Lista graczy w danym miejscu

Czy jesteś za wprowadzeniem zmian podanych poniżej?

  • Jestem za zwiększeniem ilości nicków w okienku z graczami

    Głosy: 40 38,1%
  • Jestem za stworzeniem aktywnej ikony multiplayer

    Głosy: 49 46,7%
  • Jestem przeciw - nie potrzeba zmian.

    Głosy: 16 15,2%

  • W sumie głosujących
    105
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.

Dziś pragnę poruszyć temat listy graczy ukazującej się po najechaniu na ikonki graczy.
Obecnie wygląda to tak:

gracz.jpg
graczy.jpg


Jeszcze niedawno przed słowem "Graczy" (a właściwie Gracz, bo było źle przetłumaczone) pojawiała się liczba graczy w tym miejscu, np. "8 Graczy:"). Czy nie można tego przywrócić? Jeśli nie, to warto w takim razie poprawić obecny napis "Graczy:" na "Gracze:".

Chcę się jednak skupić na czym innym. Po najechaniu na ikonkę z dwoma graczami (nazwijmy ją "multiplayer") widzimy listę zawierającą... "aż" 3 nicki i skromny napis "Więcej" (obrazek powyżej). Wszystko fajnie pięknie, ale to Więcej jest dla picu, ponieważ i tak nie można go kliknąć, gdyż etykieta rusza się razem z kursorem. Pomijam już fakt, że w tej sytuacji część graczy jest zakamuflowana - nie dowiemy się, że ktoś tu siedzi, dopóki nie sprawdzimy pozycji klikając na nick tejże osoby w rankingu lub gdziekolwiek indziej i pokazaniu pozycji.
Rozwiązanie? Jedno z poniższych:

- po najechaniu kursorem tejże ikonki multiplayer pojawia się lista wszystkich graczy w danym miejscu, chociażby było ich 50 (względnie można by przemyśleć zwiększenie ilości wyświetlanych nicków chociażby do pięciu);

albo

- stworzenie aktywnej ikony multiplayer, po najechaniu której informacja pojawiałaby się w starym stylu, natomiast kliknięcie jej otwierałoby okienko z listą wszystkich graczy w tym miejscu.

Oceniajcie, komentujcie, działajcie.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry