Loteria ! Wygraj różne nagrody !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31246
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31246

Gość
Gość
Loteria ! Loteria ! Loteria !

Kolejna zabawa ! ;) Tym razem zabawa będzie polegała troszkę inaczej :) a mianowicie jest przedział liczb od 1 do 300, każdy uczestnik ma prawo wybrać dwie liczby z tego przedziału i wysłać ją do mnie na PW na świecie Iroquois.
No tak tylko kto wygra nagrodę ? Otóż, wygrywa osoba która trafi najniższą unikalną liczbę z tego zakresu tzn. jeśli wzięło udział 3 uczestników i 2 z nich wybrało liczbę '1' a trzeci z nich wybrał liczbę 7 to wygra 'ten trzeci' ponieważ jego liczba jest najniższą unikalną i wybrał ją jako jedyny.
Każdy uczestnik ma prawo do 2 losów darmowych które wysyła do mnie na PW :)

Nagrodą w tym etapie jest:
horse_fine.png

Pas Setha Bullocka

Koniec typowania 19 marca ogłoszenie wyników tego samego dnia pod wieczór ;)

Pozdrawiam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31246

Gość
Gość
dziękuję za miłe słowo :)

Póki co robię pierwszą loterię na 3 dni, potem w miarę upływu czasu chciałbym robić je co tydzień, wiadomo nie każdy wchodzi codziennie ;) generalnie z biegiem czasu i lvl kasy będzie więcej i coraz lepsze nagrody ! ;) potem gdy zainteresowanie będzie naprawdę duże to będzie losowane kilka przedmiotów, by nie było że zgłosi się 150 osób i 1 nagroda do rozlosowania :)

Zobaczymy jak to wyjdzie ::D:

Pozdrawiam

Stifler.
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
hmm tylko muszę powiedziec ze trochę ty na tym tracisz , bo co jak lepsze unikaty bedziesz musiał dawać , warte naprzykład , 100k ? wiesz ty z tego nic nie dostajesz a tracisz tylko , lepsze by było zrobić tak ze każdyy musi wpłacił naprzykład 1k żeby się zapisać
 

DeletedUser31246

Gość
Gość
Nagrody będą w miarę moich możliwości finansowych :)
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
dlatego najlepiej zbierać losy po 1k, im lepsza nagroda tym więcej warte losy
 

DeletedUser31246

Gość
Gość
Wolałbym tego uniknąć :) potem by było że dorobiłem się dzięki Wam ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
POPD - WOW niezla loteria to lepiej sobie kupic niz konto na forum robic
pozdrawiam ile to warte 2k ? howdah albo cos to jest topif pafpif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser31246

Gość
Gość
Ktoś prosi o zakładanie konta na forum ? ;)

Nie dość, że człowiek stara się urozmaicić rozrywkę to jeszcze źle..
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
POPD - WOW niezla loteria to lepiej sobie kupic niz konto na forum robic
pozdrawiam ile to warte 2k ? howdah albo cos to jest topif pafpif pafpif pafpif paf

Oj ludzie wam nigdy nie dogodzi -.- nie dość że chłopak daje itemki z własnej kieszeni to jeszcze się nie podoba . . .
A jak się nie podoba to nie bierz udziału i tyle
 

DeletedUser31246

Gość
Gość
Przyspieszyłem troszkę losowanie - aż o 1 dzień :D generalnie wzięło udział 18 uczestników liczę ,że z każdym losowaniem będzie coraz więcej :) do sedna, szczęśliwym posiadaczem nagrody zostaje *Maveric* gratuluję i kontaktuję się ze zwycięzcą poprzez PW, dla potwierdzenia załączam screen :)

ZAPRASZAM DO KOLEJNEJ ZABAWY :)

ej-wllbrwdjsjrtqblirydv.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry