Loterie

Koniec loterii

• Za

• Przeciw

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Mam super pomysł chodził mi po głowie jakieś 6 lat, ale skoro Inno Games zaczęło samo wycofywać sety z wyprzedaży może nastał właściwy moment

Nie róbmy już więcej loterii, na wielkanoc, na święta, ani na nic, zostawmy sobie wszystko jak jest, a nowe światy wystartują bez żadnych badziewi bedziemy sie bić na noże bowiego i unikaty i będzie totalny chill i utopia

Ojciec wysłał syna uczyć na księdza, a syn i ojciec dofinannsononowywał pieniążkami, dawał. A syn hulał na bryłki, aj, tak chodził na łajzy. Przyszli wakacje, przyszli wakacje, przyjechał syn na urlop. No, obiadek. Siedli do obiadku, ojciec nie wytrzymał i mówi tak: "Synie, co tam się nauczyłeś po łacinie? Powiedz tylko słowo". Syn milczy. "Dobra" - ojciec mówi - "to ja ciebie naucze synie". Postawił widła, pociągnął wóz do chlewa, otworzył, a była kupa gnoju, świńskiego. Wziął syna i mówi tak: "Co to za przyrząd? " - a stali widła. Syn milczy. Postawił jeszcze gumiaki - syn milczy, nadal milczy. Ani be ani chleba chce. To ojciec powiedział "Synie, to ja naucze. Wiesz co to jest? Widła, a to wiesz co to? Awrantus - inaczej gnój, a wiesz to? Furantus - inaczej fura. A co to jest? Butantus - buty gumiaki. Nakładaj buty, bierz widła i zapierdalaj synie". A ojciec już na ławce sobie starszy człowiek obserwuje jak syn napierdala, że ni tak rączki miał ale tak dostał. Wiedział co to widła, wiedział co to gnój, wiedział co to fura, wiedział co to lejca, koń i tak dalej. Tak samo ja mam człowieka wziąłem. Tylko wie co to fufufu, wie co to alkohol, wie co to piwko, wódka, a więcej nic nie wie, ani urąbać. Czy choć on raz urąbał drzewa? Czy on bude przyniósł dla psa? Czy on raz choć psa posprzątał gówniaki?

Status
Zamknięty.