Limit wiadomości na forum

Czy jesteś za zniesieniem limitu w skrzynce odbiorczej?


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.
Witam!


Jest to chyba moja pierwsza propozycja od co najmniej roku. Dotyczy ona forum. Jak wiecie lub nie liczba wiadomości w naszej skrzynce odbiorczej mamy limit ograniczający liczbę zachowanych wiadomości do 100. Gdy nie mamy już miejsca nie możemy ich wysyłać/odbierać i zmuszeni jesteśmy do skasowania starych. Niestety wiele z nich jest dla nas ważne lub ma wartość sentymentalną. Dlaczego by nie znieść limitu? Jeżeli jest taka możliwość to w moim przekonaniu powinniśmy ją wykorzystać.

OS1
 
Oczywiście jestem na tak, ale wydaje mi się, że takie limity istnieją, aby forum chodziło na przyzwoitym poziomie. Też jest postawione na jakimś serwerze, gdyby każdy miał w swojej skrzynce tony wiadomości, to owy serwer mógłby nie działać tak, jak należy.
 
Propozycja wydaje się rozsądna - w sumie to pierwsze forum na którym widzę taki limit. Jestem jak najbardziej na tak, a jeśli serwery rzeczywiście by tego nie wytrzymały możnaby podnieść limit, chociażby do tysiąca.
 
Przez te lata zastanawiałem się kto stoi za tak zwanym złośliwym wetowaniem na forum. No i dziś się dowiedziałem. To kochana administracja The Westa sabotuje projekty na forum, żeby miała mniej roboty! :&:

jdkq6qbp5277.bmp


Propozycja wydaje się rozsądna - w sumie to pierwsze forum na którym widzę taki limit. Jestem jak najbardziej na tak, a jeśli serwery rzeczywiście by tego nie wytrzymały możnaby podnieść limit, chociażby do tysiąca.


Nie musi to być koniecznie tysiąc, chciałem zwrócić uwagę na problem sam w sobie, mnie absolutnie wystarczy podniesienie do 200/300.
 
@Up Gdyby był system reputacji na forum, dałbym "like". W mojej opinii 200/300 nie wystarczy, osobiście wolę nie kasować żadnej wiadomości, by utrzymać swoiste archiwum wszystkiego, co do mnie przyszło do ewentualnych potrzeb.
 
Z mojej wiedzy o vBulletin wynika że limit ten ustala administracja forum, więc czekam na wypowiedź kogoś zajmującego się forum (panu Drubensowi już dziękujemy) i zamknięcie tematu.
 

DeletedUser31

Gość
Gość
Przez te lata zastanawiałem się kto stoi za tak zwanym złośliwym wetowaniem na forum. No i dziś się dowiedziałem. To kochana administracja The Westa sabotuje projekty na forum, żeby miała mniej roboty! :&:

jdkq6qbp5277.bmp





Nie musi to być koniecznie tysiąc, chciałem zwrócić uwagę na problem sam w sobie, mnie absolutnie wystarczy podniesienie do 200/300.


Pan drubens jako użytkownik forum ma takie samo prawo głosu jak reszta.


W obecnej chwili nie przewidujemy zmiany w limitach wiadomości na forum. Porównując na forum plemion limit ten wynosi 50. Jeśli komuś brakuje miejsca zawsze istnieje możliwość skasowania starych wiadomości.

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry