Linkin Park

  • Rozpoczynający wątek sholder
  • Data rozpoczęcia

Najlepsza płyta LP?


  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Oni sami siebie określili jako mixed media, ale to wszystko się zmieniało z biegiem czasu...
W HT i Meteorze podchodzili pod nu-metal, w MtM pod coś w stylu rocka alternatywnego, a teraz? Jakaś techniawa połączona z popem i może indie rockiem, bo niby gitara jest... Ale całej ich dyskografii nie da się do jednego gatunku zaliczyć
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
W dodatku niedługo wyjdzie nowy album nad którym pracują. Ciekawe jaki tym razem bedą mieli styl grania. Mike w wywiadach mówi że eksperymentują nad wszystkim, jedna wielka niewiadoma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, tylko martwi mnie jedno- Brad w którymś z wywiadów wspominał, że na płycie będzie mniej grał na elektryku. Za to na akustycznej będzie więcej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze będzie więcej spokojnych piosenek:) tak zaleci bardziej romantycznie hehe:) i wyjdzie spokojna płyta - bez krzyków, drzenia się, techno i elekrto hehe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa, jak płyta bez techno to okej:) Mam nadzieję, że pójdą trochę w kierunku tego, co było na MtM.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz Old, na pewno nie porażkę komercyjną, bo na pewno na aTS zarobili sporo... Co nie zmienia faktu, że wg. mnie MtM to ich najlepsza płyta właśnie z uwagi na tą inność. HT i Meteorę również bardzo lubię, za to aTS... może poza paroma kawałkami płyty w życiu bym nie kupił, bo to już nie to.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, mówiłeś mi to kiedyś. Ale co poradzisz, komercjalizacja była, jest i będzie, nic na to nie poradzimy... Możemy jedynie mieć nadzieję, że chociaż jakaś grupa dobrych zespołów oprze się jej i szeroko pojętemu mainstreamowi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest pełno dobrych zespołów ale są mało popularne bo są wierne swoim poglądom i nie ulegają komercjalizacji. Najczęściej trzeba samemu je odkryć lub z polecenia znajomego:)
co do nowej płyty to chętnie posłucham i licze na stary obry styl LP
Był ktoś w ogóle na ich koncercie live? czy jestem wyjątkiem:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zamierzałem się do Chorzowa wybrać, ale jednak nie pojechałem. Kilka koncertów na yt obejrzałem, ale to nie to... Za to na Rise Against się wybieram w marcu do Wawy, ale to zdecydowanie odmienny styl. Chociaż jest podobnie jak z LP, ale oni na nowych płytach nie mają techniawy żadnej:) Aczkolwiek nowa płyta w porównaniu ze starymi wypada blado, i chyba jest tak z każdym zespołem. Oby ta nowa płyta Linkinów była znacznie lepsza niż aTS;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj zdecydowanie nie to, na live o wiele lepszy klimat no i można gardło zedrzeć sobie:)
Na Rise Against byłem w Wa-wie 17.08.2009 ale ciutke przy krótko zagrali, oby teraz w Stodole zagrali dłużej, mają wkońcu z czego wybierać:)
Wiesz nie każda nowa płyta jest gorsza niż poprzednie, czasami zespół potrafi zaskoczyć pozytywnie swoich fanów i nadal utrzymywać swój wysoki poziom.
A znasz date wyjścia tej płyty tak mniej wiecej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieśtam czytałem, że ma wyjść w tym roku. Obstawiałbym maj, może czerwiec.
No właśnie mam takie same nadzieje co do RA, może zagrają więcej starszych kawałków:)
A z nowymi płytami bywa różnie. Są takie płyty jak aTS właśnie, albo świetne Wasting Lights od Foo Fighters.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rapcoru to ja od biedy słucham. Głównie LP. O RAtM słyszałem, może kiedyśtam sprawdzę, co tam ciekawego wykombinowali.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sho, no ale chyba nie chcesz powiedzieć że tylko LP słuchasz non stop:) wkońcu się musi znudzić:)
RAtM kiedyś słuchałem - nawet fajne kawałki mieli, może w wolnej chwili posłucham co wykombinowali nowego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no, coś Ty Spal:p LP to teraz słucham bardzo rzadko. O rapcorze mówiłem, bo teraz to raz na parę dni jakiś kawałek linkinów odpalę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry