Loteria ! Wygraj nagrody na świecie Iroquois ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31246
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31246

Gość
Gość
Loteria ! Loteria ! Loteria !

Kolejna zabawa ! ;) Tym razem zabawa będzie polegała troszkę inaczej :) a mianowicie jest przedział liczb od 1 do 300, każdy uczestnik ma prawo wybrać dwie liczby z tego przedziału i wysłać ją do mnie na PW na świecie Iroquois.
No tak tylko kto wygra nagrodę ? Otóż, wygrywa osoba która trafi najniższą unikalną liczbę z tego zakresu tzn. jeśli wzięło udział 3 uczestników i 2 z nich wybrało liczbę '1' a trzeci z nich wybrał liczbę 7 to wygra 'ten trzeci' ponieważ jego liczba jest najniższą unikalną i wybrał ją jako jedyny.
Każdy uczestnik ma prawo do 2 losów darmowych które wysyła do mnie na PW :)

Nagrodą w tym etapie jest:
horse_fine.png

Pas Setha Bullocka

Koniec typowania 19 marca ogłoszenie wyników tego samego dnia pod wieczór ;)

Pozdrawiam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31256

Gość
Gość
jeżeli będzie potrzebne małe dofinansowanie to pisz jak się rozkręci, zalega mi kilka tysiaków
 

DeletedUser31246

Gość
Gość
Dzięki za wsparcie :)

Póki co chciałbym by było duże zainteresowanie, na drobne nagrody da radę zebrać troszkę $, także pozostało mi tylko zaprosić do wzięcia udziału ;)

Pozdro
Stifler.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31246

Gość
Gość
Aktualnie bierze udział 19 uczestników ! zapraszam kolejne osoby do zabawy,

Jeśli chciałby ktoś sponsorować taką zabawę na innym serwerze niż Iroquois to zapraszam na PW, rozwiniemy zabawę :)
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
dobrze by jeszcze było gdybyś brał w zależności od kwoty nagrody pieniądze za losy np 500$ za 1 los i wysyłają ile chcą a każdy los ma swój nr.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
tylko czemu to jest w inne a nie na forum świata iroquois
 

DeletedUser31246

Gość
Gość
Przyspieszyłem troszkę losowanie - aż o 1 dzień :D generalnie wzięło udział 18 uczestników liczę ,że z każdym losowaniem będzie coraz więcej :) do sedna, szczęśliwym posiadaczem nagrody zostaje *Maveric* gratuluję i kontaktuję się ze zwycięzcą poprzez PW, dla potwierdzenia załączam screen :)

ZAPRASZAM DO KOLEJNEJ ZABAWY :)

ej-wllbrwdjsjrtqblirydv.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Przyspieszyłem troszkę losowanie - aż o 1 dzień :D generalnie wzięło udział 18 uczestników liczę ,że z każdym losowaniem będzie coraz więcej :) do sedna, szczęśliwym posiadaczem nagrody zostaje *Maveric* gratuluję i kontaktuję się ze zwycięzcą poprzez PW, dla potwierdzenia załączam screen :)


Nie możesz tak robić, jeśli losowanie przeprowadzasz o wybranej przez sobie godzinie nie informując wcześniej kiedy to będzie to możesz zostać posądzony o manipulację wyników.:kak:​
 

DeletedUser31246

Gość
Gość
Teoretycznie rzecz biorąc masz rację ;) jednakże mogę być posądzony, że losuję kilka razy aż system wybierze daną mi osobę ;) chciałbym robić losowania live jednakże nie mogę precyzować konkretnej godziny bo poza TW jest realne życie, które jest ważniejsze :) nie zapominajmy, że jest to forma zabawy ;) postaram robić się losowania o konkretnej godzinie podanej wcześniej :) a przy okazji zapraszam do kolejnej zabawy, którą objaśniłem w pierwszym poście ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry