Loteria...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33384
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33384

Gość
Gość
Witam Graczy, :))
Chciałem się podzielić z wami moją małą refleksją nt. Loterii Oktoberfest 2019. Często i gęsto nie zjadam posiłków ponieważ dania wymagają olbrzymiej liczby cech np ostatnio wyskoczyło mi 362 charyzmy, co jak dla mnie jest niemożliwym wynikiem do osiągnięcia na Muscotah i musimy przepłacać bryłeczkami albo preclami ;-[. W tamtym roku takich liczb cech mi nie losowało.:DDDCo wy o tym sądzicie ? Czy weście w krypto sposób postępuje monetyzacja ? Bo wiadomo że komuś puszczą nerwy i jak nie będzie miał precli na przekupienie to bryłkami przepłaci bo mu się nie chce czekać 13h hahahaha!. Chętnie usłyszę także wersję TWT. Może jest na to jakieś racjonalne wytłumaczenie...
Pozdrawiam
Merc
 
Od lat wiadomo, że loterie tego typu gdzie musimy przekupywać aby otrzymać nagrodę i/lub nie stracić aktualnego poziomu polega tylko i wyłącznie na tym, że albo przegramy albo wygramy. Podczas loterii wielkanocnej nie ważne jest czy jesteś w pojedynki i ile masz hp podczas pojedynku, a podczas oktoberfest nieważne ile posiadasz cech i jak masz je rozłożone. Po prostu masz ileś tam %, że przegrasz i jeśli przegrasz to akurat podczas oktoberfest system pokaże Ci, że potrzebowałeś więcej cech niż aktualnie masz. Mam nadzieję, że pomogłem.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Szkoda że darmowe można przegrać :p
Wydaje precle na przekupienie free losowania ...kto to wymyśla ?
 
Podczas loterii wielkanocnej nie ważne jest czy jesteś w pojedynki i ile masz hp podczas pojedynku, a podczas oktoberfest nieważne ile posiadasz cech i jak masz je rozłożone. Po prostu masz ileś tam %, że przegrasz i jeśli przegrasz to akurat podczas oktoberfest system pokaże Ci, że potrzebowałeś więcej cech niż aktualnie masz. Mam nadzieję, że pomogłem.

Potwierdzam. Na Ohio mam 50 lvl i częstotliwość wygrywania i przegrywania jest z goła taka sama.
(dokładnych statystyk nie prowadzę bo po co)
To czyste RNG
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Potwierdzam. Na Ohio mam 50 lvl i częstotliwość wygrywania i przegrywania jest z goła taka sama.
(dokładnych statystyk nie prowadzę bo po co)
To czyste RNG
No ja na ohaio mam z 8 level i nic tam nie przegrałem bo są normalne liczby chociaż np wymagane 5-10 czegoś, (gdzie wszystkie cechy mam koło 10). Fakt, że jestem tam w ciuszkach ale tak jak mówicie sam uważam, że to nic nie zmienia. A na moim musc 150 level mam 312 charyzmy i wyskakuje 362 :OOO To jest straszne, że może być 50-cio punktowa przebitka hahahaha! nieosiągalna na PL jak ktoś se cech nie kupił bo strój nwm jaki by można mieć żeby spełnić to minimum...
 
Merc widzę że nie zrozumiałeś. Tak prościej mówiąc - nie patrz na te liczby bo one nic nie znaczą. Jeśli miałbyś 500 charyzmy, a algorytm by stwierdził że masz przegrać wyrzuciłby liczbę 510, to losowość - zgarniam nagrodę lub dopłacam. To ile masz cech nie ma znaczenia.
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Merc widzę że nie zrozumiałeś. Tak prościej mówiąc - nie patrz na te liczby bo one nic nie znaczą. Jeśli miałbyś 500 charyzmy, a algorytm by stwierdził że masz przegrać wyrzuciłby liczbę 510, to losowość - zgarniam nagrodę lub dopłacam. To ile masz cech nie ma znaczenia.
A ja widzę krzysiu że Ty jesteś totalnym przegrywem tu nawet byś się chciał kłócić... I masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Powiedz mi gdzie ja napisalem, że nie zgadzam się z tym co piszą inni i mam inną teze? Tu po nosa poście możnaby zamknąć temat bo po profesorsku wyjasnił temat i ja to akceptuje nwm o co Ci chodzi szukasz zaczepki to zapraszam na priv. To miały być luźne refleksje a jedną z nich jest moja refleksja odnośnie poziomu postaci a losowanych tam liczb. Jak masz muciaka to Ci nigdy nie przeskoczy za wiele max 5-10, (jasne że możesz przegrać jeszcze raz to powtorze zebys mi tu nie zarzucal ze ja nie wiem bo Twoja stara mogla nie wiedzieć...::P
) Nawet na postaci poziom 50-80 takich cudów nie zobaczysz bo możesz przegrać rożnicą 5 czy 10 cech. Problem jest z poziomem 150 bo jak dla mnie tu jest random zupelny i nawet sie nie osmiele jakimś procentami tutaj rzucać bo jak dla mnie to farsa. Możesz wszystkie dania zjeść i nic nie wygrać a czasem wszystko wchodzi. Jak napisalem na poczatku w pierwsze poście jak masz 312 charyzmy i Ci przeskakuje na 362 (różnica 50!) i przegrywasz to się zastanawiasz czemu daje liczbę nierealną do osiagnięcia, już bym wolał przegrać o 1 czy tam 5 bo to jak najbardziej realne mieć więcej o tyle cech...Na 150lvl prawdą jest że może wylosować wszystko. Miałem ostatnio 0, 2,70, 189,270, i to niemożliwe 362! Oczywiscie zdarzalo sie przegrać nie tylko pod to co aktualnie jestem ale te wyniki są w miarę akceptowalne bo przegrać o 1 czy 10 jak nie jesteś w sile jest ok. I tak wiem Krzychu zaraz napiszesz że cyfry nie maja znaczenia bo gra decyduje o tym z czym się zgadzam.Ale niech takimi cyframi wysokimi nie trolujehahahaha!
Temat raczej do zamknięcia
Pozdrawiam Graczy
Merc
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
ja się prędzej zastanawiam po jakiego grzyba są losowane cechy które są wymagane aby zjeść coś skoro i tak masz zawsze taką samą szanse na wygranie i przegranie loterii XD

a tak poza tym to tylko ja czy wam też się wydaje że teraz w tym roku zmniejszyli szanse na wygranie? ;-[
 
A ja widzę krzysiu że Ty jesteś totalnym przegrywem tu nawet byś się chciał kłócić... I masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Powiedz mi gdzie ja napisalem, że nie zgadzam się z tym co piszą inni i mam inną teze? Tu po nosa poście możnaby zamknąć temat bo po profesorsku wyjasnił temat i ja to akceptuje nwm o co Ci chodzi szukasz zaczepki to zapraszam na priv. To miały być luźne refleksje a jedną z nich jest moja refleksja odnośnie poziomu postaci a losowanych tam liczb.

Nie szukam zaczepki i nikogo nie obrażam. Po prostu ludzie Ci piszą że to losowość, a ty rozkminiasz jakieś przypadki z Ohio i niskimi przebitkami i Musco - dużymi przebitkami. W kolejnym poście robisz to samo, po co? Zamiast ok, dzięki, to szukasz jakiejś teorii spiskowej. Przeczytaj moją wypowiedź ze zrozumieniem a później swoje rozkminy, może dojdziesz do jakichś wniosków. Jeśli akceptujesz to że wylosowana liczba zawsze będzie większa po co piszesz takie coś?
to jest straszne, że może być 50-cio punktowa przebitka hahahaha! nieosiągalna na PL jak ktoś se cech nie kupił bo strój nwm jaki by można mieć żeby spełnić to minimum...
Co za różnic czy to będzie 50, 100 czy 1?:D

Jeśli mam powiedzieć coś z przekąsem to mogę tylko to, że jeszcze wiele o tej grze musisz się dowiedzieć ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry