Luizjana- Czy będziesz grać?

Czy będziesz grać?

  • Tak. Będę pod wymianę $.

    Głosy: 26 35,6%
  • Tak. Będę fortowcem.

    Głosy: 10 13,7%
  • Tak. Będę pod pojedynki.

    Głosy: 5 6,8%
  • Tak. Będę grać w innym celu/Nie zdecydowałem.

    Głosy: 10 13,7%
  • Nie, nie będę grać.

    Głosy: 18 24,7%
  • Jeszcze się nie zdecydowałem.

    Głosy: 4 5,5%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam.
Wiemy, że powstanie nowy świat... Nic innego nie jest podane, ale mam pytanko do Was. Czy będziecie grać na tym serwerze? Jeśli tak, to w jakiej postaci?
Załóżmy, że świat będzie w pełnym premium i w okolicach końca czerwca (to są tylko moje przypuszczenia).
Zapraszam do dyskusji i głosowania :)
 
A w sumie nie zwróciłam uwagi na godzinę :D
Wracając do tematu. Pewnie założę tam konto, ale tylko do celów zarobkowych, może z początku jak będzie na kim expić to i w pvp się pobawię, ale głównym założeniem będzie zarobek :)
 
Obawiam się kolejnej fali kont zarobkowych. Zapewne utworzę tam postać w celu wspierania zaprzyjaźnionych graczy z s1, ale nie spodziewam się zabawić tam na dobre. Wybiorę budowniczego no i klasycznie żadnej profesji rzemiosła. Zastanawiam się na nickiem, chętnie zagrałbym pod jakimś innym, ale to tajemnica do czasu powstania serwera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj Wojcieszy, takie pytania zadawać w dzisiejszych czasach.... No to oczywiste, że pod zarobek tam będę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam ten świat głęboko w... kieszeni :D

Mam tylko jedną postać na Klondike i tak już zostanie.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
wymienie $ i eq dam na luzjanie chce na sw1 :)


zbieracz do wynajęcia :))
 
Swoją drogą, skąd przypuszczenie że świat ruszy w czerwcu? Oczywiście to bardzo prawdopodobny termin, ale obstawiałbym też koniec maja. Typowa pora startu nowego świata od kilku lat.

Sam optowałbym za taką datą, będzie można wychillować po maturach. :D
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
jeśli zagram, to prawdopodobnie zarobkowo, chociaż nie wiem czy mi się będzie chciało =P
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Ja zagram prawdopodobnie po to, żeby wbić sobie z 50-60 lvl, a później skupić się na zbieraniu jagódek oraz wymienianiu kasy.
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Ja mam zamiar grać na nowym świecie fortowo :p Jeśli nie będzie to za ciekawie wyglądać to zostanie tylko expienie :x
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Swoją drogą, skąd przypuszczenie że świat ruszy w czerwcu? Oczywiście to bardzo prawdopodobny termin, ale obstawiałbym też koniec maja. Typowa pora startu nowego świata od kilku lat.

Sam optowałbym za taką datą, będzie można wychillować po maturach. :D

No koniec maja/czerwca... Wtedy już spokój w szkole i można spokojnie bryłkować :D
 
Mi się wydaję, że w czerwcu/koniec maja, żeby ludzie uzbierali kasę, wbili levele, świat się rozwinął itp, bo w lipcu przecież lotka ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Mi się wydaję, że w czerwcu/koniec maja, żeby ludzie uzbierali kasę, wbili levele, świat się rozwinął itp, bo w lipcu przecież lotka ;)

Ale oczywiście... Nie są to oficjalne informacje... Proszę się nimi nie kierować! Potem znów będą problemy, że Wojcieszy coś mówi, a tak nie jest :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale oczywiście... Nie są to oficjalne informacje... Proszę się nimi nie kierować! Potem znów będą problemy, że Wojcieszy coś mówi, a tak nie jest :/

Kolego już nie rób takiego halo wokoło swojej osoby. Raz napisałeś że to tylko twoje przypuszczenia i starczy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry