Losowanie 1/8 Ligi Mistrzów

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
VfB Stuttgart - FC Barcelona
Olympiakos Pireus - Girondins Bordeaux
Inter Mediolan - Chelsea
Bayern Monachium - Fiorentina
CSKA Moskwa - FC Sevilla
Olympique Lyon - Real Madryt
FC Porto - Arsenal
AC Milan - Manchester United

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Interu i Chelsea, Milanu i United oraz Lyonu i Realu.
Ja typuje Barcę, Bordeaux, Chelsea, Bayern, CSKA, Real, Arsenal, Milan


Jakie są wasze komentarze na temat tych par oraz kto przejdzie dalej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dalej przejdzie FCB, Bordeaux, Bayern, Sevilla, Real, Arsenal i Milan.
Inter moze zrobić wszystko. Może dostać 5:0 i wygrać 5:0, ale raczej Chelsea przejdzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh no i moja ulubiona drużyna z AC Milanem ... Będzię ciężko,ale mam nadzieje,że sobie dadzą radę :D Ciekawie zapowiada się też mecz dwóch nie najlepszych klubów czyli Olympiakos Pireus z Girondins Bordeaux. Ja typuje tak:FC Barcelona,Girondins Bordeaux,Chelsea,Bayern Monachium,CSKA Moskwa,Real Madryt,Arsenal i ManU.
 

DeletedUser

Gość
Gość
VfB Stuttgart - FC Barcelona - Barca powinna wyeliminować Stuttgart bez problemów.
Olympiakos Pireus - Girondins Bordeaux - tutaj faworytem są żyrondyści, wygrana Olympiakosu będzie wielką sensacją.
Inter Mediolan - Chelsea - zapowiada się ciekawy mecz, ale to raczej londyńczycy zwyciężą po ciężkich bojach.
Bayern Monachium - Fiorentina - tutaj wbrew pozorom nie ma jasnego faworyta, ale stawiam na Bayern, który ostatnio odrodził się w LM (4:1 z Juve).
CSKA Moskwa - FC Sevilla - tutaj będzie bardzo trudno wytypować zwycięzcę, ale podejrzewam, że dalej przejdzie Sevilla.
Olympique Lyon - Real Madryt - jeśli u Królewskich żaden kluczowy piłkarz nie dozna kontuzji to Real powinien wygrać z OL.
FC Porto - Arsenal - stawiam na Arsenal.
AC Milan - Manchester United - tutaj będzie bardzo trudno obstawić wynik, więc nie podejmę się na razie tego zadania :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
FC Barcelona
Olympiakos Pireus
Inter Mediolan
Bayern Monachium
FC Sevilla
Real Madryt
Arsenal
Manchester United
 

DeletedUser

Gość
Gość
FCGB i Sevilla- moje ulubione drużyny po raz pierwszy mają łatwych rywali ;) Może wreszcie Sevilla zajdzie do półfinału...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedzie mi o której te meczą są. I o której godz. Ja mogę tylko oglądac na Polsacie, bo nSPORTu nie mam, a wy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
VfB Stuttgart-FC Barcelona - w tym dwumeczu raczej bez emocji, 3-latek wskazalby faworyta, ale kto wie, w LM mozna sie wszystkiego spodziewac:p awans:Barcelona
Olympiakos Pireus-Girondins Bordeaux - jw., no ale moze tutaj 3-latek juz nie bylby takim ekspertem :) awans:Girondins
Inter Mediolan-Chelsea - najciekawsze spotkanie, ale Chelsea jest lepsza druzyna awans:CFC
Bayern Monachium-Fiorentina - rowniez bardzo ciekawe spotkanie, trudno wskazac faworyta awans: Fiorentina
CSKA Moskwa-FC Sevilla- podobnie jak wyzej... awans:Sevilla
Olympique Lyon-Real Madryt- Real raczej sobie poradzi, ale kto wie... awans:RM
FC Porto -Arsenal- Arsenal jest raczej zdecydowanym faworytem, ale Porto nikomu nie wolno lekcewazyc awans:Arsenal
AC Milan-Manchester United- kolejny bardzo ciekawy angielsko-wloski pojedynek, tu rowniez stawiam na Anglikow awans:ManU
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli będzię Chelsea w finale,to jej peszek do finałów LM nie pozwoli na zwycięstwo :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry