Bo właściwie komu on potrzebny?" :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
hehe to jakby ktoś zapropomował: "Hej, a może by całkowicie likwidować limit piw w zgrzewkach? Bo właściwie komu on potrzebny?" :)

Z tego co się orientuję to nie ma limitu piw w zgrzewkach. Pakujesz po ile chcesz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z mojego punktu widzenia ten limit to nie utrudnienie, które sprawia, że gra staje się ciekawsza tylko bardziej upierdliwa. A mając jeszcze w perspektywie kolejne nowe serie zadań limit na obecnym poziomie będzie wkurzał jeszcze bardziej.

.. limit piw w zgrzewkach... ale porównanie... :D pić możesz bez limitu, zdrówko! ;)

A co do zleceń, które wymagają zebrania czegoś to w ogóle ich nie przyjmuję od razu tylko najpierw to zbieram i potem biorę i od razu oddaję zadanie. Chodzi mi przede wszystkim o zadania, które wymagają przepracowania godziny, a nie zawsze mam czas je oddać tego samego dnia. Albo zadania tj. Plemię (rokowania pokojowe 48h) czy np omdlic 10 npc i inne. Wygodniej byłoby bez limitu tak, żeby nie musieć kombinować. Ok, jedne mogę na chwile anulować, innych nie bo przepadną a jeszcze inne jak anuluję to żeby z powrotem pobrać muszę iść na drugi koniec mapy.
Powiem szczerze że trochę się dziwie negatywnemu podejściu niektórych do tej kwestii, no ale cóż każdy ma swoje zdanie. Pozdrawiam. Aśka
 

DeletedUser23203

Gość
Gość
Według mnie powinno zostać tak jak jest. Dlaczego? Bo już przy dziesięciu otwartych zadaniach się gubię w tym co miałem robić, a co by było przy 20.
 
Porównanie z piwem nietrafione, limitu piw w zgrzewce praktycznie nie ma: 4-paki, 6-paki, 8-paki, pojawiły się 12 a nawet 24.

Ja jestem za całkowitym zdjęciem limitu.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
limit zadań jest bo jest coraz więcej zadań i coraz więcej zadań ma te same lub podobne wymagania (koszmar zabij 10npc - zew przygody zabij 5 npc) i dlatego jest limit żebyście sobie nie przyjęli 20 zadań z zrób xx godzin jednej pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chodzi o to, żeby sobie hurtem porobić zadania, które mają takie same wymagania, zresztą wcale takich dużo nie ma. Teraz owszem są z zabiciem NPC ale to wyjątek kiedy sie tak trafia.

tom00700 - jedni wolą mieć więcej zadań przyjętych, inni nie bo się gubią, czy będzie limit taki czy inny to tylko od Ciebie zależy ile sobie tych zadań przyjmiesz. Proste. Poza tym mamy teraz w grze lokalizator zadań, gdzie wszystko jest ładnie wypisane, to nie wiem jak się tu można pogubić.

Jeśli tyle osób jest przeciwnych to może wprowadzić takie rozwiązanie, że kto by chciał mieć większy limit musiałby za zwiększenie zapłacić. Ci co im się pomysł nie podoba mieliby limit na dotychczasowym poziomie a inni mogliby mieć możliwość go zwiększyć wg swoich potrzeb w zamian na byłki/OUPy.

Rzeczywiście może dla kogoś kto skupia sie na fortach i nie robi wszystkich zadań, nie stanowi to problemu, ale np jeśli ja gram w te grę prawie wyłącznie dla zadań limit jest uciążliwy.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
ja mam zrobione wszystkie zadania jestem fortowcem a robiłem te zadania za czasu gdy limit zadań był 10 a nie 15 więc dla mnie każdy kto teraz marudzi ze mu niewygodnie jest po prostu pierdołą która nie umie sobie poradzić
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz , ja Cie nie obrażam to i Ty proszę nie obrażaj mnie. Nie zgadzasz się to spoko, ale możesz to wyrazić w sposób kulturalny.
Nie chodzi mi tylko o zadnia ze standardowych serii , ale limit przeszkadza jeśli chce się zrobi wszystkie dzienne zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
aktualne serie, dzienne z saloonu i z miasta widma? ciekawe
 

DeletedUser343

Gość
Gość
aktualne serie są na tyle proste że zrobiłem je w 2 dni więc zostały tylko listy które maja określone daty dzienne z salonu przyjmuje wszystkie naraz a resztę olewam bo obligacji tam nie ma a strusia już mam
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
jak pies ogronika...sam nie weźmie komuś nie da....

popoeram zwiekszenie limitu, nie każdy jest nołlajfem, faktycznie coraz wiecej zadan limit x2 i powinno byc ok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry