List do InnoGames

Status
Zamknięty.
PS: skończmy już ten list, wyślijmy go na firmowego maila IG oraz przez nasz TW Team (!!), jak nie dostaniemy odpowiedzi w ciągu tygodnia to zrobimy zaplanowaną akcję spamerską na ich wszystkie skrzynki o treści "chcemy migracji!" (jakieś 100-200 takich maili powinno dać im do myślenia).
Dajmy im miesiąc - im czas inaczej leci niż nam :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Na placu boju pozostali już tylko młodzi, głupi i naiwni...

PS: skończmy już ten list, wyślijmy go na firmowego maila IG oraz przez nasz TW Team (!!), jak nie dostaniemy odpowiedzi w ciągu tygodnia to zrobimy zaplanowaną akcję spamerską na ich wszystkie skrzynki o treści "chcemy migracji!" (jakieś 100-200 takich maili powinno dać im do myślenia).
Zaznaczą wszystkie wiadomości z tygodnia, odznaczą kilka ważnych i usuną... raczej taki spam im nie będzie przeszkadzał :p
 
Wysłałem do Wojcieszego wiadomość, aby zaaktualizował pierwszy post. Dopisałem tam kilka słów dot. migracji. Dziekuję Wam za pomoc i szkoda, że tylko tyle się udzieliło, gdyż jest to sprawa nas wszystkich. Uznałem, że zajmiemy się tylko sprawą migracji bez poruszania zarobków, bryłek, itp. gdyż nie jest to nasza sprawa i nie powinniśmy wciskać tam swojego nosa.

Nie poruszymy również tematu błędów czy bardzo słabej działalności naszych CM`ów, gdyż obie sprawy są ściśle związane z nimi samymi.

Uważam, iż powinniśmy poruszyć TYLKO temat migracji, bo jest to nasz priorytet. Także jak Wojcieszy zaaktualizuje pierwszy post to prosiłbym o przetłumaczenie na język angielski (i jak da rade), niemiecki, używając bardziej formalne słownictwo, a nie takie, jakie używamy między sobą. Podejdźmy do sprawy poważniej to miejmy nadzieję, że i oni podejdą do nas poważniej. List uważam, za zamknięty.

UWAGA
Następnie czekamy 2 tygodnie na odpowiedź. Jeżeli nie będzie odpowiedzi to zalewamy ich skrzynkę jak największą ilością wiadomości od ludzi. Jeżeli nadal odzewu nie będzie to wysyłam wiadomość że rozpoczynamy działania powodujący znaczny spadek przychodów. Tworzymy na polskim serwerze globalny sprzeciw i nie kupujemy bryłek. Kto kupi ten kupi, ale wierzę, że jeżeli uznamy IG jako naszego wspólnego wroga to nawet ci najbardziej zagorzali "wspieracze" zmniejszą swoje "wpływy". Do tego potrzeba nas wszystkich! I wierzę, że jesteśmy w stanie znacząco to zmienić.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli mam być szczery to ten globalny sprzeciw nic nie da, szczególnie w chwili, gdy lada moment będzie startował event z okazji 4 lipca.
 
Następnie czekamy 2 tygodnie na odpowiedź. Jeżeli nie będzie odpowiedzi to zalewamy ich skrzynkę jak największą ilością wiadomości od ludzi. Jeżeli nadal odzewu nie będzie to wysyłam wiadomość że rozpoczynamy działania powodujący znaczny spadek przychodów.

Ja bym się z wiadomościami typu "Albo coś zrobicie, albo przestajemy płacić" wstrzymała. Tak samo nie radzę robić akcji z zalewaniem skrzynki mailami. Efekt może być odwrotny do zamierzonego.
Patrząc z punktu widzenia Inno, gracze stanowią grupę klientów. Polscy gracze zawierają się w tej grupie, ale stanowią jedynie jej część. Jeszcze mniejszą część grupy polskich graczy, stanowią gracze kupujący bryłki. Jeżeli nawet wszyscy na polskich serwerach przestaną kupować bryłki, to zyski będą z innych serwerów oraz z innych gier.
Jeśli chodzi o spam mailowy, to większe znaczenie niż to, ile wiadomości zostanie wysłanych, ma to czy osoby, do których zostaną wysłane są skłonne zmiany przeprowadzić. Jeśli ktoś mocno opiera się przy danym stanowisku, to i tysiąc wiadomości nie zmieni jego decyzji, a doprowadzi jedynie do irytacji, że ma niepotrzebny spam na poczcie. Wystarczy jedna wiadomość, ale dobrze uargumentowana. Przedstawcie sytuację z Waszej perspektywy, dlaczego tak bardzo zależy Wam na migracji, jakie konkretnie widzicie w tym korzyści nie tylko dla Was, ale przede wszystkim dla Inno. (To gra powinna być dla graczy, a nie gracze dla gry, ale nie oszukujmy się, jeśli coś ma być wprowadzone, to musi się to właścicielowi gry opłacać.)
To nie ma brzmieć jak żądanie, ale jak propozycja, która i jednej i drugiej stronie się opłaci.
Oczywiście to tylko moje zdanie, Wy zrobicie jak uważacie.
 

DeletedUser33744

Gość
Gość
UWAGA
Następnie czekamy 2 tygodnie na odpowiedź. Jeżeli nie będzie odpowiedzi to zalewamy ich skrzynkę jak największą ilością wiadomości od ludzi. Jeżeli nadal odzewu nie będzie to wysyłam wiadomość że rozpoczynamy działania powodujący znaczny spadek przychodów. .

Beka w wuj jak się to czyta :p, tak się przejmujecie jakby TW waszym życiem było lol, protesty nic nie dają, ani żadne "fochy" bo się obraziłem i nie płacę, ty nie będziesz płacił to będzie kto inny płacił albo nowy który przyjdzie, dodają nowy epicki set to nie jeden z was będzie wyskakiwał z kasy sypiąc w setkach i po co te fochy na inno ? nic nie zmienicie, ja obecnie jem chrupki popijając oranżadą i mam beke z tych waszych fochów z których i tak nic nie będzie bo tylko gadacie, ja gadam już teraz, wejdzie jakiś dobry set to zaczniecie znowu sypać więc sami sobie przeczycie.Słońce świeci idzcie na dwór, a nie przejmujcie się grą na którą nie macie wpływu.Inno zrobi co chce wy możecie jedynie napisać sobie coś na forum i nic z tego nie będzie.Dokończę oranżadkę pośmieję z tego jak poważnie traktujecie gierkę i idę na basen w wy wypruwajcie żyły - nie warto mówię tam :).

Co do eventu ktoś w końcu ogłosi go ? na becie już dawno wiadomo jakie sety będą i co będzie a na PL'u dalej śpi administracja :(, pewnie urlopy mają ? spoko rozumiem to pozdrawiam koFFbojee.
 
Jeżeli nadal odzewu nie będzie to wysyłam wiadomość że rozpoczynamy działania powodujący znaczny spadek przychodów. Tworzymy na polskim serwerze globalny sprzeciw i nie kupujemy bryłek. Kto kupi ten kupi, ale wierzę, że jeżeli uznamy IG jako naszego wspólnego wroga to nawet ci najbardziej zagorzali "wspieracze" zmniejszą swoje "wpływy". Do tego potrzeba nas wszystkich! I wierzę, że jesteśmy w stanie znacząco to zmienić.

Bez jaj, może 5% bryłkarzy przestanie bryłkować po takim "proteście"... Osobiście życzę powodzenia, ale jak to mawia Pudzianowski, i tak to nic nie da.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jeśli mam być szczery to ten globalny sprzeciw nic nie da, szczególnie w chwili, gdy lada moment będzie startował event z okazji 4 lipca.

Wiecie co? Ja napisze sam list do IG.;-[
Szanowna i szanowana firmo IG.OUD

Ja kudłaty durnowaty nie będę wyrażał swojej opinii na temat Waszego prowadzenia biznesu jakim jest ta wspaniała zabawa i gra na dzikim zachodzie mam tylko cicha nadziejeI;), że w nadchodzących świętach nie tylko wigilijnych czy Oktoberfast nie zabraknie nam bawarskiego piwa, białych płatków śniegu zima i dobrej atmosfery na The West, to jak prowadzicie biznes jest Wasza prognoza na przyszłe lata i konto w banku, ale pamiętajcie, że nawet najbardziej zagorzali gracze to tylko ludzie i czasami maja w dupie dziwna politykę i strategie biznesowa, powiem nawet bezczelnie nie byłoby Was gdybyśmy my te szare ludzie nie grali wiec pora ruszyć trochę głowa i przynajmniej stwarzać jakieś pozory, że się słucha szarego konsumenta, bo w nowym roku może się okazać, że populacja spadła o 90% i wszyscy opuszczają The West w poszukiwaniu nowych lądów.
:OOO

Wielu mamy tu Kolumbow co lubi zwiedzać i odkrywać nowe lady, a spinać się kolejny raz po drabinie rozwoju jaki oferuje na dzień dzisiejszy gra to jak granie w kapsle na nowym piasku ze starym kapslem od pepsi.
Nikt nie wymaga jakiś zmian typu magii, że ktoś wyciągnie królika z kapelusza i zadowoli cala publiczność, ale oczekujemy, że czasami i głos ludu będzie wysłuchany.
Pora zacząć od likwidacji kilku światów by populacja na innych wzrosła, a tym samym rywalizacja i jakaś tym samym motywacja do tej gry, w tym roku zostało zlikwidowane kilka światów na innych platformach wiec wiecie jak to działa, dziś mamy wielu graczy zarejestrowanych, ale tak naprawdę gra kilka osób wiec pamiętajcie, że jak jeden gracz zrezygnuje to zniknie jakieś 15 jego zarejestrowanych ników, to nie fantazje, ale realia.::P
Nie będę się rozpisywał, bo to nie ma sensu mamy od tego ComunityM i zespół The West by uświadomić założycieli IG o realiach na polskiej platformie.
Czasami wystarczy spełnić jedną prośbę by sprawić wrażenie, że się ludzi wysłuchało nawet jeśli jest to w Waszym własnym interesie. Czekamy na biały śnieg,Swietago Mikolaja i zaprzęg reniferów z Rudolfem na czele niech oświetli nam drogę tym czerwonym nosem i pokazę, że jeszcze jest nadzieja na lepszą grę. ok_:)ok_:)ok_:)ok_:)ok_:)ok_:)ok_:)ok_:)

Z poważaniem i tak dalej.
ps.
tez mam gdzieś kilka fragmentów listu, ale jak je składam to za każdym razem inny mi wychodzi może dla tego, że ostatnio było 40% w puli z nagrodami kawałków listu zamiast papieru toaletowego, z tych kawałków można nie jedną balladę ułożyć::P.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Bez jaj, może 5% bryłkarzy przestanie bryłkować po takim "proteście"... Osobiście życzę powodzenia, ale jak to mawia Pudzianowski, i tak to nic nie da.
a co mamy do stracenia? zawsze jest lepiej mieć jakiś plan działania i żądanie potrzebnych zmian niż nic nierobienie. a poza tym skąd wiesz że tyle osób to zrobi? większość osób uważa że gra idzie w złym kierunku i większość jest za stanowczymi zmianami w tym większość bryłkujących więc jak według ciebie mieliby żądać zmian bez stanowczego działania? będzie całkowicie na odwrót ludzie przestaną wydawać bryłki na jakiś czas a cała reszta która się nie zgodziła ograniczy wydawanie pieniędzy na bryłki. poza tym jeśli mielibyśmy wsparcie z za granicy w postaci innych graczy (włochów, anglików, brazylijczyków itd) to szansa na to że nam się powiedzie jest ogromna a nie sądze aby pozostałe narody były zadowolone z tego co robi IG i dołączyłyby się najprawdopodobniej do buntu. także nasze szanse na powodzenie są ogromne i nasza mała rewolucja ma wielkie szanse na powodzenie.
 
Lepiej dalej siedzieć i nic nie robić. Ja wyszedłem z całkiem niezłą propozycją (ile osób podało konkrety działań w sprawie migracji, czy po braku odpowiedzi po wysłaniu listu?), która oczywiście może się nie udać, ale jest szansa na odzew. Najpierw kulturalnie, a potem się zobaczy. Nie napisałem że od jutra każdy ma przestać wydawać swoje pieniądze heh. I wiecie co? Najbardziej mnie irytują osoby, które mocno krytykują mimo iż migracja jest bardzo, ale to bardzo potrzebna, która by usunęła wiele problemów. Bądźmy pozytywnie nastawieni z nutką ostrożności, a nie tylko "beka", po co to..
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Powiem tak, pomysł dobry ale wykonanie takie sobie... Po pierwsze mało konkretów, po drugie mocno to chaotyczne... Protest nie kupowania bryłek jest nierealny do wykonania. Fajnie, że się komuś chce ale trzeba to zrobić porządnie, uwzględnić inne sprawy poza migracją, uwzględnić chociażby ankiety które były na forum i napisać po ang sensownym językiem, a nie byle by jak najprościej.

Będę miał trochę czasu to może coś naskrobię, ale nic nie obiecuję.
 
Wiecie co? Pochwalam to! Nie mam jakiś wielkich nadziei, ale fakt, że lepiej robić coś, niż nie robić niczego. W razie co macie moje wsparcie. Szkoda, że na francuski nie trzeba przetłumaczyć, bo tego bym się podjął :D . Zawsze warto próbować, wszak nie traci się niczego na samej próbie ;) .

Pozdrawiam i spokojnego nowego tygodnia pracy/urlopu/czy innych obowiązków [niepotrzebne skreślić].
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Powiem tak, pomysł dobry ale wykonanie takie sobie... Po pierwsze mało konkretów, po drugie mocno to chaotyczne... Protest nie kupowania bryłek jest nierealny do wykonania. Fajnie, że się komuś chce ale trzeba to zrobić porządnie, uwzględnić inne sprawy poza migracją, uwzględnić chociażby ankiety które były na forum i napisać po ang sensownym językiem, a nie byle by jak najprościej.

Pomysł z nie kupowaniem bryłek nie wypali, tak po prostu.

Nie wychodźmy z nie wiadomo jak dużą ilością żądań bo dostaniemy ogólnikową odpowiedź typu "lista rzeczy do wprowadzenia jest długa, pracujemy nad tym, wszystko w swoim czasie". I tyle będzie z całej akcji :/

Jak uda się z migracjami to zastanowimy się o jakie zmiany warto powalczyć w następnej kolejności.
 
Nie wychodźmy z nie wiadomo jak dużą ilością żądań bo dostaniemy ogólnikową odpowiedź typu

Otóż to. Skupmy się na problemie migracji. Fajnie jakby ktos dołożył kilka ładnych zdań, bo jak widziałem post, ktoś zasugerował, że nie ma konkretów i tekst chaotyczny :p

Ps. Mam nadzieję, że ktoś powoli tłumaczy ładnym angielskim, a może na niemiecki hehe
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie potrzebujecie tego nie wiadomo jakim angielskiem napisać. Wystarczy prostym, zrozumiałym językiem, naprawdę ;) Z tego co widziałem to co napisał Viksonz, znaczy to jak to przetłumaczył jest wystarczającą formą ;)
 
Za bardzo górnolotnym i skomplikowanym językiem nie ma co pisać, ale zbyt prostym też nie ma co. To ma być list. Jeśli ma on być potraktowany poważnie, to i powinien zostać utrzymany w poważnym, oficjalnym tonie. Takie moje zdanie.
Dla mnie również za mało w tym liście konkretów, konkretnych przykładów popierających Waszą prośbę o migracje. Należy to przedstawić w taki sposób, aby osoba, która będzie to czytać zrozumiała, że duża ilość światów jest dla Was realnym problemem, a nie tylko Waszym widzimisię. Inaczej odpowiedź będzie taka sama jak ostatnio.
Samą inicjatywę popieram, ale wg mnie list jest do poprawy.
Jak będziecie ustalać ostateczną wersję, to weźcie też pod uwagę to, że w formularzu kontaktowym z IG jest ograniczona ilość znaków. Jeden z graczy zwrócił mi wczoraj na to uwagę.
 
Ja was mogę zapewnić że maile które wysłałem zawierały ponad kilka tysięcy słów oraz były dobrze zredagowane. Jeden, ten pierwszy i najważniejszy został napisany w języku polskim oraz angielskim.
Następna dwa były krótsze ale raczej więcej niż kilkaset słów nie miały i były tylko w języku polskim.
Czwarty już był tylko zapytaniem kiedy przestaną lać na na społeczność polskiego the-westa i czy już mają mnie w dupie :)

My sobie możemy tupać, krzyczeć i się wieszać. Mieli, mają i będą mieć w dupie dopóki z nieba będą spadać bryłki.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Biedne inno nie stać na świetnego tłumacza Polskiego podkreślę POLSKIEGO iii do niemca trzeba pisać po angielsku bo sie dogadać nie ma jak a za płotem żyjemy,,,
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Piszecie listy w których płaczecie, że gra jest beznadziejna, tymczasem na Ohio TOP1 kilka minut po starcie loterii zdobył kompletny zestaw patrioty, oczywiście razem z zestawem broni i zaprzęgiem. Powodzenia w tłumaczeniu Inno, że w grze dzieje się źle.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Piszecie listy w których płaczecie, że gra jest beznadziejna, tymczasem na Ohio TOP1 kilka minut po starcie loterii zdobył kompletny zestaw patrioty, oczywiście razem z zestawem broni i zaprzęgiem. Powodzenia w tłumaczeniu Inno, że w grze dzieje się źle.

Tylko jedno z drugim nie ma wiele wspólnego. Ok, jeden gracz sobie kupił bryłki i losował do upadłego, a ilu takich jest ogółem na polskim markecie? Kilku? Kilkunastu? Kiedys było ich o wiele, wiele więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry