[loteria] - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę błędem jest, że można wysłać więcej niż jeden los, bo znów wygra osoba, która wyśle ich 100 i będzie "właścicielem" 3/4 losowanych numerków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z TĄ SIEKIERĄ BOOONA TO PRZEGIELISCIE
Siekier boone jest mało dlatego wybraliśmy go jako przedmiot z loterii.


Trochę błędem jest, że można wysłać więcej niż jeden los, bo znów wygra osoba, która wyśle ich 100 i będzie "właścicielem" 3/4 losowanych numerków.

Wg pańskiej oceny jeżeli damy 1 los 1 osoba to będziemy mieli tyle losów ile osób? Wnioskując po losowaniach to będzie 20 osób. Jeżeli kogoś stać i ma chęć to czemu ma nie losować więcej? W lotto może pan też kupić wiele losów. Jest to prosta zasada loterii.
 

DeletedUser14702

Gość
Gość
dokładnie kogo stać tego stać:) fanty są raczej kiepskie więc nie warto ładować kaski. przedmioty muszą być sporo warte aby opłacało się o nie grać:) ja sam osobiście wyślę tylko 1 los i będę liczył na farta:p:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
dokładnie kogo stać tego stać:) fanty są raczej kiepskie więc nie warto ładować kaski. przedmioty muszą być sporo warte aby opłacało się o nie grać:) ja sam osobiście wyślę tylko 1 los i będę liczył na farta:p:p

Jak dobrze mi się zdaje to Winchester 1885 High Wall to przedmiot kolekcjonerski, po za tym czego byśmy nie dali to zawsze będzie narzekanie z Waszej strony :)
 
Fanty jakie są takie są, ale jeśli na prawdę chcecie sporego odpływu gotówki ze świata, to wrzućcie do loterii różowe tutu ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Fanty jakie są takie są, ale jeśli na prawdę chcecie sporego odpływu gotówki ze świata, to wrzućcie do loterii różowe tutu ;)

Vid nikt nie chce odpływu gotówki. Gdyby ktoś chciał to by wstawił do sklepu unikat jakiś po 2kk i znacznie więcej gotówki by zebrał. Poza tym akcje z loteriami to nasza (TWT) inicjatywa (bazująca na pomyśle z *.net). Nie musimy tych loterii robić, nikt nam nie kazał, więc jak widzisz to nie jest jakaś zorganizowana przez IG tajna akcja skoku na kasę graczy.
Myślisz, że Gah nie ma nic lepszego do roboty, tylko organizować loterie? To ma być dla Was przyjemność, nie dla nas.
Co do losów, lepiej żeby ktoś sobie wysłał 30 losów niż zakładał 30 multikont i z nich wysyłał po jednym losie.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Przynajmniej coś jest nie narzekajmy, przecież nikt nikogo nie zmusza do brana udziału w loterii;)
Ja osobiście wyśle 1 los i może się uda :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Przynajmniej coś jest nie narzekajmy, przecież nikt nikogo nie zmusza do brana udziału w loterii;)
Ja osobiście wyśle 1 los i może się uda :p

Ja nie wyślę, bo jeszcze bym wygrał na 1 los i dopiero by było :D
 
Vid nikt nie chce odpływu gotówki. Gdyby ktoś chciał to by wstawił do sklepu unikat jakiś po 2kk i znacznie więcej gotówki by zebrał. Poza tym akcje z loteriami to nasza (TWT) inicjatywa (bazująca na pomyśle z *.net). Nie musimy tych loterii robić, nikt nam nie kazał, więc jak widzisz to nie jest jakaś zorganizowana przez IG tajna akcja skoku na kasę graczy.
Myślisz, że Gah nie ma nic lepszego do roboty, tylko organizować loterie? To ma być dla Was przyjemność, nie dla nas.
Co do losów, lepiej żeby ktoś sobie wysłał 30 losów niż zakładał 30 multikont i z nich wysyłał po jednym losie.

Nie chcę, broń Boże, narzekać na Waszą inicjatywę i jako gracz jestem za nią wdzięczny. Dzięki za wyjaśnienie, faktycznie myślałem, że jednak macie polecenie coś takiego od czasu do czasu robić i połączyłem to z wcześniejszymi mapami drogowymi i kwestiami gotówki na świecie. Skoro to żaden masoński spisek to tym lepiej ;)
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
kurcze jaki opor.. ja mialem napisac ze szkoda ze nie dajecie czesciej tych loteri

nie moge sie doczekac az wrocicie z tym na Dakote..

Panowie.. nie patrzcie na krzykaczy.. takich bedzie masa.. ale co co nie krytykuja a graja i wysylaja losy .. to jest pochwala za pomysl :D

naprawde sie oplaca ta loteria.. za kilka losow po 15k wirtualnej kasy 400 bryl czy winchesterka?? czy boona?? dla mnie bajka..

jak mowilem czekamy na powtorke loteri na Dakocie :D

P.S. tylko dodam ze takie loterie ida na The-west.net co tydzien.. i cieszy sie masywnym poparciem.. to tylko kasa wirtualna.. nie z waszych kieszeni ciezko zarobione..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Co do loterii to w opisie jest napisane że mamy wysyłać kasę do gracza loteria ale takowej postaci nie ma na s1. Jest tylko -Loteria, który ma napisane w profilu że konto należy do IG ale to łatwo podrobić. Dlatego wychodzę z pytaniem czy to jest to konto na które mamy się "zapisywać" na loterię?

Jeśli dobrze zrozumiałem to akcja ta działa od dziś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do loterii to w opisie jest napisane że mamy wysyłać kasę do gracza loteria ale takowej postaci nie ma na s1. Jest tylko -Loteria, który ma napisane w profilu że konto należy do IG ale to łatwo podrobić. Dlatego wychodzę z pytaniem czy to jest to konto na które mamy się "zapisywać" na loterię?

Jeśli dobrze zrozumiałem to akcja ta działa od dziś.

Faktycznie był problem z postacią, już postać działa i można spokojnie przelewać pieniądze na nią :)


kurcze jaki opor.. ja mialem napisac ze szkoda ze nie dajecie czesciej tych loteri

nie moge sie doczekac az wrocicie z tym na Dakote..

Panowie.. nie patrzcie na krzykaczy.. takich bedzie masa.. ale co co nie krytykuja a graja i wysylaja losy .. to jest pochwala za pomysl :D

naprawde sie oplaca ta loteria.. za kilka losow po 15k wirtualnej kasy 400 bryl czy winchesterka?? czy boona?? dla mnie bajka..

jak mowilem czekamy na powtorke loteri na Dakocie :D

P.S. tylko dodam ze takie loterie ida na The-west.net co tydzien.. i cieszy sie masywnym poparciem.. to tylko kasa wirtualna.. nie z waszych kieszeni ciezko zarobione..

Na Dakocie niedługo też wystartujemy, nadejdzie Wasza kolej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę błędem jest, że można wysłać więcej niż jeden los, bo znów wygra osoba, która wyśle ich 100 i będzie "właścicielem" 3/4 losowanych numerków.

Iośc losów nie przekłada sie na zgarnięcie głównych nagród. W ostatniej na Huronie 60 losów (koszt 900k)i w nagrodę tylko 250k czyli wyszedłem na minus.
Na Irku w tym samym czasie kupiłem może 10-20 losów 3 minuty przed zamknięciem przyjmowania losów i zgarnąłem I nagrodę (Pasek Inno).
W sumie loteria nie głupi pomysł ale co do nagród to mieszane uczucia...niemniej faktycznie jak piszą operatorzy gry- dla jednych te nagrody mogą być niewiele warte dla innych mogą stanowić niesamowity rarytas.
Mam nadzieję, ze takie loterie będą częściej wtedy różnorodność nagród zadowoli większą ilośc graczy;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
połączyłem to z wcześniejszymi mapami drogowymi i kwestiami gotówki na świecie.

Oni się już raczej tym ściąganiem kasy przestali interesować. Poza tym mapy drogowe... no cóż, sporo rzeczy w nich było a nie ma :p
Ale to w sumie temat na inną okazję.
 

DeletedUser14702

Gość
Gość
Jak dobrze mi się zdaje to Winchester 1885 High Wall to przedmiot kolekcjonerski, po za tym czego byśmy nie dali to zawsze będzie narzekanie z Waszej strony :)




dajcie Gatling-a albo jakiegoś Geronima:)

PS. loteria to mistrzostwo świata:) jest cacy. bee to brak ww. unikatów:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry