Loteria na Wrzesień

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31580
  • Data rozpoczęcia

Chcecie taką loterie

  • Tak

    Głosy: 2 5,0%
  • Nie

    Głosy: 38 95,0%

  • W sumie głosujących
    40
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser31580

Gość
Gość
????

????????????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
A po co tyle loterii? IG nie chce by ceny przedmiotów aż tak drastycznie spadały, do tego powstawałyby nowe przedmioty(te torby czy co tam by było) kolejna praca dla grafików.

Wystarczy tych loterii powiem nawet że jest ich obecnie zbyt dużo, a za mało takich kilkudniowych czy jednodniowych eventów tj. Event z Geronimo który był ze 3 lata temu na s11 czy inne.
 
Nie no jedno trzeba chłopakowi przyznać:
Ma wizję jak indiański szaman po halucynach xD

Szkoda tylko, że się to wszystko skończy jak przyjdzie rachunek xD

A tak już zupełnie poważnie to jak już tu ktoś wspomniał:
LOTERII jest za dużo. Ja osobiście czuję przesyt.
Ledwo jedna się skończy zaczyna się druga.
Człowiek nawet nie zdąży się odkuć ^^

Dla mnie jedna loteria na rok w zupełności by wystarczyła ^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31491

Gość
Gość
Szczerze to ledwo doczytałem do końca tą propozycję i dopiero w późniejszym poście dowiedziałem się o co twórcy pomysłu chodziło.
Masz spacje , masz enter korzystaj z tych klawiszy ;;)

A co do pomysłu to po

1. Za dużo tych loterii
2. Zbyt mało chętnych , poprzednie sety odchodzą w niepamięć, chyba że ktoś kolekcjonuje.
3. Jakby za napisanie pierwszego lepszego pomysłu mieli dawać bronie to te forum przeżywało by inwazję gimbazy ::DD:
 
3. Jakby za napisanie pierwszego lepszego pomysłu mieli dawać bronie to te forum przeżywało by inwazję gimbazy
Na Tw już i tak jest za dużo zbyt młodych osób, ze się tak wyrażę :D
Chociaż wydaje mi się że autor tego "pomysła" jeszcze do podstawówki chodzi.

Generalnie widać w jego wypowiedzi takie niezdrowe podniecenie xD

poprzednie sety odchodzą w niepamięć
Niekoniecznie, set NB trzyma poziom
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przez całe czytanie tej wypowiedzi nie miałem pojęcia, czy to jest na serio, czy tylko żeby się pośmiać z IG. I dalej nie mam pewności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja chce set Winnetou i Old Shatterhanda! Cala reszta to smieci... :p
 
A mi tam się spodobała loteria jaka była na tegoroczny dzień niepodległości, no i walentynkowa całkiem spoko była..

Ale ludzie... Co mnie to interesuje że ty wydajesz po 100.000 bryłek na loterię? Loteria bez losu za free, skrzywdziłoby graczy grających za free. Ja np wolę te 200brylasów kupić i wydać na premkę, niż 100.000 brył na loterię, a znając pomysłowość IG to sety w co raz to nowszych loteriach będą co raz lepsze.. Tak jak ktoś tu pisał.. Stare sety idą w zapomnienie i już ;)

Uświadom to sobie, że sety muszą przybrać na wartości.

A tobie kolego polecam fajną loterię: Nazywa się "Wędrowny Cyrk"

Pozdrawiam pif paf pif paf pif paf strzelba katolika... hhahah :D A co jeśli nie jestem katolikiem? :p Właśnie nic hmpf
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
Witam mam dla was świetny pomysł zróbcie LOTERIE z okazji jakiejś zabawnej nwm dnia pijaków, trwała by ona we wrześniu czy coś wgl zabawnego żeby była jak ja to mowie beka ale nie że jakie losowania a taka jak była na boże narodzenie 2013 roku, że za bryłki albo obli nie $ bo ich szkoda można kupować (worki/torby/siatki z piwem), było by śmiesznie koszt by wynosił 20 bryłek a 50 obli była by zabaw bo wy byście nie stracili a my byśmy mieli radochę jak cholera. Jak były by tam set te nowe już dodaliście co były na boże narodzenie Wielkanoc i dzień nie podległości a dla osoby co by kopiła by najwięcej worków była by strzelba Katolika 1 Rewolwer Katolika 1 i Sztylet Katolika 1 Wyglądem się niestety nie zajmę bo nie jestem grafikiem ale wy macie fajne obrazki bonusy mogę wymyślić bo te wasze są nudne sorki za szczerość ale to prawda napaliłem się na taką loterie. Wy nie macie dużo do zrobieni 2 miesiące niecałe wam chyba wystarczą lobie ludzi z mocą w ręku czyli takich co mogą coś zrobić. Wy możecie i nie piszcie że to odpada bo jest to bardzo dobry pomysł i nie powiecie że nie to że z wami nie pracuje nie znaczy że nie znam się na grach. Takie gry mnie ciekawią jak zacząłem grać w The West myślałem że głupia gra ale pokochałem tę grę są wakacje a ja siedzie dzień w dzień na the west żeby pogadać z dobrymi ludźmi. Jak bym się przyczynił do jakiejś loterii to było był dla mnie to wielki zaszczyt dlatego mówię my mamy radochę w zarobek bo ludzie będą kupować bryłki wszyscy zadowoleni. Ja już wydałem na loterie duży rachunek telefoniczny dlatego nie dam rady kupować za dużo worków toreb czy tam siatek ale na świecie Jica jak bym za pomoc jak użyjecie mojego pomysłu pewnie nie ale może to byście dali mi jakiś set broni jak pisałem żebyście zrobili broni Katolika 1 jak bym dostał taki set broni było by super w i tak pewnie powiecie nie temu pomysłowi ale ja mogę chociaż wam to napisać to było mi bardzo milo.

Pozdrawiam Helios2312 :eek:kul:

/ocenzurowany wulgaryzm - Doko

nie wiem co tam jest napisane ale jestem na nie
 
Loterii i tak jest zdecydowanie za dużo ,setów zresztą też.. Te Twoje wypociny i historyjki są nudne... Dzień alkoholika? Może dzień masturbacji hmm? Ale by była beka ha ha ha....
Głupie siatki... W nich musi coś być
Podczas Bożonarodzeniowej ,,wyprzedaży" ceny tak spadły ,że za grosze można było wszystko kupić i do dzisiejszego dnia odbija się na to na cenach setów typu jj,mcj ... IG wie co robić na temat loterii :)
Loterie były za obligacje to teraz zrobimy najsprawiedliwiej za serca,rakiety itp. Unikatowych broni typu inferno ma być jak na lekarstwo ,a nie z byle jakiej okazji superaśna strzelba dzięki której wróg ma się Ciebie bać...
Wydaje mi się ,że każdy woli już jakiś nowy quest z nie powalającym setem tak np. ten ośmiogodzinny rok temu

JAK NAJBARDZIEJ - NIE :!:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zaczęło się ładnie pięknie od kupowania skrzyni za $ lub bryłki. Nie wiem czy ktoś to jeszcze pamięta. Skrzynia premium kosztowała wtedy 1,5kk :D

Potem pomysł zaczął sie podobać i teraz mamy:

Wielkanoc- 2 edycje
Dzień Niepodległości- 2 edycje
Oktoberfest- niedługo będzie 2 edycja- Nostradamus ze mnie.
Święta Bożego narodzenia- Jeśli liczyć te skrzynie za $ i torby za 50k w shopie to były 3 edycje
Walentynki- pojawiły się w tym roku.


Serio loteria na walentynki mi się najbardziej spodobała. Jeden set który mógł zdobyć każdy nagrody za ilości serc indywidualne i światowe. Wielki ukłon dla IG.

Niestety firma jak to firma zarabiać musi, więc należy się spotkać z tym, że będzie "prowokowała" graczy do kupowania bryłek. No i tu są loterie. Jak większość sądzi jest ich zdecydowanie za dużo, sety... no na 150 poziom trzeba ubrać coś lepszego niż np. 3 lata temu na forty szlachecki płaszcz czy do pvp szlachecki żakiet.

Jednak ta ilość co już jest- jeśli nie można zmniejszyć- niech pozostanie. Jak ktoś powiedział: Nie można się odkuć bo zaraz kolejna loteria. Nawet tych setów sprzedać się nie da, bo ludzie czekają na nowe sety które będą lepsze od obecnych.

NIE dla kolejnych nowych loterii niech zostanie jak jest. Ewentualnie jakiś ciekawy event na Haloween czy Święto Dziękczynienia- ale coś podobnego do tego co było na walentynki.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Jak dla mnie to powinno w najbliższej przyszłości wyglądać tak:

- Loteria na tak
- nowe sety na nie ( ale patrz niżej )
- jakiś set z okazji loterii coś na wzór dnia niepodległości na tak ( ale patrz
niżej )
- zadania w których będzie potrzebny set z loterii na tak ,tzn. np załóż set z dnia niepodległości , św patryka czy coś podobnego. Dlaczego ?
Bo te sety są tylko po to aby były , najwyższy czas aby je wykorzystać do czegoś.

I nie płakać że nie uzbierałem jakiegoś setu bo czas na to był.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Loterie jak loterie czemu nie, fajna zabawa. Ale może wymyślić jakieś inne nagrody niż kolejne zestawy bo to już przesada. Dobrze że jest kalkulator bo nikt już nie jest w stanie zapanować nad tym. Poza tym przestaje to być atrakcyjne. nawet tacy zatwardziali kolekcjonerzy jak ja czują przesyt. Bo co to za frajda zbierać dwudziesty zestaw z czego 15 bezużytecznych.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
- zadania w których będzie potrzebny set z loterii na tak ,tzn. np załóż set z dnia niepodległości , św patryka czy coś podobnego. Dlaczego ?

Nie przejdzie z jednego powodu: ktoś nowy będzie chciał zrobić zadanie i nie może go wykonać. Dlaczego? Nie grał wcześniej i nie ma setu.
 
2 loterie na ROK i wzópełnośći by wystarczyło np. Wielkanocna i bożenarodzenie ;)
Do tego jako nagrody głównę dodałbym sety które można w loterii trafić jak to było na początku 1 loterii (set doca/freemana/carta) , tak osoba co wygrała dostawała całe 3 zestawy i było po krzyku , nie chcialeś losować z ostatniej przegrody to losowałeś za free/25/150 i walczyłeś o sety ;) a nie jak teraz dają nowe bronie które nie mają nic wspólnego z the west . INFERNO ktoś widział takie coś na dzikim zachodzie ? :D strzelba parowa ? smocza kusza ? to przesada jest itemy nic nie maja wspólnego z tematyka gry , chyba ze INNO prowadzi nas w stronę Kowboje kontra Obcy to co innego
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Wiecie co mi The West teraz przypomina?
Europę przed Drugą Wojną Światową
Po prostu wyścig zbrojeń
:)

Raczej w trakcie II wojny światowej.

Przed wojną to tylko Niemcy się zbroiły. Angole do Francji przybyli bez amunicji, a Francuzi mobilność mieli na poziomie Polski ( konie ). Dopiero podczas wojny zaczęły wychodzić nowe typy uzbrojenia, gdyż to wojna nakręca wynalazki.

Fusek co z tego że nowi nie będą mieli setu. Ja też nie mogę zrobić zadania Paladyn i jakiegoś tam jeszcze innego. Chodzi o to żeby nie wypuszczali setów okolicznościowych na święta które mają tylko leżeć w plecaku.
Teraz mam kupidyna, zajączka, 2 x niepodległości, walkera, świąteczny,św. Patryka i może jakiś tam jeszcze jest tylko do czego one sa potrzebne.
Set kolekcjonera przynajmniej żeby dostać trzeba było się natrudzić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej w trakcie II wojny światowej.
.
Raczej I wojna światowa
Ypres-pierwszy raz zastosowano gaz bojowy
Somma-Pierwszy raz użyto czołgów.
w dodatku właśnie wtedy zaczęto w wojsku używać samolotów i łodzi podwodnych.
W 1916 roku Niemcy wydały dekret o Nieograniczonej wojnie podwodnej.
W I wojnie światowej byłą cała masa nowinek (Sterowce bojowe,balony zwiadowcze,artyleria na masową skalę)

W II wojnie światowej zostało to wszystko udoskonalone + została stworzona bomba atomowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry