List do InnoGames

Status
Zamknięty.
Drodzy przyjaciele. Nadszedł czas, aby podjąć stanowczy krok jakim jest napisanie bezpośredniej wiadomości do twórców tej gry. Nasze starania, które przelaliśmy na forach miast, sojuszy, czatów i wreszcie na TYM forum, idą donikąd. Niestety. Od kilku lat walczymy o włączenie migracji co jest naszym priorytetem, rażące błędy, bug`i psujące rozgrywkę (cyrk, skrzynie hawajskie), traktowanie nas jako świat "testowy" mimo, iż jest od tego serwer beta... a do tej śmietanki problemów trzeba dołożyć brak czasu dla nas, odpowiedzi przez nich nic nie wnoszące, a mowa o naszych CM`ach najpierw Etriel, a obecnie Lenka222.

No dobra, a teraz luźniej. Jak ja to widzę: po napisaniu wiadomości przez nas, najpierw sam go wyślę drogą e-mail i poczekamy na odzew. Jeżeli odpowiedzą to dam znać jak najszybciej. Jeżeli odpowiedź z ich strony będzie olewająca / lub nie będzie odpowiedzi to musimy się zgrać i jak największą ilością ludzi wysłać im wiadomość zalewając im pocztę. Nas to bardzo mało kosztuje, ale jak każdy z nas wyśle tą wiadomość to możemy uzyskać, albo przyśpieszyć, to co chcemy.

Wyślemy wiadomość w 3 językach (dobrze by było). Najpierw wiadomość piszemy po polsku, następnie musiałyby się znaleźć osoby chcące przetłumaczyć to na język angielski i niemiecki. Wg mnie polski + angielski by wystarczył.

Poniżej już będzie właściwa wiadomość. Ja wszystkiego na pewno nie uwzględnię (napiszę część) dlatego niech ktoś mądrzejszy zmieni / doda coś. Z pewnością ktoś dobierze lepsze formy zdań aniżeli moje.

Temat: "Polski The-West potrzebuje migracji"

(Właściwa wiadomość)

Szanowny właścicielu gry. My Polacy grający na polskich serwerach The-West, bacznie obserwujemy rozwój gry. Jesteśmy zasmuceni, gdyż widzimy znaczny spadek populacji grających, a do tego otwierane nowe światy i brak migracji światów szczególnie mocno pogarszają rozgrywkę i rozrywkę.

My Polacy od 4 lat rozmawiamy o potrzebie łączenia światów, gdyż z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, gracze ubywają, uciekają z powodu coraz słabszej jakości gry. Potrzebujemy włączenia migracji. Potrzebujemy łączenia światów, ponieważ na wielu z nich nie ma atrakcji z powodu braku graczy. Na wszystkich polskich światach - pomijając 2 ostatnie - wymarły tak wazne dla nas bitwy fortowe oraz pojedynki PvP. Powoli tracimy cierpliwość. A ci którzy ją stracili już dawno usunęło konta.

Ponadto zdecydowana większość tematów poruszanych na naszym polskim forum dotyczą migracji oraz błędów. Bardzo prosimy o ruch w tej sprawie.

Z poważaniem, polscy gracze The-West.

/ Post edytowany na prośbę autora (1 edycja) - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zaraz dodam kolejną część bo mi się źle klikło i już temat utworzyło :/

edit: no dobrze to może na tą chwile tyle ode mnie, bo kurcze już przesiedziałem prawie 1.5h a jeszcze mam swoje obowiązki domowe. Miło będzie jak ktoś wrzuci coś od siebie to potem to skleimy.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
no to może dodamy jeszcze jak z tego powodu w sumie na wielu światach wymarło pvp czy bitwy fortowe? bo grając na musco to trudno jest uzbierać komplet na średniaka a atakowanie dużego fortu w sumie nigdy się nie zdarza i zostają głównie maluchy. zaś pvp jest z tego co wiem na wielu światach popsute bo nie ma z kim się bić. ba widziałem sporo osób mówiących że na niektórych światach jest max 5 osób do bicia.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dodaj też to:
Już w 2015 roku prosiliśmy o łączenie światów i migracje. Po wysłaniu naszej petycji w tej sprawie, uzyskaliśmy pozytywną odpowiedź od osoby reprezentującej InnoGames (dodać jako załącznik). Minęło już parę lat i niestety nic się nie zmieniło, za słowami nie poszły czyny, a gracze tracą cierpliwość i zamykają konta. Zacznijmy wprowadzać pozytywne zmiany już "dziś", gdyż "jutro" może być już za późno!
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Dopisz:

"My gracze donatorzy, nie rzucamy slow na wiatr i od dnia dzisiejszego podwajamy swoje dotacje aby pokazać, że nam zależy."

Skoro coś chcecie od firmy, powinniście to uzasadnić ekonomicznie. To najmocniejszy argument.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Dopisz:

"My gracze donatorzy, nie rzucamy slow na wiatr i od dnia dzisiejszego podwajamy swoje dotacje aby pokazać, że nam zależy."

Skoro coś chcecie od firmy, powinniście to uzasadnić ekonomicznie. To najmocniejszy argument.
a nie lepszym pomysłem byłoby zagrożenie że jak nie spełnią się nasze warunki to przestaniemy kupować bryłki i oglądać reklamy w kinie przez jakiś czas?
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
a nie lepszym pomysłem byłoby zagrożenie że jak nie spełnią się nasze warunki to przestaniemy kupować bryłki i oglądać reklamy w kinie przez jakiś czas?

Nie dotuje gry, inni płacą za moją darmową grę.

Odnosząc się do pytania jak przestaniecie płacić i firma zanotuje stratę to serwery zostaną zamknięte natychmiast. To biznes.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Wg mnie jest to niewykonalne. Wejdzie event to ZAWSZE sie ktoś znajdzie kto wyda złocisze na bryły.
no zawsze się ktoś znajdzie ale hej gdyby takie osoby chociaż byśmy zmusili aby ograniczyły wydawanie bryłek o połowe co już moim zdaniem jest wykonalne a nawet jeśli by się nie zgodziły to będą to jakieś pojedyńcze przypadki które nic nie zmienią na tle całej reszty graczy która chce zmiany a jest to jakieś 95% społeczności polskiego TW
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Zaraz dodam kolejną część bo mi się źle klikło i już temat utworzyło :/

edit: no dobrze to może na tą chwile tyle ode mnie, bo kurcze już przesiedziałem prawie 1.5h a jeszcze mam swoje obowiązki domowe. Miło będzie jak ktoś wrzuci coś od siebie to potem to skleimy.
Jak coś to zawsze możesz napisać np. na PW na forum do mnie z gotowym listem/częścią listu, to będę go wrzucał do pierwszego posta, tak by był jak najlepiej widoczny :)

Warto w liście uwzględnić brak nowości w TW (cały czas te same eventy, tylko ze zmienionymi setami). Na becie już od dawna jest opcja stworzenia drużyny na przygody, ale nic z tym IG nie robi :/ Poker? Jak dla mnie super sprawa w grze, ale no cóż... też nie ma.

Tak jak wspomnieliście wyżej, migracje są najważniejsze, powinno zostać raptem kilka serwerów, tak by można było znów o coś walczyć...
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jak coś to zawsze możesz napisać np. na PW na forum do mnie z gotowym listem/częścią listu, to będę go wrzucał do pierwszego posta, tak by był jak najlepiej widoczny :)

Warto w liście uwzględnić brak nowości w TW (cały czas te same eventy, tylko ze zmienionymi setami). Na becie już od dawna jest opcja stworzenia drużyny na przygody, ale nic z tym IG nie robi :/ Poker? Jak dla mnie super sprawa w grze, ale no cóż... też nie ma.

Tak jak wspomnieliście wyżej, migracje są najważniejsze, powinno zostać raptem kilka serwerów, tak by można było znów o coś walczyć...

Skupmy się nie redukcji światów i migracjach, nie rozdrabniajmy się.
PS: setów jest za dużo, gdyby dawali jeden mniej co event to bym się jakoś bardzo nie obraził... podział na męskie i damskie sety też jest dla mnie niezrozumiały. Dla przykładu od dziś mówcie do mnie Loretta i ja chcę nosić damskie ciuszki!!
 
Drodzy przyjaciele. Nadszedł czas, aby podjąć stanowczy krok jakim jest napisanie bezpośredniej wiadomości do twórców tej gry. Nasze starania, które przelaliśmy na forach miast, sojuszy, czatów i wreszcie na TYM forum, idą donikąd. Niestety. Od kilku lat walczymy o włączenie migracji co jest naszym priorytetem, rażące błędy, bug`i psujące rozgrywkę (cyrk, skrzynie hawajskie), traktowanie nas jako świat "testowy" mimo, iż jest od tego serwer beta... a do tej śmietanki problemów trzeba dołożyć brak czasu dla nas, odpowiedzi przez nich nic nie wnoszące, a mowa o naszych CM`ach najpierw Etriel, a obecnie Lenka222.

No dobra, a teraz luźniej. Jak ja to widzę: po napisaniu wiadomości przez nas, najpierw sam go wyślę drogą e-mail i poczekamy na odzew. Jeżeli odpowiedzą to dam znać jak najszybciej. Jeżeli odpowiedź z ich strony będzie olewająca / lub nie będzie odpowiedzi to musimy się zgrać i jak największą ilością ludzi wysłać im wiadomość zalewając im pocztę. Nas to bardzo mało kosztuje, ale jak każdy z nas wyśle tą wiadomość to możemy uzyskać, albo przyśpieszyć, to co chcemy.

Wyślemy wiadomość w 3 językach (dobrze by było). Najpierw wiadomość piszemy po polsku, następnie musiałyby się znaleźć osoby chcące przetłumaczyć to na język angielski i niemiecki. Wg mnie polski + angielski by wystarczył.

Poniżej już będzie właściwa wiadomość. Ja wszystkiego na pewno nie uwzględnię (napiszę część) dlatego niech ktoś mądrzejszy zmieni / doda coś. Z pewnością ktoś dobierze lepsze formy zdań aniżeli moje.

Temat: "The-West potrzebuje zmian" (wymyślcie coś lepszego)

Właściwa wiadomość
Szanowny właścicielu gry. My Polacy grający na polskich serwerach The-West, bacznie obserwujemy rozwój gry. Jesteśmy zasmuceni, gdyż widzimy znaczny spadek populacji grających, a do tego otwierane nowe światy i brak migracji światów szczególnie mocno pogarszają rozgrywkę i rozrywkę. My Polacy od 4 lat rozmawiamy o potrzebie łączenia światów, gdyż z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, gracze ubywają, uciekają z powodu coraz słabszej jakości gry. Potrzebujemy włączenia migracji. Potrzebujemy łączenia światów, ponieważ na wielu z nich nie ma atrakcji, bo nie ma graczy chcących grać.

INNO Games nie odpisuje/nie reaguje na wiadomości wysłane systemem e-mail.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
to się wyśle innym systemem hahahaha!

Inno czasami odpisuje. Wiele razy składałem skargi na opieszałość, niechlujstwo, spychologię supportu bezpośrednio do centrali i czasami lakonicznie odpisywali. Z tego co zauważyłem, poważniej traktują wiadomości napisane językiem niemieckim o zaawansowanej strukturze zdań.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie trzeba pisać po niemiecku. IG jako korpo międzynarodowe musi posługiwać się językim angielskim, by móc dogadać się z CM'mi różnych marketów.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Jeśli po niemiecku tłumaczenie to ja mogę się podjąć. A co do listu. Dorzuce coś od siebie, tylko znajdę jutro chwilę czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry