Loteria na Wrzesień

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31580
  • Data rozpoczęcia

Chcecie taką loterie

  • Tak

    Głosy: 2 5,0%
  • Nie

    Głosy: 38 95,0%

  • W sumie głosujących
    40
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser31491

Gość
Gość
Raczej I wojna światowa
Ypres-pierwszy raz zastosowano gaz bojowy
Somma-Pierwszy raz użyto czołgów.
w dodatku właśnie wtedy zaczęto w wojsku używać samolotów i łodzi podwodnych.
W 1916 roku Niemcy wydały dekret o Nieograniczonej wojnie podwodnej.
W I wojnie światowej byłą cała masa nowinek (Sterowce bojowe,balony zwiadowcze,artyleria na masową skalę)

W II wojnie światowej zostało to wszystko udoskonalone + została stworzona bomba atomowa.

Nie wiem co ma użycie gazu do wyścigu zbrojeń .
Czołgi owszem w czasie I wojny tam pojawiły się pierwszy raz ale prawdziwy wyścig zbrojeń dotyczący czołgów pojawił sie w czasie II wojny gdzie wiele modeli się pojawiło .
Artyleria raczej tak bardzo sie nie zmieniała w czasie I wojny. Natomiast samoloty najbardziej udoskonalono podczas II wojny .
Udoskonalone tzn że wtedy prawdziwy wyścig zbrojeń trwał na masową skalę.
 
Ja miałem na myśli to, że kiedyś w TW grało się bezstresowo.
Gracze mieli eq na równym poziomie. A pas ala to było super znalezisko :)
A teraz?

Kurde ja gram już jakis czas i sie zaczynam gubić powoli.
A co dopiero nowi gracze? Oni to dopiero mają mętlik w głowie

Przypomina mi się odcinek kiepskich: "Śmietnik Historii" gdzie są podobne rzeczy.
Np. Czepek kąpielowy wałęssy, klapki maryli rodowicz, noga okrąglego stołu itp :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem co ma użycie gazu do wyścigu zbrojeń .
Czołgi owszem w czasie I wojny tam pojawiły się pierwszy raz ale prawdziwy wyścig zbrojeń dotyczący czołgów pojawił sie w czasie II wojny gdzie wiele modeli się pojawiło .
Artyleria raczej tak bardzo sie nie zmieniała w czasie I wojny. Natomiast samoloty najbardziej udoskonalono podczas II wojny .
Udoskonalone tzn że wtedy prawdziwy wyścig zbrojeń trwał na masową skalę.
Pojęcie wyścig zbrojeń dotycz wszelkiej broni w tym:
-gazów bojowych
-Sił Pancernych
-Artylerii
-Lotnictwa
-Marynarki
-i jednostek specjalnych

Więc używanie gazów bądź ich posiadanie to też zbrojenie.
Nie możemy mówić że podczas II wojny światowej nastąpił okres Wyścigu zbrojeń,ponieważ nie wszystkie państwa owego konfliktu się zbroiły np. Kanada.Podczas I wojny światowej wszystkie mocarstwa modernizowały swoją broń,umundurowania.Kto przed I wojną światową słyszał o czymś takim jak wojna pozycyjna.
Odnośnie czołgów to racja wiele maszyn pojawiło się w tym okresie lecz tylko kilka typów zostało wpuszczonych na front.Weźmy np.Rosję tam czołgi to był rarytas.Rosjanie zajmowali tereny przewagą liczebną.Francja podczas trwania II wojny światowej korzystała z brytyjskich lub amerykańskich maszyn,Rosjanie mieli niewiele.Niemcy to był potęga pancerna.
Odnośnie udoskonaleń samolotów to akurat nie plany ,większość maszyn z II wojny światowej wzorowała się na modelach z I wojny światowej i zmiany były wymuszane jedynie kosmetyczne, ewentualnie sięgano do planów tych samolotów, w których były wszelkie możliwości ulepszeń.

Wracając do artylerii to podczas pierwej wojny światowej wymyślono moździerze ,które były potem stosowane ,poprawił się zasięg dział. W II wojnie światowej korzystano z tych samych modeli.Co prawda powstało kilka nowych modeli w okresie II wojny światowej ,ale specjalnie nie zachwycały.

Odnośnie Marynarki nie zaprzeczałeś więc ,zostawię ją w spokoju .
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Teraz wyszedł temat dopiero...

Wracając.
Natrudzić się przy kolekcjonerze? Wystarczy pożyczyć i mieć na momencik w eq.

I tak nie będzie mniej loterii, ale niech już pozostanie tyle ile jest, bo choć jest przesyt wyobraźcie sobie co by było gdyby dodali coś na Haloween Święto Dziękczynienia, itp.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Temat już nieaktualny. Pojawiła się loteria o nazwie "Cyrk Wędrowny" więc zainteresowane osoby mogą losować do woli za bryłki i obligacje. Dodatkowo przypuszczam, że są duże szanse, iż loteria "Cyrk Wędrowny" pojawi się również we wrześniu. Zbieraj bryłki i obligacje drogi użytkowniku forum, który założyłeś ten temat aby we wrześni rozbić cyrkowy bank.

Powodzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31491

Gość
Gość
Temat już nieaktualny. Pojawiła się loteria o nazwie "Cyrk Wędrowny" więc zainteresowane osoby mogą losować do woli za bryłki i obligacje. Dodatkowo przypuszczam, że są duże szanse, iż loteria "Cyrk Wędrowny" pojawi się również we wrześniu. Zbieraj bryłki i obligacje drogi użytkowniku forum, który założyłeś ten temat aby we wrześni rozbić cyrkowy bank.

Powodzenia.

Cyrk to pojawia się co jakiś czas bo wędruje po wszystkich sektorach na mapie więc to nie jest nowości nie ma się czym podniecać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cyrk to pojawia się co jakiś czas bo wędruje po wszystkich sektorach na mapie więc to nie jest nowości nie ma się czym podniecać.
Z tego co mi wiadomo to jeszcze nikt nic ciekawego stamtąd nie wylosował.
Cytując wypowiedź z czatu jednego gracza:
"ot taka loteria może ktoś po pijoku za bryłki zalosuje..." :)
 
Hmmm, fusek dobrze gada a raczej pisze... Jak najbardziej fajnym pomysłem jest wprowadzenie loterii na Haloween czy Święto Dziękczynienia takiej jak na Walentynki. Mogłaby być, ale bez przesady nie znowu za rakiety czy serca bo to jest męczące wysyłanie 100 osobom serc co 24 godziny... Jakby można było chociaż zaznaczyć osoby którym chcemy wysłać i zrób wyślij do ... albo zrobić przycisk wyślij wszystkim... to w jakimś stopniu by pomogło. To samo z otwieraniem plecaków z biura. Mam ich 300-400 i ręka boli od ciągłego klikania. Zamiast loterii też wolałbym nowe serie zadań, ale jakieś super długie, trudne i wymagające pogłówkowania. Takie żeby gracz musiał pomyśleć... Zresztą i tak komu się będzie chciało z dzisiejszych graczy... Oni wolą wejść na tw-db i zobaczyć co potrzeba tak mechanicznie bez czytania opisu zadania... A jakieś nowe zadania by się przydały. Główna historia dla kogoś na 130 lvl to pikuś :D Teraz zostało mi jakieś 4 czy 5 serii zadań związanych z pojedynkami i fortami. Na tym poziomie gra wydaje mi się strasznie nudna tylko klepanie pojedynków i forty zostają ;) Ale wracając do loterii, to chciałbym w końcu jakąś za OUP. Dawno nie było takie połączenia jak na poprzednich - oup i bryłki. Zresztą na koniec roku mogłaby być taka wyprzedaż jak w 2013 roku tylko ceny podniesione za to. Teraz o 50k$ nie trudno. A itemków z loterii wielkanocnej jest mało. Ktoś mi mówił że na Arizonie są 2 osoby co mają rewolwer i strzelbę Cullena... Żeby to kupić trzeba z 10kk$ wyłożyć... Setów jest za dużo, łącznie z tymi z zadań, skrzynek loterii i podstawowymi jakoś około 61... Przesada. Sam używam przeważnie 2-3. A i jeszcze jedno, support to w ogóle działa? Napisałem 2 godziny temu i nikt nie odpisuje :X
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry